Джей Лига 1 - Япония
събота, 13.03.2021
05:00
05:00

К. Сапоро

Гамба Осака
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сапоро |
| Гост: | Суита |
| Разстояние: | 1 051.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сапоро Доум |
| Капацитет: | 41 484 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.50 | 2.75 | 12 | 1.40 | 1.53 | |||
| 36% | 30% | 34% | 1.28 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.48 | 1.57 | 2.35 | 2.48 | 1.50 | ||||||
| 79% | 21% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-31 | Гамба Осака | 2 - 1 | К. Сапоро |
| 2020-09-19 | К. Сапоро | 0 - 1 | Гамба Осака |
| 2019-10-13 | К. Сапоро | 1 - 0 | Гамба Осака |
| 2019-10-09 | Гамба Осака | 2 - 1 | К. Сапоро |
| 2019-10-04 | Гамба Осака | 5 - 0 | К. Сапоро |
| 2019-05-25 | К. Сапоро | 0 - 0 | Гамба Осака |
| 2018-08-15 | Гамба Осака | 1 - 1 | К. Сапоро |
| 2018-05-05 | К. Сапоро | 2 - 0 | Гамба Осака |
| 2017-11-26 | Гамба Осака | 0 - 1 | К. Сапоро |
| 2017-05-14 | К. Сапоро | 0 - 2 | Гамба Осака |
| 2013-08-18 | Гамба Осака | 3 - 0 | К. Сапоро |
| 2013-03-31 | К. Сапоро | 1 - 3 | Гамба Осака |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 42% | 17% |
К. Сапоро последни 12 срещи
| 2021-03-10 | С. Хирошима | 2 - 1 | К. Сапоро |
| 2021-03-06 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | К. Сапоро |
| 2021-03-03 | Ависпа Фукуока | 2 - 3 | К. Сапоро |
| 2021-02-27 | К. Сапоро | 5 - 1 | Йокохама ФК |
| 2020-12-19 | Урава Ред Дайм. | 0 - 2 | К. Сапоро |
| 2020-12-12 | Оита Тринита | 1 - 1 | К. Сапоро |
| 2020-12-05 | К. Сапоро | 1 - 3 | Серезо Осака |
| 2020-11-28 | С. Хирошима | 2 - 2 | К. Сапоро |
| 2020-11-21 | К. Сапоро | 5 - 1 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2020-11-14 | К. Сапоро | 1 - 1 | Саган Тошу |
| 2020-11-11 | Токио | 1 - 0 | К. Сапоро |
| 2020-11-03 | Кавазаки Фронт. | 0 - 2 | К. Сапоро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 42% |
Гамба Осака последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Висел Кобе | 1 - 0 | Гамба Осака |
| 2021-02-20 | Кавазаки Фронт. | 3 - 2 | Гамба Осака |
| 2021-01-01 | Кавазаки Фронт. | 1 - 0 | Гамба Осака |
| 2020-12-27 | Гамба Осака | 2 - 0 | Токушима Вортис |
| 2020-12-19 | Гамба Осака | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2020-12-16 | Йокохама ФК | 0 - 2 | Гамба Осака |
| 2020-12-06 | Шонан Белмар | 1 - 2 | Гамба Осака |
| 2020-11-29 | Гамба Осака | 1 - 1 | Саган Тошу |
| 2020-11-25 | Кавазаки Фронт. | 5 - 0 | Гамба Осака |
| 2020-11-22 | Урава Ред Дайм. | 1 - 2 | Гамба Осака |
| 2020-11-14 | Гамба Осака | 0 - 4 | Вегалта Сендай |
| 2020-11-11 | Гамба Осака | 1 - 0 | Висел Кобе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронт. | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Саган Тошу | 3 | +8 | 9 |
| 3 | Нагоя Грампус | 3 | +3 | 9 |
| 4 | Висел Кобе | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Серезо Осака | 4 | +1 | 6 |
| 6 | С. Хирошима | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Шимизу Ес-Пулс | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Оита Тринита | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Йокохама Ф М. | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Токио | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Урава Ред Дайм. | 3 | 0 | 4 |
| 12 | К. Сапоро | 3 | +2 | 3 |
| 13 | Кашима Антлърс | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Кашива Рейсол | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Токушима Вортис | 3 | -2 | 2 |
| 16 | Ависпа Фукуока | 3 | -3 | 1 |
| 17 | Вегалта Сендай | 3 | -9 | 1 |
| 18 | Гамба Осака | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Шонан Белмар | 3 | -4 | 0 |
| 20 | Йокохама ФК | 3 | -7 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| К. Сапоро | |
| Гамба Осака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | К. Сапоро | Гамба Осака |
|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронт. | ||
| 2 | Саган Тошу | ||
| 3 | Нагоя Грампус | ||
| 4 | Висел Кобе | 1 - 0 | |
| 5 | Серезо Осака | ||
| 6 | С. Хирошима | ||
| 7 | Шимизу Ес-Пулс | ||
| 8 | Оита Тринита | ||
| 9 | Йокохама Ф М. | ||
| 9 | Токио | ||
| 11 | Урава Ред Дайм. | ||
| 12 | К. Сапоро | - | |
| 13 | Кашима Антлърс | ||
| 14 | Кашива Рейсол | ||
| 15 | Токушима Вортис | ||
| 16 | Ависпа Фукуока | ||
| 17 | Вегалта Сендай | ||
| 18 | Гамба Осака | - | |
| 19 | Шонан Белмар | ||
| 20 | Йокохама ФК | 5 - 1 |
Класиране в шампионата
| К. Сапоро | Гамба Осака | |
| Позиция | 12 | 18 |
| Точки | 3 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| К. Сапоро | Гамба Осака | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| К. Сапоро | Гамба Осака | |
|
Вкарани Получени |
6
4 |
0
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
1 |
0
1 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (29) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (91) | |
| Средно голове на мач | 3.14 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.83 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.31 |
| Домакинът е отбелязал в | 93% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 66% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 38% |
К. Сапоро следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Урава Ред Дайм. | - | К. Сапоро |
| 2021-03-20 | К. Сапоро | - | Висел Кобе |
| 2021-03-27 | Саган Тошу | - | К. Сапоро |
| 2021-04-03 | Ависпа Фукуока | - | К. Сапоро |
| 2021-04-07 | Токио | - | К. Сапоро |
| 2021-04-11 | К. Сапоро | - | Кашима Антлърс |
Гамба Осака следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Вегалта Сендай | - | Гамба Осака |
| 2021-04-03 | С. Хирошима | - | Гамба Осака |
| 2021-04-07 | Гамба Осака | - | Ависпа Фукуока |
| 2021-04-11 | Кашива Рейсол | - | Гамба Осака |
| 2021-04-14 | Саган Тошу | - | Гамба Осака |
| 2021-04-18 | Гамба Осака | - | Шимизу Ес-Пулс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 3.50 | 2.75 |
| Вероятност | 36% | 30% | 34% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.48 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.48 | 1.50 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-13 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
