Премиършип - Сев. Ирландия
събота, 03.04.2021
15:00
15:00

Коулрейн

Гленавон
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Коулрейн |
| Гост: | Лърган |
| Разстояние: | 77.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дъ Шоуграундс |
| Капацитет: | 13 132 (2 496) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 4.00 | 4.20 | 1 | 1.22 | 2.10 | |||
| 51% | 19% | 30% | 1.70 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 85% | 15% | 52% | 48% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-23 | Гленавон | 1 - 1 | Коулрейн |
| 2020-11-07 | Гленавон | 4 - 4 | Коулрейн |
| 2020-03-03 | Коулрейн | 2 - 1 | Гленавон |
| 2020-01-04 | Гленавон | 0 - 2 | Коулрейн |
| 2019-11-09 | Коулрейн | 4 - 0 | Гленавон |
| 2019-08-30 | Гленавон | 0 - 4 | Коулрейн |
| 2019-04-13 | Гленавон | 1 - 1 | Коулрейн |
| 2019-01-12 | Коулрейн | 1 - 1 | Гленавон |
| 2018-12-14 | Гленавон | 4 - 0 | Коулрейн |
| 2018-10-06 | Коулрейн | 1 - 4 | Гленавон |
| 2018-04-28 | Гленавон | 0 - 0 | Коулрейн |
| 2018-02-10 | Коулрейн | 1 - 1 | Гленавон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 6 | 5 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 50% | 42% |
Коулрейн последни 12 срещи
| 2021-03-30 | Коулрейн | 2 - 0 | Ларн |
| 2021-03-27 | Клифтънвил | 2 - 1 | Коулрейн |
| 2021-03-23 | Гленавон | 1 - 1 | Коулрейн |
| 2021-03-20 | Коулрейн | 1 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2021-03-12 | Коулрейн | 2 - 0 | Крусейдърс |
| 2021-03-06 | Дънганън Суифтс | 2 - 3 | Коулрейн |
| 2021-03-02 | Коулрейн | 2 - 0 | Портадаун |
| 2021-02-27 | Коулрейн | 2 - 1 | Уорънпойнт Таун |
| 2021-02-23 | Карик Рейнджърс | 0 - 2 | Коулрейн |
| 2021-02-20 | Линфийлд | 0 - 0 | Коулрейн |
| 2021-02-16 | Балимина Юн. | 0 - 1 | Коулрейн |
| 2021-02-06 | Коулрейн | 1 - 1 | Портадаун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 3 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 25% | 8% |
Гленавон последни 12 срещи
| 2021-03-30 | Дънганън Суифтс | 0 - 4 | Гленавон |
| 2021-03-27 | Гленавон | 2 - 2 | Ларн |
| 2021-03-23 | Гленавон | 1 - 1 | Коулрейн |
| 2021-03-20 | Гленторан | 3 - 1 | Гленавон |
| 2021-03-16 | Гленавон | 2 - 1 | Гленторан |
| 2021-03-13 | Клифтънвил | 2 - 1 | Гленавон |
| 2021-03-09 | Портадаун | 1 - 2 | Гленавон |
| 2021-03-06 | Портадаун | 4 - 1 | Гленавон |
| 2021-03-02 | Гленавон | 1 - 1 | Карик Рейнджърс |
| 2021-02-27 | Крусейдърс | 0 - 1 | Гленавон |
| 2021-02-23 | Дънганън Суифтс | 1 - 2 | Гленавон |
| 2021-02-20 | Карик Рейнджърс | 3 - 4 | Гленавон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 9 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 75% | 42% |
Класиране Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 28 | +39 | 60 |
| 2 | Коулрейн | 27 | +17 | 53 |
| 3 | Гленторан | 26 | +23 | 48 |
| 4 | Ларн | 27 | +14 | 45 |
| 5 | Балимина Юн. | 29 | +13 | 45 |
| 6 | Крусейдърс | 29 | +12 | 45 |
| 7 | Клифтънвил | 27 | +8 | 43 |
| 8 | Гленавон | 27 | 0 | 39 |
| 9 | Уорънпойнт Таун | 26 | -18 | 26 |
| 10 | Портадаун | 26 | -25 | 18 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 27 | -39 | 17 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 27 | -44 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Коулрейн | |
| Гленавон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Коулрейн | Гленавон |
|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Коулрейн | - | |
| 3 | Гленторан | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Ларн | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Балимина Юн. | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Крусейдърс | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Клифтънвил | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Гленавон | - | |
| 9 | Уорънпойнт Таун | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Портадаун | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 1 - 0 | 3 - 4 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | 0 - 4 |
Класиране в шампионата
| Коулрейн | Гленавон | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 53 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 32 | 23 |
Форма в шампионата
| Коулрейн | Гленавон | |
|
Победи Равни Загуби |
16
5 6 |
10
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 3 |
7
2 5 |
Голове в шампионата
| Коулрейн | Гленавон | |
|
Вкарани Получени |
42
25 |
44
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
12 |
23
21 |
Обща статистика за Премиършип
| Мачове (163) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (470) | |
| Средно голове на мач | 2.88 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.62 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 28% |
Коулрейн следващи 6 срещи
| 2021-04-07 | Линфийлд | - | Коулрейн |
| 2021-04-10 | Уорънпойнт Таун | - | Коулрейн |
| 2021-04-13 | Гленторан | - | Коулрейн |
| 2021-04-16 | Коулрейн | - | Гленторан |
| 2021-04-24 | Балимина Юн. | - | Коулрейн |
| 2021-04-27 | Коулрейн | - | Крусейдърс |
Гленавон следващи 6 срещи
| 2021-04-06 | Гленавон | - | Уорънпойнт Таун |
| 2021-04-10 | Гленавон | - | Балимина Юн. |
| 2021-04-16 | Крусейдърс | - | Гленавон |
| 2021-04-20 | Уорънпойнт Таун | - | Гленавон |
| 2021-04-24 | Гленавон | - | Линфийлд |
| 2021-04-27 | Гленавон | - | Дънганън Суифтс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 4.00 | 4.20 |
| Вероятност | 51% | 19% | 30% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 2.10 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-03 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
