Серия Б - Бразилия
петък, 07.10.2022
23:00
23:00

Крисиума SC

Наутико PE
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Крисиума |
| Гост: | Ресифе |
| Разстояние: | 2 749.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ериберто Хълс |
| Капацитет: | 28 749 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 23:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.90 | 6.00 | 1 | 1.12 | 2.45 | |||
| 50% | 26% | 24% | 1.50 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.00 | 1.71 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 68% | 32% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Последни 11 директни срещи
| 2022-06-29 | Наутико PE | 1 - 1 | Крисиума SC |
| 2017-11-14 | Крисиума SC | 0 - 0 | Наутико PE |
| 2017-07-29 | Наутико PE | 1 - 2 | Крисиума SC |
| 2016-08-20 | Наутико PE | 0 - 1 | Крисиума SC |
| 2016-05-14 | Крисиума SC | 1 - 0 | Наутико PE |
| 2015-09-01 | Крисиума SC | 1 - 0 | Наутико PE |
| 2015-05-20 | Наутико PE | 2 - 0 | Крисиума SC |
| 2013-11-10 | Наутико PE | 0 - 1 | Крисиума SC |
| 2013-08-14 | Крисиума SC | 3 - 0 | Наутико PE |
| 2011-09-10 | Наутико PE | 2 - 1 | Крисиума SC |
| 2011-06-04 | Крисиума SC | 0 - 0 | Наутико PE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | |
| 55% | 27% | 18% | 45% | 27% | 0% |
Крисиума SC последни 12 срещи
| 2022-10-04 | Вила Нова GO | 1 - 0 | Крисиума SC |
| 2022-10-01 | Бруске SC | 0 - 2 | Крисиума SC |
| 2022-09-25 | Крисиума SC | 2 - 0 | Чапекоензе SC |
| 2022-09-17 | Сампайо Кореа | 1 - 1 | Крисиума SC |
| 2022-09-08 | Крисиума SC | 0 - 0 | Баия BA |
| 2022-09-04 | Крузейро MG | 1 - 1 | Крисиума SC |
| 2022-08-31 | Крисиума SC | 2 - 0 | Гремио RS |
| 2022-08-27 | КР Бразил AL | 0 - 0 | Крисиума SC |
| 2022-08-17 | Крисиума SC | 2 - 0 | Операрио PR |
| 2022-08-14 | Новоризонтино | 3 - 1 | Крисиума SC |
| 2022-08-11 | Крисиума SC | 0 - 0 | Гуарани SP |
| 2022-08-03 | Спорт Ресифе PE | 1 - 1 | Крисиума SC |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 1 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 8% | 8% |
Наутико PE последни 12 срещи
| 2022-10-05 | Наутико PE | 4 - 3 | Томбензе MG |
| 2022-09-29 | Спорт Ресифе PE | 2 - 1 | Наутико PE |
| 2022-09-23 | Наутико PE | 1 - 3 | Сампайо Кореа |
| 2022-09-16 | Васко да Гама | 4 - 1 | Наутико PE |
| 2022-09-10 | Наутико PE | 1 - 0 | Бруске SC |
| 2022-09-02 | Наутико PE | 2 - 0 | Итуано SP |
| 2022-08-31 | СС Алагоано | 2 - 0 | Наутико PE |
| 2022-08-27 | Крузейро MG | 4 - 0 | Наутико PE |
| 2022-08-20 | Наутико PE | 1 - 2 | Вила Нова GO |
| 2022-08-13 | Гуарани SP | 1 - 0 | Наутико PE |
| 2022-08-10 | Наутико PE | 2 - 1 | КР Бразил AL |
| 2022-08-05 | Операрио PR | 1 - 0 | Наутико PE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 0% | 67% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крузейро MG | 33 | +31 | 72 |
| 2 | Гремио RS | 33 | +18 | 56 |
| 3 | Васко да Гама | 33 | +8 | 54 |
| 4 | Баия BA | 33 | +12 | 53 |
| 5 | Итуано SP | 33 | +8 | 48 |
| 6 | Сампайо Кореа | 33 | +4 | 48 |
| 7 | Спорт Ресифе PE | 33 | +1 | 48 |
| 8 | Крисиума SC | 33 | +7 | 46 |
| 9 | Лондрина PR | 33 | 0 | 46 |
| 10 | Понте Прета SP | 33 | -1 | 43 |
| 11 | Томбензе MG | 33 | -5 | 43 |
| 12 | КР Бразил AL | 33 | -8 | 43 |
| 13 | Вила Нова GO | 33 | -3 | 41 |
| 14 | Гуарани SP | 33 | -5 | 41 |
| 15 | Чапекоензе SC | 33 | -2 | 38 |
| 16 | Новоризонтино | 33 | -8 | 37 |
| 17 | СС Алагоано | 33 | -9 | 35 |
| 18 | Операрио PR | 33 | -14 | 32 |
| 19 | Бруске SC | 33 | -13 | 31 |
| 20 | Наутико PE | 33 | -21 | 30 |
Хронология на изиграните мачове
| Крисиума SC | |
| Наутико PE | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Крисиума SC | Наутико PE |
|---|---|---|---|
| 1 | Крузейро MG | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Гремио RS | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Васко да Гама | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Баия BA | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Итуано SP | 0 - 0 | |
| 6 | Сампайо Кореа | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Спорт Ресифе PE | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Крисиума SC | - | |
| 9 | Лондрина PR | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Понте Прета SP | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Томбензе MG | 1 - 1 | |
| 12 | КР Бразил AL | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Вила Нова GO | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Гуарани SP | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Чапекоензе SC | 2 - 0 | |
| 16 | Новоризонтино | 1 - 1 | |
| 17 | СС Алагоано | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Операрио PR | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Бруске SC | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Наутико PE | - |
Класиране в шампионата
| Крисиума SC | Наутико PE | |
| Позиция | 8 | 20 |
| Точки | 46 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 20 |
| Точки | 29 | 8 |
Форма в шампионата
| Крисиума SC | Наутико PE | |
|
Победи Равни Загуби |
11
13 9 |
8
6 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 3 |
2
2 12 |
Голове в шампионата
| Крисиума SC | Наутико PE | |
|
Вкарани Получени |
34
27 |
31
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
8 |
7
29 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (330) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 18% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (647) | |
| Средно голове на мач | 1.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.69 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 53% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 31% |
| Над 3.5 | 11% |
Крисиума SC следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Крисиума SC | - | Итуано SP |
| 2022-10-22 | Васко да Гама | - | Крисиума SC |
| 2022-10-29 | Понте Прета SP | - | Крисиума SC |
| 2022-11-05 | Крисиума SC | - | Томбензе MG |
| 2023-01-22 | Чапекоензе SC | - | Крисиума SC |
| 2023-02-05 | Бруске SC | - | Крисиума SC |
Наутико PE следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Новоризонтино | - | Наутико PE |
| 2022-10-23 | Наутико PE | - | Гремио RS |
| 2022-10-29 | Чапекоензе SC | - | Наутико PE |
| 2022-11-05 | Наутико PE | - | Понте Прета SP |
| 2023-01-07 | Сентрал PE | - | Наутико PE |
| 2023-01-15 | Санта Круз PE | - | Наутико PE |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 3.90 | 6.00 |
| Вероятност | 50% | 26% | 24% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.45 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.00 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.71 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 2.5 @ 1.71 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.26 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.26 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.61 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-07 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
