Премиършип - Сев. Ирландия
петък, 16.04.2021
19:45
19:45

Крусейдърс

Гленавон
6 - 1
(2 - 1, 4 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белфаст |
| Гост: | Лърган |
| Разстояние: | 28.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сийвю |
| Капацитет: | 3 383 |
| Размер: | 99 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 3.75 | 12 | 1.22 | 1.90 | |||
| 40% | 20% | 40% | 1.25 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 59% | 41% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-27 | Крусейдърс | 0 - 1 | Гленавон |
| 2020-11-28 | Гленавон | 3 - 1 | Крусейдърс |
| 2020-02-08 | Гленавон | 2 - 1 | Крусейдърс |
| 2019-10-26 | Гленавон | 2 - 2 | Крусейдърс |
| 2019-09-14 | Крусейдърс | 3 - 2 | Гленавон |
| 2019-04-06 | Гленавон | 2 - 1 | Крусейдърс |
| 2019-02-22 | Крусейдърс | 1 - 1 | Гленавон |
| 2018-11-17 | Крусейдърс | 3 - 0 | Гленавон |
| 2018-09-22 | Гленавон | 3 - 2 | Крусейдърс |
| 2018-04-07 | Крусейдърс | 1 - 1 | Гленавон |
| 2018-03-06 | Гленавон | 1 - 6 | Крусейдърс |
| 2017-12-16 | Гленавон | 3 - 4 | Крусейдърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 9 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 75% | 50% |
Крусейдърс последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Крусейдърс | 2 - 2 | Клифтънвил |
| 2021-04-06 | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | Крусейдърс |
| 2021-04-02 | Балимина Юн. | 0 - 1 | Крусейдърс |
| 2021-03-30 | Портадаун | 1 - 2 | Крусейдърс |
| 2021-03-27 | Гленторан | 1 - 0 | Крусейдърс |
| 2021-03-23 | Дънганън Суифтс | 2 - 1 | Крусейдърс |
| 2021-03-19 | Крусейдърс | 1 - 2 | Линфийлд |
| 2021-03-12 | Коулрейн | 2 - 0 | Крусейдърс |
| 2021-03-09 | Карик Рейнджърс | 1 - 3 | Крусейдърс |
| 2021-03-06 | Крусейдърс | 0 - 2 | Уорънпойнт Таун |
| 2021-03-02 | Ларн | 0 - 3 | Крусейдърс |
| 2021-02-27 | Крусейдърс | 0 - 1 | Гленавон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Гленавон последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Гленавон | 3 - 2 | Балимина Юн. |
| 2021-04-06 | Гленавон | 1 - 0 | Уорънпойнт Таун |
| 2021-04-03 | Коулрейн | 0 - 0 | Гленавон |
| 2021-03-30 | Дънганън Суифтс | 0 - 4 | Гленавон |
| 2021-03-27 | Гленавон | 2 - 2 | Ларн |
| 2021-03-23 | Гленавон | 1 - 1 | Коулрейн |
| 2021-03-20 | Гленторан | 3 - 1 | Гленавон |
| 2021-03-16 | Гленавон | 2 - 1 | Гленторан |
| 2021-03-13 | Клифтънвил | 2 - 1 | Гленавон |
| 2021-03-09 | Портадаун | 1 - 2 | Гленавон |
| 2021-03-06 | Портадаун | 4 - 1 | Гленавон |
| 2021-03-02 | Гленавон | 1 - 1 | Карик Рейнджърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Класиране Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 31 | +42 | 67 |
| 2 | Коулрейн | 31 | +17 | 58 |
| 3 | Гленторан | 30 | +29 | 56 |
| 4 | Ларн | 30 | +18 | 52 |
| 5 | Клифтънвил | 30 | +16 | 50 |
| 6 | Крусейдърс | 31 | +12 | 47 |
| 7 | Балимина Юн. | 31 | +12 | 46 |
| 8 | Гленавон | 30 | +2 | 46 |
| 9 | Уорънпойнт Таун | 30 | -25 | 27 |
| 10 | Портадаун | 30 | -27 | 24 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 31 | -44 | 19 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 31 | -52 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Крусейдърс | |
| Гленавон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Крусейдърс | Гленавон |
|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Коулрейн | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Гленторан | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Ларн | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Клифтънвил | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Крусейдърс | - | 0 - 1 |
| 7 | Балимина Юн. | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Гленавон | 0 - 1 | - |
| 9 | Уорънпойнт Таун | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Портадаун | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 1 - 3 | 3 - 4 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 3 - 1 | 0 - 4 |
Класиране в шампионата
| Крусейдърс | Гленавон | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 47 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 26 | 24 |
Форма в шампионата
| Крусейдърс | Гленавон | |
|
Победи Равни Загуби |
14
5 12 |
12
10 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
2 5 |
7
3 5 |
Голове в шампионата
| Крусейдърс | Гленавон | |
|
Вкарани Получени |
51
39 |
48
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
27
17 |
23
21 |
Обща статистика за Премиършип
| Мачове (183) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (523) | |
| Средно голове на мач | 2.86 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.61 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 28% |
Крусейдърс следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Дънганън Суифтс | - | Крусейдърс |
| 2021-04-27 | Коулрейн | - | Крусейдърс |
| 2021-05-01 | Крусейдърс | - | Ларн |
| 2021-05-04 | Линфийлд | - | Крусейдърс |
| 2021-05-11 | Гленторан | - | Крусейдърс |
| 2021-05-15 | Крусейдърс | - | Коулрейн |
Гленавон следващи 6 срещи
| 2021-04-20 | Уорънпойнт Таун | - | Гленавон |
| 2021-04-24 | Гленавон | - | Линфийлд |
| 2021-04-27 | Гленавон | - | Дънганън Суифтс |
| 2021-05-01 | Балимина Юн. | - | Гленавон |
| 2021-05-04 | Гленавон | - | Портадаун |
| 2021-05-14 | Гленавон | - | Уорънпойнт Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.60 | 3.75 |
| Вероятност | 40% | 20% | 40% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.90 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.15 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-16 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
