Чемпиъншип - Англия
събота, 06.03.2021
15:00
15:00

Ковънтри

Дарби Каунти
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ковънтри |
| Гост: | Дарби |
| Разстояние: | 57.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Рико Арена |
| Капацитет: | 32 609 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Франк Лампард (Анг) |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.10 | 2.90 | 12 | 1.40 | 1.50 | |||
| 37% | 28% | 35% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.62 | 2.50 | 1.53 | 4.50 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-01 | Дарби Каунти | 1 - 1 | Ковънтри |
| 2018-07-25 | Ковънтри | 0 - 1 | Дарби Каунти |
| 2012-01-14 | Дарби Каунти | 1 - 0 | Ковънтри |
| 2011-09-10 | Ковънтри | 2 - 0 | Дарби Каунти |
| 2011-04-09 | Дарби Каунти | 2 - 2 | Ковънтри |
| 2010-08-21 | Ковънтри | 2 - 1 | Дарби Каунти |
| 2010-04-03 | Ковънтри | 0 - 1 | Дарби Каунти |
| 2009-11-06 | Дарби Каунти | 2 - 1 | Ковънтри |
| 2009-01-31 | Дарби Каунти | 2 - 1 | Ковънтри |
| 2007-04-09 | Дарби Каунти | 1 - 1 | Ковънтри |
| 2006-11-11 | Ковънтри | 1 - 2 | Дарби Каунти |
| 2006-01-21 | Ковънтри | 6 - 1 | Дарби Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Ковънтри последни 12 срещи
| 2021-03-02 | Ковънтри | 1 - 2 | Мидълзбро |
| 2021-02-27 | Блекбърн | 1 - 1 | Ковънтри |
| 2021-02-24 | Суонзи | 1 - 0 | Ковънтри |
| 2021-02-20 | Ковънтри | 2 - 0 | Брентфорд |
| 2021-02-17 | Ковънтри | 0 - 2 | Норич |
| 2021-02-13 | Кардиф | 3 - 1 | Ковънтри |
| 2021-02-06 | Ковънтри | 0 - 0 | Уотфорд |
| 2021-02-02 | Ковънтри | 1 - 2 | Нотингам Форест |
| 2021-01-30 | Бирмингам | 1 - 1 | Ковънтри |
| 2021-01-27 | Ковънтри | 2 - 0 | Шефилд Уензди |
| 2021-01-19 | Рединг | 3 - 0 | Ковънтри |
| 2021-01-09 | Норич | 2 - 0 | Ковънтри |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 4 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 33% | 8% |
Дарби Каунти последни 12 срещи
| 2021-03-02 | Кардиф | 4 - 0 | Дарби Каунти |
| 2021-02-26 | Дарби Каунти | 1 - 1 | Нотингам Форест |
| 2021-02-23 | Дарби Каунти | 2 - 0 | Хъдърсфийлд |
| 2021-02-19 | Уотфорд | 2 - 1 | Дарби Каунти |
| 2021-02-16 | Уикъмб | 1 - 2 | Дарби Каунти |
| 2021-02-13 | Дарби Каунти | 2 - 1 | Мидълзбро |
| 2021-02-03 | Родъръм Юнайтед | 3 - 0 | Дарби Каунти |
| 2021-01-30 | Дарби Каунти | 1 - 0 | Бристъл Сити |
| 2021-01-23 | КПР | 0 - 1 | Дарби Каунти |
| 2021-01-19 | Дарби Каунти | 1 - 0 | Борнемут |
| 2021-01-16 | Дарби Каунти | 0 - 1 | Родъръм Юнайтед |
| 2021-01-09 | Чорли | 2 - 0 | Дарби Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 5 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 42% | 8% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 34 | +23 | 73 |
| 2 | Брентфорд | 34 | +25 | 63 |
| 3 | Уотфорд | 34 | +21 | 63 |
| 4 | Суонзи | 32 | +18 | 62 |
| 5 | Рединг | 34 | +9 | 57 |
| 6 | Борнемут | 34 | +16 | 55 |
| 7 | Кардиф | 35 | +18 | 54 |
| 8 | Барнзли | 33 | +4 | 54 |
| 9 | Мидълзбро | 34 | +4 | 50 |
| 10 | Милуол | 34 | +3 | 46 |
| 11 | Сток Сити | 34 | 0 | 45 |
| 12 | Бристъл Сити | 34 | -10 | 45 |
| 13 | Лутън Таун | 33 | -9 | 44 |
| 14 | Престън | 34 | -6 | 43 |
| 15 | Блекбърн | 33 | +7 | 40 |
| 16 | Нотингам Форест | 34 | -5 | 40 |
| 17 | КПР | 32 | -7 | 40 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 35 | -12 | 38 |
| 19 | Дарби Каунти | 33 | -12 | 38 |
| 20 | Ковънтри | 34 | -15 | 35 |
| 21 | Бирмингам | 34 | -16 | 35 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 32 | -8 | 32 |
| 23 | Шефилд Уензди | 33 | -16 | 28 |
| 24 | Уикъмб | 33 | -32 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| Ковънтри | |
| Дарби Каунти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ковънтри | Дарби Каунти |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 2 | Брентфорд | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Уотфорд | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Суонзи | 1 - 1 | |
| 5 | Рединг | 3 - 2 | |
| 6 | Борнемут | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Кардиф | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 8 | Барнзли | ||
| 9 | Мидълзбро | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | Милуол | 0 - 1 | |
| 11 | Сток Сити | 0 - 0 | |
| 12 | Бристъл Сити | 1 - 0 | |
| 13 | Лутън Таун | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Престън | ||
| 15 | Блекбърн | 0 - 4 | |
| 16 | Нотингам Форест | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | КПР | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Дарби Каунти | - | |
| 20 | Ковънтри | - | |
| 21 | Бирмингам | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 23 | Шефилд Уензди | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 24 | Уикъмб | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Ковънтри | Дарби Каунти | |
| Позиция | 20 | 19 |
| Точки | 35 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 18 |
| Точки | 24 | 18 |
Форма в шампионата
| Ковънтри | Дарби Каунти | |
|
Победи Равни Загуби |
8
11 15 |
10
8 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 5 |
5
3 8 |
Голове в шампионата
| Ковънтри | Дарби Каунти | |
|
Вкарани Получени |
31
46 |
25
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
19 |
13
20 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (403) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (908) | |
| Средно голове на мач | 2.25 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 17% |
Ковънтри следващи 6 срещи
| 2021-03-16 | Лутън Таун | - | Ковънтри |
| 2021-03-20 | Ковънтри | - | Уикъмб |
| 2021-04-02 | КПР | - | Ковънтри |
| 2021-04-05 | Ковънтри | - | Бристъл Сити |
| 2021-04-10 | Борнемут | - | Ковънтри |
| 2021-04-15 | Родъръм Юнайтед | - | Ковънтри |
Дарби Каунти следващи 6 срещи
| 2021-03-10 | Барнзли | - | Дарби Каунти |
| 2021-03-13 | Дарби Каунти | - | Милуол |
| 2021-03-16 | Дарби Каунти | - | Брентфорд |
| 2021-03-20 | Сток Сити | - | Дарби Каунти |
| 2021-04-02 | Дарби Каунти | - | Лутън Таун |
| 2021-04-05 | Рединг | - | Дарби Каунти |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 3.10 | 2.90 |
| Вероятност | 37% | 28% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.50 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.62 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.53 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.20 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
