Първа Дивизия - Ирландия
петък, 07.10.2022
19:45
19:45

Коб Рамблърс

Лонгфорд Таун
2 - 4
(0 - 1, 2 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Коб |
| Гост: | Лонгфорд |
| Разстояние: | 210.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сейнт Колман Парк |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.50 | 1.82 | 2 | 1.85 | 1.27 | |||
| 17% | 23% | 60% | 1.82 | 22% | 78% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.62 | 2.15 | 2.50 | 1.46 | ||||||
| 83% | 17% | 60% | 40% | 34% | 66% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-06 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2022-05-27 | Коб Рамблърс | 2 - 4 | Лонгфорд Таун |
| 2022-04-12 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2020-10-17 | Лонгфорд Таун | 0 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2020-08-22 | Коб Рамблърс | 2 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2019-09-21 | Коб Рамблърс | 1 - 3 | Лонгфорд Таун |
| 2019-06-29 | Лонгфорд Таун | 1 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2019-04-20 | Коб Рамблърс | 0 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2018-07-07 | Лонгфорд Таун | 1 - 2 | Коб Рамблърс |
| 2018-05-08 | Коб Рамблърс | 2 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2018-05-05 | Коб Рамблърс | 0 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2018-02-24 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | Коб Рамблърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Коб Рамблърс последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Уотърфорд | 3 - 1 | Коб Рамблърс |
| 2022-09-16 | Коб Рамблърс | 1 - 3 | Атлон Таун |
| 2022-09-09 | Коб Рамблърс | 1 - 1 | Голуей Юнайтед |
| 2022-09-02 | Трити Юнайтед | 1 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2022-08-19 | Коб Рамблърс | 1 - 2 | Корк Сити |
| 2022-08-12 | Уексфорд | 2 - 2 | Коб Рамблърс |
| 2022-08-06 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2022-07-31 | Коб Рамблърс | 0 - 1 | Корк Сити |
| 2022-07-22 | Коб Рамблърс | 3 - 1 | Брей Уондърърс |
| 2022-07-15 | Коб Рамблърс | 0 - 5 | Уотърфорд |
| 2022-07-08 | Голуей Юнайтед | 3 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2022-07-01 | Коб Рамблърс | 0 - 2 | Трити Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 7 | 5 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 58% | 42% |
Лонгфорд Таун последни 12 срещи
| 2022-10-03 | Лонгфорд Таун | 1 - 2 | Уотърфорд |
| 2022-09-30 | Атлон Таун | 2 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2022-09-24 | Лонгфорд Таун | 1 - 1 | Трити Юнайтед |
| 2022-09-02 | Корк Сити | 2 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2022-08-20 | Лонгфорд Таун | 1 - 0 | Уексфорд |
| 2022-08-12 | Брей Уондърърс | 0 - 3 | Лонгфорд Таун |
| 2022-08-06 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Коб Рамблърс |
| 2022-07-29 | Дъндолк | 4 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2022-07-22 | Уотърфорд | 1 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2022-07-16 | Лонгфорд Таун | 1 - 3 | Атлон Таун |
| 2022-07-08 | Трити Юнайтед | 3 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2022-06-27 | Лонгфорд Таун | 2 - 0 | Голуей Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 33% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сити | 29 | +40 | 64 |
| 2 | Уотърфорд | 30 | +31 | 58 |
| 3 | Голуей Юнайтед | 29 | +28 | 58 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 30 | +6 | 48 |
| 5 | Трити Юнайтед | 30 | -1 | 44 |
| 6 | Уексфорд | 29 | -4 | 36 |
| 7 | Брей Уондърърс | 30 | -26 | 27 |
| 8 | Атлон Таун | 29 | -31 | 18 |
| 9 | Коб Рамблърс | 30 | -43 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Коб Рамблърс | |
| Лонгфорд Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Коб Рамблърс | Лонгфорд Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сити | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | Уотърфорд | 0 - 5 | 1 - 2 |
| 3 | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 2 - 4 | - |
| 5 | Трити Юнайтед | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Уексфорд | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Брей Уондърърс | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Атлон Таун | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 9 | Коб Рамблърс | - | 2 - 4 |
Класиране в шампионата
| Коб Рамблърс | Лонгфорд Таун | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 14 | 48 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 8 | 22 |
Форма в шампионата
| Коб Рамблърс | Лонгфорд Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 22 |
13
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 11 |
6
4 4 |
Голове в шампионата
| Коб Рамблърс | Лонгфорд Таун | |
|
Вкарани Получени |
30
73 |
42
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
38 |
23
21 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (133) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (392) | |
| Средно голове на мач | 2.95 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.56 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 33% |
Коб Рамблърс следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Брей Уондърърс | - | Коб Рамблърс |
| 2023-01-31 | Уотърфорд | - | Коб Рамблърс |
| 2023-02-10 | Корк Сити | - | Коб Рамблърс |
| 2023-02-17 | Кери | - | Коб Рамблърс |
| 2023-02-24 | Коб Рамблърс | - | Уексфорд |
| 2023-03-04 | Лонгфорд Таун | - | Коб Рамблърс |
Лонгфорд Таун следващи 6 срещи
| 2022-10-21 | Голуей Юнайтед | - | Лонгфорд Таун |
| 2022-10-26 | Лонгфорд Таун | - | Голуей Юнайтед |
| 2022-10-30 | Голуей Юнайтед | - | Лонгфорд Таун |
| 2023-01-17 | Лонгфорд Таун | - | Корк Сити |
| 2023-02-11 | Бохемианс | - | Лонгфорд Таун |
| 2023-02-18 | Лонгфорд Таун | - | Атлон Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 3.50 | 1.82 |
| Вероятност | 17% | 23% | 60% |
| 2 @ 1.82 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.27 |
| Вероятност | 22% | 78% |
| X2 @ 1.27 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.10 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.15 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.46 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.46 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.58 | 2.20 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.58 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-07 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
