Клаусура - Финална Фаза - Гватемала
понеделник, 24.05.2021
01:00
Комуникасионес
Санта Лусия Коц.
5 - 2
(2 - 0, 3 - 2)
Краен победител Санта Лусия Коц.
с общ резултат 5 - 6
Първа среща
Санта Лусия Коц.4 - 0Комуникасионес
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Гватемала |
| Гост: |
Санта Лусия Коцумалгуапа |
| Разстояние: |
64.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Ла Педрера
|
| Капацитет: |
32 000 (17 022) |
| Размер: |
104 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
01:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.39 |
4.40 |
7.40 |
1 |
|
|
|
1.03 |
3.14 |
| 43% |
35% |
22% |
1.39 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.84 |
|
|
|
1.81 |
1.91 |
|
|
|
2.96 |
1.37 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
26% |
74% |
Последни 8 директни срещи
|
2021-05-20 |
Санта Лусия Коц.
|
4 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2021-04-07 |
Санта Лусия Коц.
|
0 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2021-03-06 |
Комуникасионес
|
3 - 1 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2020-10-26 |
Санта Лусия Коц.
|
0 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2020-09-19 |
Комуникасионес
|
2 - 0 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2020-03-08 |
Санта Лусия Коц.
|
1 - 3 |
Комуникасионес
|
|
2019-10-24 |
Комуникасионес
|
1 - 0 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2019-08-14 |
Санта Лусия Коц.
|
1 - 1 |
Комуникасионес
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
1 |
|
5 |
3 |
3 |
| 50% |
38% |
12% |
|
62% |
38% |
38% |
Комуникасионес последни 12 срещи
|
2021-05-20 |
Санта Лусия Коц.
|
4 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2021-05-16 |
Комуникасионес
|
1 - 1 |
Истапа
|
|
2021-05-12 |
Истапа
|
2 - 2 |
Комуникасионес
|
|
2021-05-09 |
Комуникасионес
|
1 - 0 |
Сакачиспас
|
|
2021-05-06 |
Сакачиспас
|
0 - 1 |
Комуникасионес
|
|
2021-05-02 |
Комуникасионес
|
1 - 1 |
Кобан Империал
|
|
2021-04-28 |
Гуастатоя
|
2 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2021-04-26 |
Комуникасионес
|
2 - 1 |
Ачуапа
|
|
2021-04-21 |
Мунисипал
|
0 - 1 |
Комуникасионес
|
|
2021-04-18 |
Комуникасионес
|
3 - 0 |
Санарате
|
|
2021-04-15 |
Сакачиспас
|
1 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2021-04-12 |
Комуникасионес
|
1 - 0 |
Малакатеко
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
7 |
4 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
58% |
33% |
17% |
Санта Лусия Коц. последни 12 срещи
|
2021-05-20 |
Санта Лусия Коц.
|
4 - 0 |
Комуникасионес
|
|
2021-05-16 |
Гуастатоя
|
1 - 2 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-05-14 |
Санта Лусия Коц.
|
1 - 0 |
Гуастатоя
|
|
2021-05-09 |
Санта Лусия Коц.
|
3 - 0 |
Кобан Империал
|
|
2021-05-06 |
Кобан Империал
|
1 - 1 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-05-02 |
Санта Лусия Коц.
|
0 - 2 |
Ачуапа
|
|
2021-04-28 |
Мунисипал
|
2 - 1 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-04-24 |
Санта Лусия Коц.
|
1 - 0 |
Санарате
|
|
2021-04-22 |
Сакачиспас
|
1 - 2 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-04-17 |
Санта Лусия Коц.
|
1 - 1 |
Кобан Империал
|
|
2021-04-14 |
Гуастатоя
|
1 - 1 |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-04-10 |
Истапа
|
2 - 0 |
Санта Лусия Коц.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
5 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
42% |
8% |
Класиране Лига Насионал
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Комуникасионес |
16 |
10 |
4 |
2 |
28 |
12 |
+16 |
34 |
| 2 |
Санта Лусия Коц. |
16 |
6 |
6 |
4 |
13 |
13 |
0 |
24 |
| 3 |
Истапа |
16 |
5 |
7 |
4 |
29 |
25 |
+4 |
22 |
| 4 |
Кселаху |
16 |
3 |
8 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
17 |
| 5 |
Малакатеко |
16 |
3 |
7 |
6 |
8 |
14 |
-6 |
16 |
| 6 |
Антигуа ГФК |
16 |
2 |
7 |
7 |
15 |
26 |
-11 |
13 |
| 1 |
Гуастатоя |
16 |
7 |
7 |
2 |
23 |
10 |
+13 |
28 |
| 2 |
Мунисипал |
16 |
8 |
3 |
5 |
24 |
11 |
+13 |
27 |
| 3 |
Кобан Империал |
16 |
5 |
8 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
23 |
| 4 |
Санарате |
16 |
4 |
6 |
6 |
16 |
25 |
-9 |
18 |
| 5 |
Сакачиспас |
16 |
5 |
3 |
8 |
15 |
26 |
-11 |
18 |
| 6 |
Ачуапа |
16 |
4 |
2 |
10 |
16 |
27 |
-11 |
14 |
Класиране Санта Лусия Коц.
Няма данни в системата
Комуникасионес следващи 6 срещи
|
2021-08-01 |
Солола
|
- |
Комуникасионес
|
|
2021-08-06 |
Комуникасионес
|
- |
Онсе Депортиво
|
|
2021-08-09 |
Комуникасионес
|
- |
Нуева Консепсион
|
|
2021-08-11 |
Ачуапа
|
- |
Комуникасионес
|
|
2021-08-15 |
Малакатеко
|
- |
Комуникасионес
|
|
2021-08-20 |
Онсе Депортиво
|
- |
Комуникасионес
|
Санта Лусия Коц. следващи 6 срещи
|
2021-07-30 |
Малакатеко
|
- |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-08-07 |
Санта Лусия Коц.
|
- |
Мунисипал
|
|
2021-08-11 |
Истапа
|
- |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-08-14 |
Санта Лусия Коц.
|
- |
Кселаху
|
|
2021-08-22 |
Солола
|
- |
Санта Лусия Коц.
|
|
2021-08-25 |
Санта Лусия Коц.
|
- |
Нуева Консепсион
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.39 |
4.40 |
7.40 |
| Вероятност |
43% |
35% |
22% |
|
1 @ 1.39 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.03 |
3.14 |
| Вероятност |
81% |
19% |
|
1X @ 1.03 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.24 |
3.84 |
| Вероятност |
|
70% |
30% |
|
Над 1.5 @ 1.24 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.81 |
1.91 |
| Вероятност |
|
46% |
54% |
|
Под 2.5 @ 1.91 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.96 |
1.37 |
| Вероятност |
|
26% |
74% |
|
Под 3.5 @ 1.37 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.39 |
1.50 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.50 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-24 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!