Елит Едно - Камерун
събота, 27.03.2021
14:00
14:00

Коломбе

Пантер дю Нде
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сангмелима |
| Гост: | Бангангте |
| Разстояние: | 294.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 2.98 | 3.64 | 1X | 1.23 | 1.64 | |||
| 38% | 34% | 28% | 1.23 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.33 | 2.71 | 1.41 | 5.50 | 1.11 | ||||||
| 60% | 40% | 23% | 77% | 15% | 85% |
Последни 1 директни срещи
| 2019-12-15 | Пантер дю Нде | 0 - 2 | Коломбе |
Коломбе последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Коломбе | 0 - 0 | Тонере Яунде |
| 2021-03-13 | УМС де Лоум | 1 - 1 | Коломбе |
| 2020-03-11 | Коломбе | 0 - 0 | Стад Ренар |
| 2020-03-08 | Йънг Спортс Ак. | 1 - 1 | Коломбе |
| 2020-03-05 | Коломбе | 0 - 0 | АПЕЖЕС Академи |
| 2020-03-01 | Фову де Бахам | 3 - 0 | Коломбе |
| 2020-02-23 | Коломбе | 0 - 1 | УМС де Лоум |
| 2020-02-19 | Фютчю | 0 - 1 | Коломбе |
| 2020-02-16 | Коломбе | 2 - 0 | Котон Спорт |
| 2020-02-11 | Коломбе | 2 - 0 | Драгон де Яунде |
| 2020-02-05 | Тонере Яунде | 0 - 1 | Коломбе |
| 2020-02-02 | Коломбе | 2 - 1 | Авион ду Нкам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 2 | 0 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 17% | 0% |
Пантер дю Нде последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Пантер дю Нде | 3 - 2 | Котон Спорт |
| 2021-03-13 | Тонере Яунде | 1 - 0 | Пантер дю Нде |
| 2021-03-07 | Пантер дю Нде | 2 - 0 | УМС де Лоум |
| 2020-11-01 | Пантер дю Нде | 0 - 2 | Котон Спорт |
| 2020-03-11 | Пантер дю Нде | 1 - 3 | Йънг Спортс Ак. |
| 2020-03-08 | Единг Спорт | 2 - 3 | Пантер дю Нде |
| 2020-03-04 | Пантер дю Нде | 0 - 0 | Авион ду Нкам |
| 2020-03-01 | Стад Ренар | 2 - 0 | Пантер дю Нде |
| 2020-02-23 | Пантер дю Нде | 1 - 2 | Драгон де Яунде |
| 2020-02-19 | Унион Дуала | 3 - 0 | Пантер дю Нде |
| 2020-02-16 | Бамбутос | 1 - 1 | Пантер дю Нде |
| 2020-02-12 | Пантер дю Нде | 1 - 0 | Тонере Яунде |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Класиране Елит Едно
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Мфоу | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Фову де Бахам | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Бамбутос | 3 | +1 | 6 |
| 4 | Фютчю | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Стад Ренар | 3 | +2 | 4 |
| 6 | ПВД Баменда | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Авион ду Нкам | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Унион Дуала | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Единг Спорт | 3 | -3 | 1 |
| 10 | Яфут Яунде | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Драгон де Яунде | 1 | -3 | 0 |
| 1 | Пантер дю Нде | 3 | +2 | 6 |
| 2 | Канон Яунде | 3 | +1 | 6 |
| 3 | АПЕЖЕС Академи | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Тонере Яунде | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Котон Спорт | 2 | +1 | 3 |
| 6 | Ню Стар | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Коломбе | 2 | 0 | 2 |
| 8 | УМС де Лоум | 2 | -2 | 1 |
| 9 | Лес Астрес | 3 | -2 | 1 |
| 10 | Йънг Спортс Ак. | 2 | -3 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Коломбе | |
| Пантер дю Нде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Коломбе | Пантер дю Нде |
|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Мфоу | ||
| 2 | Фову де Бахам | ||
| 3 | Бамбутос | ||
| 4 | Фютчю | ||
| 5 | Стад Ренар | ||
| 6 | ПВД Баменда | ||
| 7 | Авион ду Нкам | ||
| 8 | Унион Дуала | ||
| 9 | Единг Спорт | ||
| 10 | Яфут Яунде | ||
| 11 | Драгон де Яунде | ||
| 1 | Пантер дю Нде | - | |
| 2 | Канон Яунде | ||
| 3 | АПЕЖЕС Академи | ||
| 4 | Тонере Яунде | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Котон Спорт | ||
| 6 | Ню Стар | ||
| 7 | Коломбе | - | |
| 8 | УМС де Лоум | ||
| 9 | Лес Астрес | ||
| 10 | Йънг Спортс Ак. |
Класиране в шампионата
| Коломбе | Пантер дю Нде | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 2 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Коломбе | Пантер дю Нде | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 0 |
2
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Коломбе | Пантер дю Нде | |
|
Вкарани Получени |
1
1 |
5
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
1 |
Обща статистика за Елит Едно
| Мачове (25) | |
| Победа за домакина | 56% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 16% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (52) | |
| Средно голове на мач | 2.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.72 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 52% |
| Гол/Гол | 36% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 12% |
Коломбе следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Лес Астрес | - | Коломбе |
| 2021-04-10 | Коломбе | - | Йънг Спортс Ак. |
| 2021-04-17 | АПЕЖЕС Академи | - | Коломбе |
| 2021-04-21 | Канон Яунде | - | Коломбе |
| 2021-05-05 | Коломбе | - | Котон Спорт |
| 2021-06-30 | Коломбе | - | Ню Стар |
Пантер дю Нде следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Канон Яунде | - | Пантер дю Нде |
| 2021-04-10 | Пантер дю Нде | - | Ню Стар |
| 2021-04-17 | Йънг Спортс Ак. | - | Пантер дю Нде |
| 2021-04-21 | Пантер дю Нде | - | АПЕЖЕС Академи |
| 2021-04-25 | Лес Астрес | - | Пантер дю Нде |
| 2021-07-07 | УМС де Лоум | - | Пантер дю Нде |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.04 | 2.98 | 3.64 |
| Вероятност | 38% | 34% | 28% |
| 1X @ 1.23 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 1.64 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.33 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 1.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.71 | 1.41 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 2.5 @ 1.41 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 1.11 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.11 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.28 | 1.54 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Без @ 1.54 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-27 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
