Серия Б - Италия
понеделник, 13.07.2020
20:00
20:00

Кремонезе

Киево
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кремона |
| Гост: | Верона |
| Разстояние: | 82.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 2.87 | 2.80 | X2 | 1.40 | 1.40 | |||
| 25% | 41% | 34% | 1.40 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 33% | 67% | 18% | 82% |
Последни 1 директни срещи
| 2019-12-07 | Киево | 1 - 0 | Кремонезе |
Кремонезе последни 12 срещи
| 2020-07-10 | Ливорно | 1 - 2 | Кремонезе |
| 2020-07-03 | Кремонезе | 1 - 0 | Пескара |
| 2020-06-29 | Салернитана | 3 - 3 | Кремонезе |
| 2020-06-26 | Кремонезе | 0 - 2 | Козенца |
| 2020-06-21 | Кремонезе | 0 - 1 | Беневенто |
| 2020-06-17 | Асколи | 1 - 3 | Кремонезе |
| 2020-03-07 | Фрозиноне | 0 - 2 | Кремонезе |
| 2020-03-03 | Кремонезе | 2 - 3 | Емполи |
| 2020-02-29 | Читадела | 0 - 0 | Кремонезе |
| 2020-02-16 | Кремонезе | 5 - 0 | Трапани |
| 2020-02-11 | Специя | 3 - 2 | Кремонезе |
| 2020-02-08 | Кротоне | 1 - 0 | Кремонезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Киево последни 12 срещи
| 2020-07-10 | Киево | 1 - 1 | Трапани |
| 2020-07-03 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Киево |
| 2020-06-29 | Киево | 2 - 0 | Фрозиноне |
| 2020-06-26 | Киево | 1 - 3 | Специя |
| 2020-06-20 | Кротоне | 1 - 1 | Киево |
| 2020-03-09 | Киево | 2 - 0 | Козенца |
| 2020-03-04 | Асколи | 1 - 1 | Киево |
| 2020-02-29 | Киево | 0 - 1 | Ливорно |
| 2020-02-23 | Порденоне | 0 - 1 | Киево |
| 2020-02-17 | Киево | 2 - 0 | Салернитана |
| 2020-02-09 | Пиза | 1 - 1 | Киево |
| 2020-02-02 | Киево | 0 - 1 | Венеция |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 1 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 8% | 8% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беневенто | 33 | +38 | 77 |
| 2 | Кротоне | 33 | +19 | 58 |
| 3 | Порденоне | 33 | +4 | 55 |
| 4 | Специя | 33 | +13 | 53 |
| 5 | Читадела | 33 | +5 | 52 |
| 6 | Фрозиноне | 33 | +5 | 51 |
| 7 | Емполи | 33 | +2 | 48 |
| 8 | Киево | 33 | +7 | 47 |
| 9 | Салернитана | 33 | +3 | 47 |
| 10 | Пиза | 33 | +3 | 46 |
| 11 | Виртус Ентела | 33 | -3 | 43 |
| 12 | Перуджа | 33 | -9 | 41 |
| 13 | Кремонезе | 33 | -3 | 40 |
| 14 | Пескара | 33 | -6 | 40 |
| 15 | Венеция | 33 | -6 | 40 |
| 16 | Асколи | 33 | -7 | 39 |
| 17 | Юве Стабия | 33 | -13 | 37 |
| 18 | Трапани | 33 | -17 | 32 |
| 19 | Козенца | 33 | -8 | 31 |
| 20 | Ливорно | 33 | -27 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Кремонезе | |
| Киево | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кремонезе | Киево |
|---|---|---|---|
| 1 | Беневенто | 0 - 1 | |
| 2 | Кротоне | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Порденоне | 0 - 1 | |
| 4 | Специя | 0 - 0 | |
| 5 | Читадела | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Фрозиноне | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Емполи | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 8 | Киево | - | |
| 9 | Салернитана | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Пиза | 3 - 4 | 1 - 1 |
| 11 | Виртус Ентела | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Перуджа | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Кремонезе | - | |
| 14 | Пескара | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Венеция | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Асколи | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Юве Стабия | 1 - 1 | |
| 18 | Трапани | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Козенца | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Ливорно | 0 - 0 | 3 - 4 |
Класиране в шампионата
| Кремонезе | Киево | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 40 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 6 |
| Точки | 22 | 19 |
Форма в шампионата
| Кремонезе | Киево | |
|
Победи Равни Загуби |
10
10 13 |
11
14 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 6 |
3
10 3 |
Голове в шампионата
| Кремонезе | Киево | |
|
Вкарани Получени |
37
40 |
40
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
17 |
16
16 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (330) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (817) | |
| Средно голове на мач | 2.48 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.41 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 21% |
Кремонезе следващи 6 срещи
| 2020-07-17 | Перуджа | - | Кремонезе |
| 2020-07-24 | Кремонезе | - | Специя |
| 2020-07-27 | Юве Стабия | - | Кремонезе |
| 2020-07-31 | Кремонезе | - | Порденоне |
| 2020-09-12 | Верона | - | Кремонезе |
| 2020-09-27 | Кремонезе | - | Читадела |
Киево следващи 6 срещи
| 2020-07-17 | Юве Стабия | - | Киево |
| 2020-07-24 | Киево | - | Читадела |
| 2020-07-27 | Беневенто | - | Киево |
| 2020-07-31 | Киево | - | Пескара |
| 2020-08-04 | Киево | - | Емполи |
| 2020-08-08 | Киево | - | Специя |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 2.87 | 2.80 |
| Вероятност | 25% | 41% | 34% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.40 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2020-07-13 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
