Купа на Белгия
сряда, 10.02.2021
19:45
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Брюж |
| Гост: |
Антверпен |
| Разстояние: |
82.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Ян Брейдел
|
| Капацитет: |
29 042 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:45 (20:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.33 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.62 |
| 42% |
32% |
26% |
1.44 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
5.00 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-12-13 |
Роял Антверп
|
0 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2020-08-01 |
Клуб Брюж
|
0 - 1 |
Роял Антверп
|
|
2020-02-02 |
Клуб Брюж
|
1 - 0 |
Роял Антверп
|
|
2019-11-10 |
Роял Антверп
|
2 - 1 |
Клуб Брюж
|
|
2019-05-19 |
Клуб Брюж
|
3 - 2 |
Роял Антверп
|
|
2019-04-22 |
Роял Антверп
|
0 - 0 |
Клуб Брюж
|
|
2018-12-23 |
Клуб Брюж
|
5 - 1 |
Роял Антверп
|
|
2018-08-19 |
Роял Антверп
|
1 - 1 |
Клуб Брюж
|
|
2018-01-21 |
Роял Антверп
|
2 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2017-10-22 |
Клуб Брюж
|
1 - 0 |
Роял Антверп
|
|
2004-02-08 |
Клуб Брюж
|
4 - 0 |
Роял Антверп
|
|
2003-08-30 |
Роял Антверп
|
0 - 4 |
Клуб Брюж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
6 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
50% |
42% |
Клуб Брюж последни 12 срещи
|
2021-02-06 |
Беверен
|
0 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2021-01-31 |
Клуб Брюж
|
3 - 1 |
Стандарт Лиеж
|
|
2021-01-28 |
Серкъл Брюж
|
1 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2021-01-24 |
Клуб Брюж
|
3 - 2 |
Генк
|
|
2021-01-20 |
Клуб Брюж
|
2 - 1 |
Остенде
|
|
2021-01-17 |
Беершот
|
0 - 3 |
Клуб Брюж
|
|
2021-01-10 |
Сент Трюиден
|
1 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2020-12-26 |
Клуб Брюж
|
3 - 0 |
Ойпен
|
|
2020-12-20 |
Клуб Брюж
|
0 - 1 |
КАА Гент
|
|
2020-12-17 |
Мехелен
|
0 - 3 |
Клуб Брюж
|
|
2020-12-13 |
Роял Антверп
|
0 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2020-12-08 |
Лацио
|
2 - 2 |
Клуб Брюж
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
11 |
9 |
3 |
| 83% |
8% |
8% |
|
92% |
75% |
25% |
Роял Антверп последни 12 срещи
|
2021-02-07 |
Беершот
|
1 - 2 |
Роял Антверп
|
|
2021-01-29 |
Роял Антверп
|
3 - 2 |
Беверен
|
|
2021-01-26 |
Ойпен
|
0 - 2 |
Роял Антверп
|
|
2021-01-23 |
Роял Антверп
|
1 - 2 |
Остенде
|
|
2021-01-20 |
Роял Антверп
|
1 - 0 |
Серкъл Брюж
|
|
2021-01-17 |
КАА Гент
|
0 - 1 |
Роял Антверп
|
|
2021-01-10 |
Мехелен
|
3 - 0 |
Роял Антверп
|
|
2020-12-27 |
Роял Антверп
|
2 - 1 |
Шарлероа
|
|
2020-12-20 |
Беверен
|
0 - 3 |
Роял Антверп
|
|
2020-12-16 |
Роял Антверп
|
0 - 1 |
Зулте Варегем
|
|
2020-12-13 |
Роял Антверп
|
0 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2020-12-10 |
Тотнъм
|
2 - 0 |
Роял Антверп
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
9 |
6 |
1 |
| 58% |
0% |
42% |
|
75% |
50% |
8% |
Класиране Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Брюж |
26 |
19 |
3 |
4 |
55 |
18 |
+37 |
60 |
| 2 |
Роял Антверп |
26 |
14 |
4 |
8 |
43 |
35 |
+8 |
46 |
| 3 |
Генк |
26 |
12 |
7 |
7 |
50 |
35 |
+15 |
43 |
| 4 |
Андерлехт |
26 |
10 |
11 |
5 |
36 |
27 |
+9 |
41 |
| 5 |
Стандарт Лиеж |
26 |
10 |
9 |
7 |
37 |
30 |
+7 |
39 |
| 6 |
Остенде |
26 |
11 |
6 |
9 |
39 |
34 |
+5 |
39 |
| 7 |
Шарлероа |
26 |
11 |
5 |
10 |
39 |
35 |
+4 |
38 |
| 8 |
ОХ Льовен |
26 |
10 |
7 |
9 |
41 |
42 |
-1 |
37 |
| 9 |
Беершот |
26 |
11 |
4 |
11 |
47 |
50 |
-3 |
37 |
| 10 |
Мехелен |
26 |
10 |
6 |
10 |
39 |
42 |
-3 |
36 |
| 11 |
Зулте Варегем |
26 |
10 |
4 |
12 |
39 |
46 |
-7 |
34 |
| 12 |
КАА Гент |
26 |
9 |
6 |
11 |
36 |
33 |
+3 |
33 |
| 13 |
Кортрийк |
26 |
9 |
6 |
11 |
32 |
37 |
-5 |
33 |
| 14 |
Ойпен |
26 |
7 |
11 |
8 |
32 |
42 |
-10 |
32 |
| 15 |
Сент Трюиден |
26 |
8 |
6 |
12 |
34 |
40 |
-6 |
30 |
| 16 |
Р.Е. Мускрон |
26 |
6 |
8 |
12 |
23 |
37 |
-14 |
26 |
| 17 |
Серкъл Брюж |
26 |
7 |
1 |
18 |
30 |
45 |
-15 |
22 |
| 18 |
Беверен |
26 |
5 |
6 |
15 |
32 |
56 |
-24 |
21 |
Клуб Брюж следващи 6 срещи
|
2021-02-14 |
Шарлероа
|
- |
Клуб Брюж
|
|
2021-02-18 |
Динамо Киев
|
- |
Клуб Брюж
|
|
2021-02-22 |
Клуб Брюж
|
- |
ОХ Льовен
|
|
2021-02-25 |
Клуб Брюж
|
- |
Динамо Киев
|
|
2021-02-28 |
КАА Гент
|
- |
Клуб Брюж
|
|
2021-03-04 |
Стандарт Лиеж
|
- |
Клуб Брюж
|
Роял Антверп следващи 6 срещи
|
2021-02-14 |
Стандарт Лиеж
|
- |
Роял Антверп
|
|
2021-02-18 |
Роял Антверп
|
- |
Рейнджърс
|
|
2021-02-21 |
Роял Антверп
|
- |
Сент Трюиден
|
|
2021-02-25 |
Рейнджърс
|
- |
Роял Антверп
|
|
2021-03-01 |
ОХ Льовен
|
- |
Роял Антверп
|
|
2021-03-06 |
Роял Антверп
|
- |
Кортрийк
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.44 |
4.33 |
7.00 |
| Вероятност |
42% |
32% |
26% |
|
1 @ 1.44 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.10 |
2.62 |
| Вероятност |
74% |
26% |
|
1X @ 1.10 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.16 |
5.00 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.16 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.30 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.37 |
1.53 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.53 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.72 |
2.00 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Г/Г @ 1.72 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-10 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!