Купа на Конфедерациите КАФ
неделя, 11.04.2021
14:00
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Гаруа (Кмр) |
| Гост: |
Лусака (Зам) |
| Разстояние: |
3 202.6 км |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.60 |
3.30 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.20 |
| 41% |
35% |
24% |
1.60 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.49 |
1.51 |
|
|
|
5.00 |
1.16 |
| 63% |
37% |
|
|
|
36% |
64% |
|
|
|
19% |
81% |
Последни 1 директни срещи
|
2021-04-04 |
НАПСА Старс
|
0 - 1 |
Котон Спорт
|
Котон Спорт последни 12 срещи
|
2021-04-04 |
НАПСА Старс
|
0 - 1 |
Котон Спорт
|
|
2021-03-28 |
Тонере Яунде
|
1 - 4 |
Котон Спорт
|
|
2021-03-21 |
Пантер дю Нде
|
3 - 2 |
Котон Спорт
|
|
2021-03-17 |
Котон Спорт
|
2 - 0 |
РСБ Беркан
|
|
2021-03-13 |
Котон Спорт
|
2 - 0 |
Йънг Спортс Ак.
|
|
2021-03-10 |
ЖС Кабилие
|
1 - 0 |
Котон Спорт
|
|
2021-01-05 |
Котон Спорт
|
1 - 0 |
Грийн Ийгълс
|
|
2020-12-23 |
Грийн Ийгълс
|
0 - 2 |
Котон Спорт
|
|
2020-11-01 |
Пантер дю Нде
|
0 - 2 |
Котон Спорт
|
|
2020-03-16 |
Единг Спорт
|
2 - 1 |
Котон Спорт
|
|
2020-03-12 |
Бамбутос
|
2 - 2 |
Котон Спорт
|
|
2020-03-08 |
Котон Спорт
|
1 - 0 |
Канон Яунде
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
8 |
4 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
67% |
33% |
25% |
НАПСА Старс последни 12 срещи
|
2021-04-04 |
НАПСА Старс
|
0 - 1 |
Котон Спорт
|
|
2021-03-30 |
НАПСА Старс
|
0 - 2 |
Пауър Динамос
|
|
2021-03-26 |
НАПСА Старс
|
2 - 1 |
Билдкон
|
|
2021-03-17 |
НАПСА Старс
|
2 - 2 |
ЖС Кабилие
|
|
2021-03-10 |
РСБ Беркан
|
2 - 0 |
НАПСА Старс
|
|
2021-03-04 |
Йънг Грийн Ийгълс
|
3 - 1 |
НАПСА Старс
|
|
2021-02-27 |
НАПСА Старс
|
1 - 0 |
Лусака Динамос
|
|
2021-02-21 |
НАПСА Старс
|
2 - 2 |
Гор Махия
|
|
2021-02-14 |
Гор Махия
|
0 - 1 |
НАПСА Старс
|
|
2021-02-07 |
НАПСА Старс
|
1 - 0 |
Нквази
|
|
2021-02-03 |
Китуе Юнайтед
|
0 - 0 |
НАПСА Старс
|
|
2021-01-30 |
Грийн Ийгълс
|
1 - 1 |
НАПСА Старс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
7 |
4 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
58% |
33% |
25% |
Котон Спорт следващи 6 срещи
|
2021-04-14 |
Котон Спорт
|
- |
Канон Яунде
|
|
2021-04-21 |
Котон Спорт
|
- |
ЖС Кабилие
|
|
2021-04-28 |
РСБ Беркан
|
- |
Котон Спорт
|
|
2021-05-02 |
Ню Стар
|
- |
Котон Спорт
|
|
2021-05-05 |
Коломбе
|
- |
Котон Спорт
|
|
2021-05-09 |
Котон Спорт
|
- |
АПЕЖЕС Академи
|
НАПСА Старс следващи 6 срещи
|
2021-04-15 |
Форест Рейнджърс
|
- |
НАПСА Старс
|
|
2021-04-21 |
НАПСА Старс
|
- |
РСБ Беркан
|
|
2021-04-24 |
НАПСА Старс
|
- |
Занако
|
|
2021-04-28 |
ЖС Кабилие
|
- |
НАПСА Старс
|
|
2021-05-02 |
Грийн Бъфалос
|
- |
НАПСА Старс
|
|
2021-05-05 |
НАПСА Старс
|
- |
Китуе Юнайтед
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.60 |
3.30 |
5.50 |
| Вероятност |
41% |
35% |
24% |
|
1 @ 1.60 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.12 |
2.20 |
| Вероятност |
75% |
25% |
|
1X @ 1.12 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.50 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 1.5 @ 1.50 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.49 |
1.51 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 2.5 @ 1.51 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
5.00 |
1.16 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 3.5 @ 1.16 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.37 |
1.53 |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Без @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!