Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
неделя, 06.11.2022
15:00
15:00

Корнеля

Аморебиета
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Корнеля де Лобрегат |
| Гост: | Аморебиета |
| Разстояние: | 445.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.00 | 3.20 | 1X | 1.28 | 1.57 | |||
| 46% | 30% | 24% | 1.28 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.50 | 1.16 | ||||||
| 54% | 46% | 37% | 63% | 17% | 83% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Корнеля последни 12 срещи
| 2022-10-30 | Барса Атлетик | 0 - 0 | Корнеля |
| 2022-10-23 | Корнеля | 0 - 0 | Ла Нусия |
| 2022-10-16 | УД Логронес | 0 - 1 | Корнеля |
| 2022-10-08 | Корнеля | 2 - 0 | Алкояно |
| 2022-10-01 | Интерсити | 1 - 2 | Корнеля |
| 2022-09-25 | Корнеля | 0 - 0 | Кастейон |
| 2022-09-18 | Корнеля | 1 - 0 | Атл. Балеарес |
| 2022-09-11 | Сабадел | 1 - 0 | Корнеля |
| 2022-09-04 | Корнеля | 1 - 3 | Осасуна Б |
| 2022-08-28 | Реал Унион | 2 - 0 | Корнеля |
| 2022-08-03 | Еспаньол Б | 2 - 1 | Корнеля |
| 2022-05-28 | Кастейон | 1 - 3 | Корнеля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Аморебиета последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Аморебиета | 1 - 0 | Алкояно |
| 2022-10-23 | Кастейон | 1 - 0 | Аморебиета |
| 2022-10-16 | Аморебиета | 3 - 0 | Билбао Атлетик |
| 2022-10-09 | Реал Унион | 4 - 3 | Аморебиета |
| 2022-10-02 | Аморебиета | 1 - 2 | Нумансия |
| 2022-09-25 | Химнастик | 1 - 0 | Аморебиета |
| 2022-09-18 | Аморебиета | 0 - 0 | Барса Атлетик |
| 2022-09-11 | Осасуна Б | 2 - 1 | Аморебиета |
| 2022-09-04 | Аморебиета | 4 - 2 | СД Логронес |
| 2022-08-27 | Сабадел | 1 - 1 | Аморебиета |
| 2022-08-20 | Аморебиета | 1 - 1 | Сестао Ривър |
| 2022-08-18 | Герника Клуб | 1 - 0 | Аморебиета |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кастейон | 10 | +10 | 21 |
| 2 | Елденсе | 10 | +6 | 20 |
| 3 | Реал Сосиедад Б | 11 | +5 | 20 |
| 4 | Осасуна Б | 10 | +4 | 17 |
| 5 | Алкояно | 10 | 0 | 16 |
| 6 | Химнастик | 11 | -1 | 16 |
| 7 | УД Логронес | 11 | +3 | 15 |
| 8 | Реал Мурсия | 10 | +2 | 15 |
| 9 | Корнеля | 10 | 0 | 15 |
| 10 | Интерсити | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Нумансия | 10 | +1 | 13 |
| 12 | Сабадел | 11 | -4 | 13 |
| 13 | СД Логронес | 10 | -2 | 12 |
| 14 | Барса Атлетик | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Билбао Атлетик | 11 | -7 | 12 |
| 16 | Аморебиета | 10 | +1 | 11 |
| 17 | Калахора | 11 | -1 | 11 |
| 18 | Ла Нусия | 10 | -4 | 11 |
| 19 | Атл. Балеарес | 10 | -2 | 10 |
| 20 | Реал Унион | 10 | -7 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Корнеля | |
| Аморебиета | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Корнеля | Аморебиета |
|---|---|---|---|
| 1 | Кастейон | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Елденсе | ||
| 3 | Реал Сосиедад Б | ||
| 4 | Осасуна Б | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Алкояно | 2 - 0 | |
| 6 | Химнастик | 1 - 0 | |
| 7 | УД Логронес | ||
| 8 | Реал Мурсия | ||
| 9 | Корнеля | - | |
| 10 | Интерсити | ||
| 11 | Нумансия | ||
| 12 | Сабадел | 1 - 1 | |
| 13 | СД Логронес | ||
| 14 | Барса Атлетик | ||
| 15 | Билбао Атлетик | ||
| 16 | Аморебиета | - | |
| 17 | Калахора | ||
| 18 | Ла Нусия | 0 - 0 | |
| 19 | Атл. Балеарес | 1 - 0 | |
| 20 | Реал Унион | 4 - 3 |
Класиране в шампионата
| Корнеля | Аморебиета | |
| Позиция | 9 | 16 |
| Точки | 15 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 20 |
| Точки | 8 | 1 |
Форма в шампионата
| Корнеля | Аморебиета | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 3 |
3
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 1 |
0
1 4 |
Голове в шампионата
| Корнеля | Аморебиета | |
|
Вкарани Получени |
7
7 |
14
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
3 |
5
9 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (103) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (236) | |
| Средно голове на мач | 2.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.31 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.98 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 57% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 22% |
Корнеля следващи 6 срещи
| 2022-11-19 | Елденсе | - | Корнеля |
| 2022-11-27 | Корнеля | - | Реал Сосиедад Б |
| 2022-12-04 | Билбао Атлетик | - | Корнеля |
| 2022-12-08 | Корнеля | - | Реал Мурсия |
| 2022-12-11 | СД Логронес | - | Корнеля |
| 2022-12-18 | Корнеля | - | Нумансия |
Аморебиета следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Атл. Сагунтино | - | Аморебиета |
| 2022-11-20 | Аморебиета | - | Ла Нусия |
| 2022-11-27 | УД Логронес | - | Аморебиета |
| 2022-12-04 | Аморебиета | - | Атл. Балеарес |
| 2022-12-07 | Аморебиета | - | Калахора |
| 2022-12-10 | Елденсе | - | Аморебиета |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.00 | 3.20 |
| Вероятност | 46% | 30% | 24% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.57 |
| Вероятност | 65% | 35% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.16 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-06 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
