Джей Лига 1 - Япония
петък, 02.09.2022
11:30
11:30

К. Сапоро

Серезо Осака
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сапоро |
| Гост: | Осака |
| Разстояние: | 1 058.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сапоро Доум |
| Капацитет: | 41 484 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.60 | 2.40 | X2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 22% | 41% | 37% | 1.40 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-19 | Серезо Осака | 2 - 2 | К. Сапоро |
| 2021-09-11 | Серезо Осака | 0 - 2 | К. Сапоро |
| 2021-09-08 | К. Сапоро | 0 - 3 | Серезо Осака |
| 2020-12-05 | К. Сапоро | 1 - 3 | Серезо Осака |
| 2020-09-09 | Серезо Осака | 2 - 0 | К. Сапоро |
| 2019-10-18 | К. Сапоро | 0 - 1 | Серезо Осака |
| 2019-04-13 | Серезо Осака | 0 - 1 | К. Сапоро |
| 2018-08-11 | К. Сапоро | 1 - 1 | Серезо Осака |
| 2018-03-02 | Серезо Осака | 3 - 3 | К. Сапоро |
| 2017-08-05 | Серезо Осака | 3 - 1 | К. Сапоро |
| 2017-07-26 | Серезо Осака | 1 - 0 | К. Сапоро |
| 2017-06-28 | К. Сапоро | 0 - 2 | Серезо Осака |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 5 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 42% | 33% |
К. Сапоро последни 12 срещи
| 2022-08-20 | К. Сапоро | 1 - 2 | Саган Тошу |
| 2022-08-13 | К. Сапоро | 0 - 2 | Висел Кобе |
| 2022-08-07 | Шонан Белмар | 1 - 5 | К. Сапоро |
| 2022-07-30 | К. Сапоро | 2 - 2 | Нагоя Грампус |
| 2022-07-16 | Кашива Рейсол | 1 - 0 | К. Сапоро |
| 2022-07-10 | К. Сапоро | 0 - 0 | Кашима Антлърс |
| 2022-07-06 | Токио | 3 - 0 | К. Сапоро |
| 2022-07-02 | Киото Санга | 2 - 1 | К. Сапоро |
| 2022-06-26 | К. Сапоро | 1 - 0 | Гамба Осака |
| 2022-06-22 | К. Сапоро | 1 - 2 | Вентфорет Кофу |
| 2022-06-18 | Кавазаки Фронт. | 5 - 2 | К. Сапоро |
| 2022-06-11 | С. Хирошима | 1 - 1 | К. Сапоро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 58% | 25% |
Серезо Осака последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Серезо Осака | 0 - 3 | С. Хирошима |
| 2022-08-10 | Кавазаки Фронт. | 2 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-08-06 | Серезо Осака | 3 - 0 | Висел Кобе |
| 2022-08-03 | Серезо Осака | 1 - 1 | Кавазаки Фронт. |
| 2022-07-30 | Серезо Осака | 2 - 0 | Ависпа Фукуока |
| 2022-07-16 | Гамба Осака | 1 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-07-13 | Нагоя Грампус | 1 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-07-10 | Серезо Осака | 2 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-07-06 | Кашима Антлърс | 3 - 3 | Серезо Осака |
| 2022-07-02 | Серезо Осака | 2 - 1 | Кавазаки Фронт. |
| 2022-06-26 | Серезо Осака | 1 - 1 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-06-22 | Серезо Осака | 3 - 2 | Вегалта Сендай |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 12 | 9 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 100% | 75% | 33% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронт. | 25 | +16 | 49 |
| 2 | Йокохама Ф М. | 24 | +24 | 48 |
| 3 | С. Хирошима | 27 | +15 | 47 |
| 4 | Кашима Антлърс | 27 | +5 | 44 |
| 5 | Кашива Рейсол | 27 | +4 | 43 |
| 6 | Серезо Осака | 25 | +10 | 41 |
| 7 | Токио | 25 | +1 | 38 |
| 8 | Саган Тошу | 27 | +4 | 37 |
| 9 | Урава Ред Дайм. | 25 | +12 | 35 |
| 10 | Нагоя Грампус | 26 | -4 | 33 |
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | 27 | -4 | 31 |
| 12 | Ависпа Фукуока | 27 | -9 | 28 |
| 13 | Гамба Осака | 27 | -11 | 28 |
| 14 | К. Сапоро | 26 | -17 | 28 |
| 15 | Киото Санга | 25 | -6 | 26 |
| 16 | Шонан Белмар | 25 | -11 | 26 |
| 17 | Висел Кобе | 25 | -9 | 24 |
| 18 | Джубило Ивата | 26 | -20 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| К. Сапоро | |
| Серезо Осака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | К. Сапоро | Серезо Осака |
|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронт. | 1 - 4 | |
| 2 | Йокохама Ф М. | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | С. Хирошима | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Кашима Антлърс | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 5 | Кашива Рейсол | 1 - 6 | |
| 6 | Серезо Осака | - | |
| 7 | Токио | 0 - 0 | |
| 8 | Саган Тошу | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Урава Ред Дайм. | 1 - 1 | |
| 10 | Нагоя Грампус | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 3 | |
| 12 | Ависпа Фукуока | 0 - 0 | |
| 13 | Гамба Осака | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | К. Сапоро | - | |
| 15 | Киото Санга | 1 - 0 | |
| 16 | Шонан Белмар | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 17 | Висел Кобе | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Джубило Ивата |
Класиране в шампионата
| К. Сапоро | Серезо Осака | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 28 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 9 |
| Точки | 15 | 19 |
Форма в шампионата
| К. Сапоро | Серезо Осака | |
|
Победи Равни Загуби |
6
10 10 |
11
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 3 |
5
4 2 |
Голове в шампионата
| К. Сапоро | Серезо Осака | |
|
Вкарани Получени |
27
44 |
39
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
15 |
19
12 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (233) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (579) | |
| Средно голове на мач | 2.48 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 25% |
К. Сапоро следващи 6 срещи
| 2022-09-11 | К. Сапоро | - | Джубило Ивата |
| 2022-09-18 | Йокохама Ф М. | - | К. Сапоро |
| 2022-10-01 | К. Сапоро | - | Кавазаки Фронт. |
| 2022-10-08 | К. Сапоро | - | Ависпа Фукуока |
| 2022-10-12 | Урава Ред Дайм. | - | К. Сапоро |
| 2022-10-29 | С. Хирошима | - | К. Сапоро |
Серезо Осака следващи 6 срещи
| 2022-09-07 | Серезо Осака | - | С. Хирошима |
| 2022-09-10 | Серезо Осака | - | Саган Тошу |
| 2022-09-14 | Урава Ред Дайм. | - | Серезо Осака |
| 2022-09-17 | Джубило Ивата | - | Серезо Осака |
| 2022-09-21 | Серезо Осака | - | Урава Ред Дайм. |
| 2022-09-25 | Урава Ред Дайм. | - | Серезо Осака |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 3.60 | 2.40 |
| Вероятност | 22% | 41% | 37% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.40 |
| Вероятност | 36% | 64% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-02 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
