Про Лига - Белгия
неделя, 31.01.2021
12:30
12:30

Клуб Брюж

Стандарт Лиеж
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Брюж |
| Гост: | Лиеж |
| Разстояние: | 176.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ян Брейдел |
| Капацитет: | 29 042 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (13:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.75 | 6.00 | 1 | 1.12 | 2.20 | |||
| 46% | 20% | 34% | 1.61 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 61% | 39% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-17 | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Клуб Брюж |
| 2020-02-12 | Стандарт Лиеж | 0 - 0 | Клуб Брюж |
| 2019-10-27 | Клуб Брюж | 1 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2019-05-16 | Стандарт Лиеж | 2 - 0 | Клуб Брюж |
| 2019-04-08 | Клуб Брюж | 4 - 0 | Стандарт Лиеж |
| 2018-12-02 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Стандарт Лиеж |
| 2018-10-07 | Стандарт Лиеж | 3 - 1 | Клуб Брюж |
| 2018-07-22 | Клуб Брюж | 2 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2018-05-13 | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Клуб Брюж |
| 2018-04-22 | Клуб Брюж | 4 - 4 | Стандарт Лиеж |
| 2018-02-25 | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Клуб Брюж |
| 2018-02-08 | Клуб Брюж | 3 - 2 | Стандарт Лиеж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 6 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 50% | 33% |
Клуб Брюж последни 12 срещи
| 2021-01-28 | Серкъл Брюж | 1 - 2 | Клуб Брюж |
| 2021-01-24 | Клуб Брюж | 3 - 2 | Генк |
| 2021-01-20 | Клуб Брюж | 2 - 1 | Остенде |
| 2021-01-17 | Беершот | 0 - 3 | Клуб Брюж |
| 2021-01-10 | Сент Трюиден | 1 - 2 | Клуб Брюж |
| 2020-12-26 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Ойпен |
| 2020-12-20 | Клуб Брюж | 0 - 1 | КАА Гент |
| 2020-12-17 | Мехелен | 0 - 3 | Клуб Брюж |
| 2020-12-13 | Роял Антверп | 0 - 2 | Клуб Брюж |
| 2020-12-08 | Лацио | 2 - 2 | Клуб Брюж |
| 2020-12-05 | Клуб Брюж | 1 - 0 | Сент Трюиден |
| 2020-12-02 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Зенит Петербург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 9 | 2 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 75% | 17% |
Стандарт Лиеж последни 12 срещи
| 2021-01-28 | Остенде | 2 - 2 | Стандарт Лиеж |
| 2021-01-24 | Стандарт Лиеж | 3 - 2 | Шарлероа |
| 2021-01-20 | Мехелен | 0 - 4 | Стандарт Лиеж |
| 2021-01-17 | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2021-01-11 | Стандарт Лиеж | 3 - 1 | Беверен |
| 2020-12-26 | Стандарт Лиеж | 1 - 2 | Сент Трюиден |
| 2020-12-20 | Стандарт Лиеж | 0 - 1 | Р.Е. Мускрон |
| 2020-12-16 | Кортрийк | 2 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2020-12-13 | КАА Гент | 2 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2020-12-10 | Стандарт Лиеж | 2 - 2 | Бенфика |
| 2020-12-06 | Стандарт Лиеж | 2 - 2 | Мехелен |
| 2020-12-03 | Рейнджърс | 3 - 2 | Стандарт Лиеж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 10 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 83% | 58% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 24 | +33 | 54 |
| 2 | Генк | 25 | +16 | 43 |
| 3 | Роял Антверп | 25 | +7 | 43 |
| 4 | Стандарт Лиеж | 24 | +9 | 38 |
| 5 | Андерлехт | 24 | +8 | 37 |
| 6 | Шарлероа | 25 | +4 | 37 |
| 7 | Беершот | 25 | -2 | 37 |
| 8 | Остенде | 24 | +4 | 36 |
| 9 | ОХ Льовен | 25 | -1 | 36 |
| 10 | Мехелен | 25 | -4 | 33 |
| 11 | КАА Гент | 24 | +3 | 31 |
| 12 | Ойпен | 25 | -10 | 31 |
| 13 | Зулте Варегем | 24 | -8 | 30 |
| 14 | Кортрийк | 25 | -8 | 30 |
| 15 | Сент Трюиден | 24 | -7 | 27 |
| 16 | Р.Е. Мускрон | 25 | -11 | 26 |
| 17 | Серкъл Брюж | 24 | -11 | 22 |
| 18 | Беверен | 25 | -22 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Клуб Брюж | |
| Стандарт Лиеж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Клуб Брюж | Стандарт Лиеж |
|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | - | |
| 2 | Генк | 3 - 2 | |
| 3 | Роял Антверп | 1 - 1 | |
| 4 | Стандарт Лиеж | - | |
| 5 | Андерлехт | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Шарлероа | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Беершот | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Остенде | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | ОХ Льовен | 1 - 0 | |
| 10 | Мехелен | 2 - 2 | 0 - 4 |
| 11 | КАА Гент | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Ойпен | 3 - 0 | |
| 13 | Зулте Варегем | ||
| 14 | Кортрийк | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Сент Трюиден | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 16 | Р.Е. Мускрон | ||
| 17 | Серкъл Брюж | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Беверен | 4 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Клуб Брюж | Стандарт Лиеж | |
| Позиция | 1 | 4 |
| Точки | 54 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 25 | 18 |
Форма в шампионата
| Клуб Брюж | Стандарт Лиеж | |
|
Победи Равни Загуби |
17
3 4 |
10
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
1 3 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| Клуб Брюж | Стандарт Лиеж | |
|
Вкарани Получени |
50
17 |
35
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
10 |
17
12 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (221) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (650) | |
| Средно голове на мач | 2.94 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.43 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 59% |
| Над 3.5 | 33% |
Клуб Брюж следващи 6 срещи
| 2021-02-06 | Беверен | - | Клуб Брюж |
| 2021-02-10 | Клуб Брюж | - | Роял Антверп |
| 2021-02-14 | Шарлероа | - | Клуб Брюж |
| 2021-02-18 | Динамо Киев | - | Клуб Брюж |
| 2021-02-22 | Клуб Брюж | - | ОХ Льовен |
| 2021-02-25 | Клуб Брюж | - | Динамо Киев |
Стандарт Лиеж следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Серен | - | Стандарт Лиеж |
| 2021-02-06 | Стандарт Лиеж | - | ОХ Льовен |
| 2021-02-09 | Кортрийк | - | Стандарт Лиеж |
| 2021-02-14 | Стандарт Лиеж | - | Роял Антверп |
| 2021-02-21 | Зулте Варегем | - | Стандарт Лиеж |
| 2021-02-28 | Стандарт Лиеж | - | Андерлехт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 3.75 | 6.00 |
| Вероятност | 46% | 20% | 34% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.20 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-31 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
