Купа на Лигата - Япония
сряда, 19.05.2021
11:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Краен победител Кашима Антлърс
с общ резултат 0 - 3
Първа среща
Кашима Антлърс3 - 0К. Сапоро
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сапоро |
| Гост: |
Кашима |
| Разстояние: |
791.6 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Сапоро Доум
|
| Капацитет: |
41 484 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
11:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.40 |
2.20 |
12 |
|
|
|
1.61 |
1.36 |
| 32% |
32% |
36% |
1.30 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-04-20 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-04-11 |
К. Сапоро
|
2 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2020-10-18 |
К. Сапоро
|
1 - 0 |
Кашима Антлърс
|
|
2020-07-08 |
Кашима Антлърс
|
0 - 2 |
К. Сапоро
|
|
2019-09-28 |
Кашима Антлърс
|
1 - 1 |
К. Сапоро
|
|
2019-03-17 |
К. Сапоро
|
1 - 3 |
Кашима Антлърс
|
|
2018-09-23 |
К. Сапоро
|
0 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2018-03-31 |
Кашима Антлърс
|
0 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2017-10-29 |
К. Сапоро
|
1 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2017-06-17 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2012-10-20 |
К. Сапоро
|
0 - 0 |
Кашима Антлърс
|
|
2012-05-19 |
Кашима Антлърс
|
7 - 0 |
К. Сапоро
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
6 |
3 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
50% |
25% |
К. Сапоро последни 12 срещи
|
2021-05-16 |
Кавазаки Фронт.
|
2 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-05-09 |
Токушима Вортис
|
1 - 2 |
К. Сапоро
|
|
2021-05-05 |
К. Сапоро
|
2 - 1 |
Саган Тошу
|
|
2021-05-02 |
Шонан Белмар
|
0 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-04-28 |
К. Сапоро
|
1 - 1 |
Ависпа Фукуока
|
|
2021-04-24 |
К. Сапоро
|
2 - 1 |
Вегалта Сендай
|
|
2021-04-20 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-04-16 |
К. Сапоро
|
1 - 3 |
Йокохама Ф М.
|
|
2021-04-11 |
К. Сапоро
|
2 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-07 |
Токио
|
2 - 1 |
К. Сапоро
|
|
2021-04-03 |
Ависпа Фукуока
|
1 - 2 |
К. Сапоро
|
|
2021-03-27 |
Саган Тошу
|
1 - 5 |
К. Сапоро
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
9 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
75% |
25% |
Кашима Антлърс последни 12 срещи
|
2021-05-15 |
Кашима Антлърс
|
5 - 3 |
Йокохама Ф М.
|
|
2021-05-12 |
Нагоя Грампус
|
0 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-05-09 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
Токио
|
|
2021-05-05 |
Кашима Антлърс
|
1 - 1 |
Ависпа Фукуока
|
|
2021-05-01 |
Йокохама ФК
|
0 - 3 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-28 |
Саган Тошу
|
2 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-24 |
Кашима Антлърс
|
1 - 1 |
Висел Кобе
|
|
2021-04-20 |
Кашима Антлърс
|
3 - 0 |
К. Сапоро
|
|
2021-04-17 |
Токушима Вортис
|
0 - 1 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-11 |
К. Сапоро
|
2 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2021-04-07 |
Кашима Антлърс
|
2 - 1 |
Кашива Рейсол
|
|
2021-04-03 |
Урава Ред Дайм.
|
2 - 1 |
Кашима Антлърс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
11 |
8 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
92% |
67% |
25% |
Класиране Джей Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Алб. Ниигата |
14 |
10 |
3 |
1 |
32 |
11 |
+21 |
33 |
| 2 |
Рюкю |
14 |
10 |
3 |
1 |
25 |
10 |
+15 |
33 |
| 3 |
Киото Санга |
14 |
10 |
2 |
2 |
25 |
10 |
+15 |
32 |
| 4 |
Джубило Ивата |
14 |
8 |
2 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
26 |
| 5 |
Вентфорет Кофу |
14 |
7 |
4 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
25 |
| 6 |
Мачида Зелвия |
14 |
7 |
3 |
4 |
19 |
14 |
+5 |
24 |
| 7 |
Мито Холихок |
14 |
6 |
1 |
7 |
19 |
17 |
+2 |
19 |
| 8 |
Блаублиц Акита |
14 |
5 |
4 |
5 |
12 |
12 |
0 |
19 |
| 9 |
Джеф Юнайтед |
14 |
5 |
4 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
19 |
| 10 |
Зв. Канадзава |
14 |
5 |
3 |
6 |
15 |
16 |
-1 |
18 |
| 11 |
Ренофа Ямагучи |
14 |
5 |
3 |
6 |
10 |
12 |
-2 |
18 |
| 12 |
Мацумото Ямага |
14 |
4 |
6 |
4 |
14 |
18 |
-4 |
18 |
| 13 |
В-Варен Нагазаки |
14 |
5 |
3 |
6 |
16 |
22 |
-6 |
18 |
| 14 |
Токио Верди |
14 |
5 |
3 |
6 |
19 |
26 |
-7 |
18 |
| 15 |
Монтедио Ямагата |
14 |
4 |
5 |
5 |
12 |
14 |
-2 |
17 |
| 16 |
Фагиано Окаяма |
14 |
4 |
4 |
6 |
11 |
13 |
-2 |
16 |
| 17 |
Точиги СК |
14 |
3 |
5 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
14 |
| 18 |
Омия Ардижа |
14 |
2 |
5 |
7 |
14 |
17 |
-3 |
11 |
| 19 |
Ехиме ФК |
14 |
2 |
5 |
7 |
13 |
20 |
-7 |
11 |
| 20 |
Сагамихара |
14 |
2 |
5 |
7 |
10 |
20 |
-10 |
11 |
| 20 |
Теспа Гунма |
14 |
3 |
2 |
9 |
10 |
20 |
-10 |
11 |
| 22 |
Гираванц К. |
14 |
2 |
5 |
7 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
Класиране Джей Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавазаки Фронт. |
17 |
14 |
3 |
0 |
43 |
12 |
+31 |
45 |
| 2 |
Нагоя Грампус |
17 |
11 |
2 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
35 |
| 3 |
Саган Тошу |
15 |
8 |
4 |
3 |
20 |
6 |
+14 |
28 |
| 4 |
Йокохама Ф М. |
13 |
8 |
3 |
2 |
28 |
13 |
+15 |
27 |
| 5 |
Ависпа Фукуока |
15 |
7 |
4 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
25 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
14 |
7 |
3 |
4 |
25 |
16 |
+9 |
24 |
| 7 |
Висел Кобе |
14 |
6 |
6 |
2 |
19 |
13 |
+6 |
24 |
| 8 |
Урава Ред Дайм. |
14 |
7 |
2 |
5 |
16 |
17 |
-1 |
23 |
| 9 |
Серезо Осака |
15 |
6 |
4 |
5 |
20 |
16 |
+4 |
22 |
| 10 |
С. Хирошима |
16 |
5 |
6 |
5 |
18 |
17 |
+1 |
21 |
| 11 |
Токио |
14 |
5 |
3 |
6 |
21 |
24 |
-3 |
18 |
| 12 |
Токушима Вортис |
15 |
5 |
2 |
8 |
14 |
20 |
-6 |
17 |
| 13 |
К. Сапоро |
13 |
4 |
3 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
15 |
| 14 |
Шонан Белмар |
14 |
3 |
6 |
5 |
12 |
14 |
-2 |
15 |
| 15 |
Кашива Рейсол |
14 |
4 |
1 |
9 |
12 |
19 |
-7 |
13 |
| 16 |
Шимизу Ес-Пулс |
14 |
2 |
6 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
12 |
| 17 |
Оита Тринита |
13 |
2 |
3 |
8 |
9 |
20 |
-11 |
9 |
| 18 |
Гамба Осака |
11 |
1 |
4 |
6 |
3 |
12 |
-9 |
7 |
| 19 |
Вегалта Сендай |
14 |
1 |
4 |
9 |
10 |
28 |
-18 |
7 |
| 20 |
Йокохама ФК |
14 |
1 |
3 |
10 |
10 |
36 |
-26 |
6 |
К. Сапоро следващи 6 срещи
|
2021-05-22 |
К. Сапоро
|
- |
Шимизу Ес-Пулс
|
|
2021-05-26 |
К. Сапоро
|
- |
Саган Тошу
|
|
2021-05-29 |
Кашива Рейсол
|
- |
К. Сапоро
|
|
2021-06-06 |
К. Сапоро
|
- |
Йокохама Ф М.
|
|
2021-06-13 |
Йокохама Ф М.
|
- |
К. Сапоро
|
|
2021-06-19 |
К. Сапоро
|
- |
Оита Тринита
|
Кашима Антлърс следващи 6 срещи
|
2021-05-22 |
Саган Тошу
|
- |
Кашима Антлърс
|
|
2021-05-26 |
Кашима Антлърс
|
- |
Серезо Осака
|
|
2021-05-30 |
Кавазаки Фронт.
|
- |
Кашима Антлърс
|
|
2021-06-02 |
Шимизу Ес-Пулс
|
- |
Кашима Антлърс
|
|
2021-06-06 |
Кашима Антлърс
|
- |
Шимизу Ес-Пулс
|
|
2021-06-20 |
Кашима Антлърс
|
- |
Вегалта Сендай
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.00 |
3.40 |
2.20 |
| Вероятност |
32% |
32% |
36% |
|
12 @ 1.30 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.61 |
1.36 |
| Вероятност |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.00 |
| Вероятност |
|
76% |
24% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.70 |
2.10 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.75 |
1.40 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.40 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.20 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Г/Г @ 1.61 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-19 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!