Премиършип - Сев. Ирландия
петък, 02.09.2022
19:45
19:45

Крусейдърс

Ларн
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белфаст |
| Гост: | Ларн |
| Разстояние: | 30.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сийвю |
| Капацитет: | 3 383 |
| Размер: | 99 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.40 | 2.55 | 12 | 1.49 | 1.50 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.29 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.70 | 1.73 | 1.95 | 2.80 | 1.38 | ||||||
| 85% | 15% | 83% | 17% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-30 | Крусейдърс | 1 - 2 | Ларн |
| 2022-02-12 | Ларн | 1 - 2 | Крусейдърс |
| 2021-11-05 | Ларн | 1 - 0 | Крусейдърс |
| 2021-09-18 | Крусейдърс | 1 - 0 | Ларн |
| 2021-05-18 | Ларн | 1 - 1 | Крусейдърс |
| 2021-05-01 | Крусейдърс | 1 - 3 | Ларн |
| 2021-03-02 | Ларн | 0 - 3 | Крусейдърс |
| 2021-01-23 | Крусейдърс | 3 - 3 | Ларн |
| 2020-11-14 | Ларн | 2 - 1 | Крусейдърс |
| 2020-01-18 | Крусейдърс | 3 - 0 | Ларн |
| 2019-11-11 | Ларн | 0 - 0 | Крусейдърс |
| 2019-08-24 | Крусейдърс | 2 - 2 | Ларн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 8 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 67% | 25% |
Крусейдърс последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Нюри Сити | 1 - 2 | Крусейдърс |
| 2022-08-23 | Крусейдърс | 2 - 1 | Портадаун |
| 2022-08-19 | Гленторан | 3 - 1 | Крусейдърс |
| 2022-08-13 | Крусейдърс | 5 - 1 | Дънганън Суифтс |
| 2022-08-06 | Крусейдърс | 2 - 0 | Линфийлд |
| 2022-07-28 | Крусейдърс | 1 - 1 | Базел |
| 2022-07-21 | Базел | 2 - 0 | Крусейдърс |
| 2022-07-14 | Крусейдърс | 3 - 1 | ФКБ Магпайс |
| 2022-07-07 | ФКБ Магпайс | 2 - 1 | Крусейдърс |
| 2022-06-27 | Крусейдърс | 0 - 3 | Сейнт Мирън |
| 2022-05-07 | Балимина Юн. | 1 - 1 | Крусейдърс |
| 2022-04-30 | Крусейдърс | 1 - 2 | Ларн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 8 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 67% | 25% |
Ларн последни 12 срещи
| 2022-08-26 | Ларн | 3 - 0 | Балимина Юн. |
| 2022-08-20 | Гленавон | 1 - 2 | Ларн |
| 2022-08-12 | Ларн | 0 - 0 | Гленторан |
| 2022-07-28 | Уорънпойнт Таун | 0 - 1 | Ларн |
| 2022-07-14 | Ларн | 0 - 1 | Сейнт Джоузеф |
| 2022-07-05 | Сейнт Джоузеф | 0 - 0 | Ларн |
| 2022-06-29 | Ларн | 2 - 0 | ТНС |
| 2022-06-23 | Хамилтън | 3 - 0 | Ларн |
| 2022-06-18 | Дъндолк | 2 - 1 | Ларн |
| 2022-05-13 | Гленторан | 2 - 2 | Ларн |
| 2022-05-10 | Ларн | 2 - 0 | Коулрейн |
| 2022-04-30 | Крусейдърс | 1 - 2 | Ларн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 8% |
Класиране Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гленторан | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Коулрейн | 4 | +4 | 9 |
| 2 | Крусейдърс | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Клифтънвил | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Ларн | 3 | +4 | 7 |
| 6 | Линфийлд | 3 | +5 | 6 |
| 7 | Карик Рейнджърс | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Балимина Юн. | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Гленавон | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Нюри Сити | 4 | 0 | 3 |
| 11 | Дънганън Суифтс | 4 | -9 | 0 |
| 12 | Портадаун | 4 | -10 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Крусейдърс | |
| Ларн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Крусейдърс | Ларн |
|---|---|---|---|
| 1 | Гленторан | ||
| 2 | Коулрейн | ||
| 2 | Крусейдърс | - | |
| 4 | Клифтънвил | ||
| 5 | Ларн | - | |
| 6 | Линфийлд | ||
| 7 | Карик Рейнджърс | ||
| 8 | Балимина Юн. | ||
| 9 | Гленавон | 1 - 2 | |
| 10 | Нюри Сити | ||
| 11 | Дънганън Суифтс | 5 - 1 | |
| 12 | Портадаун | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Крусейдърс | Ларн | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 9 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Крусейдърс | Ларн | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 1 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Крусейдърс | Ларн | |
|
Вкарани Получени |
10
6 |
5
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
2 |
2
1 |
Обща статистика за Премиършип
| Мачове (23) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 9% |
| Победа за госта | 48% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (82) | |
| Средно голове на мач | 3.57 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.78 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.78 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 87% |
| Гол/Гол | 70% |
| Над 1.5 | 91% |
| Над 2.5 | 83% |
| Над 3.5 | 48% |
Крусейдърс следващи 6 срещи
| 2022-09-10 | Коулрейн | - | Крусейдърс |
| 2022-09-13 | Дъндела | - | Крусейдърс |
| 2022-09-16 | Крусейдърс | - | Линфийлд |
| 2022-09-23 | Крусейдърс | - | Балимина Юн. |
| 2022-10-01 | Карик Рейнджърс | - | Крусейдърс |
| 2022-10-07 | Клифтънвил | - | Крусейдърс |
Ларн следващи 6 срещи
| 2022-09-09 | Ларн | - | Дънганън Суифтс |
| 2022-09-13 | Ларн | - | Лисбърн Дистилъри |
| 2022-09-17 | Портадаун | - | Ларн |
| 2022-09-20 | Линфийлд | - | Ларн |
| 2022-09-23 | Карик Рейнджърс | - | Ларн |
| 2022-10-01 | Ларн | - | Коулрейн |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.45 | 3.40 | 2.55 |
| Вероятност | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 1.50 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.49 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 3.70 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.24 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.95 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 2.5 @ 1.73 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 1.38 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.38 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.10 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Г/Г @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-02 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
