Чалънджър Про Лига - Белгия
петък, 16.12.2022
19:00
19:00

Клуб Брюж Б

Лиерс К.
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Брюж / Рьозеларе |
| Гост: | Лиер |
| Разстояние: | 94.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.60 | 2.30 | 12 | 1.53 | 1.44 | |||
| 37% | 25% | 38% | 1.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.67 | ||||||
| 89% | 11% | 74% | 26% | 54% | 46% |
Последни 5 директни срещи
| 2022-08-21 | Лиерс К. | 3 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-04-11 | Клуб Брюж Б | 2 - 0 | Лиерс К. |
| 2021-01-22 | Лиерс К. | 3 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2020-11-20 | Клуб Брюж Б | 2 - 0 | Лиерс К. |
| 2020-09-20 | Лиерс К. | 2 - 1 | Клуб Брюж Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 40% | 0% | 60% | 100% | 60% | 40% |
Клуб Брюж Б последни 12 срещи
| 2022-12-09 | Генк Б | 1 - 2 | Клуб Брюж Б |
| 2022-12-03 | РУДМ Брюксел | 0 - 2 | Клуб Брюж Б |
| 2022-11-25 | Клуб Брюж Б | 4 - 1 | Дендер |
| 2022-11-19 | Беершот | 1 - 0 | Клуб Брюж Б |
| 2022-11-11 | Клуб Брюж Б | 2 - 2 | Андерлехт Б |
| 2022-11-05 | Беверен | 1 - 0 | Клуб Брюж Б |
| 2022-10-29 | Дендер | 3 - 2 | Клуб Брюж Б |
| 2022-10-21 | Клуб Брюж Б | 2 - 0 | Дайнзе |
| 2022-10-15 | Ломел | 3 - 4 | Клуб Брюж Б |
| 2022-10-09 | Клуб Брюж Б | 3 - 1 | Генк Б |
| 2022-09-30 | Виртон | 3 - 3 | Клуб Брюж Б |
| 2022-09-17 | Клуб Брюж Б | 2 - 2 | Беверен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 58% |
Лиерс К. последни 12 срещи
| 2022-12-10 | Лиерс К. | 2 - 1 | Дендер |
| 2022-12-02 | Стандарт Лиеж Б | 2 - 4 | Лиерс К. |
| 2022-11-27 | Лиерс К. | 2 - 2 | Виртон |
| 2022-11-20 | Дайнзе | 2 - 1 | Лиерс К. |
| 2022-11-13 | Лиерс К. | 1 - 5 | Беверен |
| 2022-11-10 | Лиерс К. | 2 - 2 | Андерлехт |
| 2022-11-06 | Лиерс К. | 4 - 2 | Генк Б |
| 2022-10-30 | РУДМ Брюксел | 3 - 0 | Лиерс К. |
| 2022-10-23 | Лиерс К. | 3 - 1 | Ломел |
| 2022-10-15 | Виртон | 0 - 0 | Лиерс К. |
| 2022-10-09 | Лиерс К. | 2 - 0 | Стандарт Лиеж Б |
| 2022-10-02 | Беверен | 5 - 0 | Лиерс К. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 83% | 58% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беершот | 17 | +9 | 35 |
| 2 | Беверен | 17 | +22 | 34 |
| 3 | РУДМ Брюксел | 17 | +14 | 31 |
| 4 | Лиерс К. | 17 | -1 | 29 |
| 5 | Ломел | 17 | -3 | 27 |
| 6 | Клуб Брюж Б | 17 | +6 | 26 |
| 7 | Андерлехт Б | 17 | +5 | 26 |
| 8 | Дайнзе | 17 | -5 | 21 |
| 9 | Дендер | 17 | -7 | 18 |
| 10 | Стандарт Лиеж Б | 17 | -13 | 16 |
| 11 | Генк Б | 17 | -13 | 12 |
| 12 | Виртон | 17 | -14 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Клуб Брюж Б | |
| Лиерс К. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Клуб Брюж Б | Лиерс К. |
|---|---|---|---|
| 1 | Беершот | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 2 | Беверен | 2 - 2 | 5 - 0 |
| 3 | РУДМ Брюксел | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Лиерс К. | - | |
| 5 | Ломел | ||
| 6 | Клуб Брюж Б | - | |
| 7 | Андерлехт Б | 2 - 2 | |
| 8 | Дайнзе | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Дендер | 4 - 1 | 2 - 3 |
| 10 | Стандарт Лиеж Б | 2 - 2 | 2 - 4 |
| 11 | Генк Б | 3 - 1 | 4 - 1 |
| 12 | Виртон | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Клуб Брюж Б | Лиерс К. | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 26 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 15 | 10 |
Форма в шампионата
| Клуб Брюж Б | Лиерс К. | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 5 |
9
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 1 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Клуб Брюж Б | Лиерс К. | |
|
Вкарани Получени |
33
27 |
35
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
11 |
12
20 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (102) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (321) | |
| Средно голове на мач | 3.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.70 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.45 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 63% |
| Над 1.5 | 85% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 40% |
Клуб Брюж Б следващи 6 срещи
| 2023-01-20 | Клуб Брюж Б | - | Ломел |
| 2023-01-27 | Дайнзе | - | Клуб Брюж Б |
| 2023-02-01 | Клуб Брюж Б | - | Лиерс К. |
| 2023-02-05 | Клуб Брюж Б | - | Виртон |
| 2023-02-11 | Стандарт Лиеж Б | - | Клуб Брюж Б |
| 2023-02-25 | Клуб Брюж Б | - | Беверен |
Лиерс К. следващи 6 срещи
| 2023-01-22 | Андерлехт Б | - | Лиерс К. |
| 2023-01-29 | Лиерс К. | - | РУДМ Брюксел |
| 2023-02-01 | Клуб Брюж Б | - | Лиерс К. |
| 2023-02-04 | Лиерс К. | - | Беершот |
| 2023-02-11 | Ломел | - | Лиерс К. |
| 2023-02-26 | РУДМ Брюксел | - | Лиерс К. |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.60 | 2.30 |
| Вероятност | 37% | 25% | 38% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.44 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.13 | 6.00 | |
| Вероятност | 89% | 11% | |
| Над 1.5 @ 1.13 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.67 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 3.5 @ 2.10 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Г/Г @ 1.40 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-16 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
