Суперлига - Сърбия
събота, 27.08.2022
19:30
19:30

Цървена Звезда

Явор Иваница
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белград |
| Гост: | Иваница |
| Разстояние: | 138.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Райко Митич |
| Капацитет: | 55 538 |
| Размер: | 110 x 73 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.06 | 11.00 | 26.00 | 1 | 1.00 | 8.75 | |||
| 45% | 30% | 25% | 1.06 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 6.83 | 1.30 | 3.30 | 1.73 | 1.98 | ||||||
| 78% | 22% | 73% | 27% | 51% | 49% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-11 | Явор Иваница | 1 - 5 | Цървена Звезда |
| 2020-10-25 | Цървена Звезда | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2019-11-10 | Явор Иваница | 1 - 1 | Цървена Звезда |
| 2019-07-20 | Цървена Звезда | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2018-02-17 | Цървена Звезда | 3 - 0 | Явор Иваница |
| 2017-09-09 | Явор Иваница | 0 - 2 | Цървена Звезда |
| 2017-05-17 | Явор Иваница | 0 - 3 | Цървена Звезда |
| 2017-03-12 | Цървена Звезда | 3 - 0 | Явор Иваница |
| 2016-10-02 | Явор Иваница | 2 - 4 | Цървена Звезда |
| 2015-12-16 | Явор Иваница | 0 - 3 | Цървена Звезда |
| 2015-08-23 | Цървена Звезда | 1 - 0 | Явор Иваница |
| 2014-02-22 | Цървена Звезда | 2 - 1 | Явор Иваница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 7 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 58% | 17% |
Цървена Звезда последни 12 срещи
| 2022-08-23 | Цървена Звезда | 2 - 2 | Макаби Хайфа |
| 2022-08-17 | Макаби Хайфа | 3 - 2 | Цървена Звезда |
| 2022-08-13 | Цървена Звезда | 4 - 0 | Вождовац |
| 2022-08-09 | Пюник Ереван | 0 - 2 | Цървена Звезда |
| 2022-08-03 | Цървена Звезда | 5 - 0 | Пюник Ереван |
| 2022-07-29 | Цървена Звезда | 6 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2022-07-24 | Младост Лучани | 1 - 2 | Цървена Звезда |
| 2022-07-16 | Цървена Звезда | 5 - 0 | Колубара |
| 2022-07-10 | Цървена Звезда | 4 - 0 | Раднички Ниш |
| 2022-07-03 | Зенит Петербург | 2 - 1 | Цървена Звезда |
| 2022-06-30 | Цървена Звезда | 0 - 1 | Копер |
| 2022-06-27 | Цървена Звезда | 1 - 1 | Домжале |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 58% |
Явор Иваница последни 12 срещи
| 2022-08-20 | Явор Иваница | 0 - 1 | Раднички 1923 |
| 2022-08-14 | Сп. Суботица | 2 - 2 | Явор Иваница |
| 2022-08-08 | Явор Иваница | 2 - 1 | Младост ГАТ |
| 2022-07-30 | Напредак | 2 - 4 | Явор Иваница |
| 2022-07-22 | Явор Иваница | 2 - 1 | Нови Пазар |
| 2022-07-16 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2022-07-09 | Явор Иваница | 0 - 4 | Партизан |
| 2022-07-01 | Явор Иваница | 3 - 1 | Йединство |
| 2022-06-25 | Явор Иваница | 3 - 1 | Вождовац |
| 2022-06-21 | Явор Иваница | 0 - 0 | Колубара |
| 2022-02-02 | Олимпия Любляна | 2 - 2 | Явор Иваница |
| 2021-12-02 | Явор Иваница | 1 - 1 | Войводина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 8 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 67% | 50% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 5 | +20 | 15 |
| 2 | Нови Пазар | 8 | +3 | 15 |
| 3 | ТСЦ Бачка Топола | 8 | +8 | 13 |
| 4 | Войводина | 7 | +7 | 13 |
| 5 | Чукарички | 6 | +3 | 13 |
| 6 | Явор Иваница | 7 | -1 | 11 |
| 7 | Вождовац | 7 | -4 | 11 |
| 8 | Сп. Суботица | 7 | +3 | 10 |
| 9 | Раднички 1923 | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Колубара | 7 | -4 | 9 |
| 11 | Партизан | 5 | +4 | 8 |
| 12 | Раднички Ниш | 8 | -7 | 8 |
| 13 | Младост Лучани | 7 | -2 | 6 |
| 14 | Младост ГАТ | 8 | -11 | 4 |
| 15 | Радник Сурдулица | 8 | -12 | 3 |
| 16 | Напредак | 7 | -6 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Цървена Звезда | |
| Явор Иваница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Цървена Звезда | Явор Иваница |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | - | |
| 2 | Нови Пазар | ||
| 3 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 0 | |
| 4 | Войводина | ||
| 5 | Чукарички | ||
| 6 | Явор Иваница | - | |
| 7 | Вождовац | 4 - 0 | |
| 8 | Сп. Суботица | 2 - 2 | |
| 9 | Раднички 1923 | ||
| 10 | Колубара | 5 - 0 | |
| 11 | Партизан | ||
| 12 | Раднички Ниш | 4 - 0 | |
| 13 | Младост Лучани | ||
| 14 | Младост ГАТ | ||
| 15 | Радник Сурдулица | 6 - 0 | |
| 16 | Напредак | 2 - 4 |
Класиране в шампионата
| Цървена Звезда | Явор Иваница | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 15 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 12 | 5 |
Форма в шампионата
| Цървена Звезда | Явор Иваница | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 0 |
3
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 0 |
1
2 0 |
Голове в шампионата
| Цървена Звезда | Явор Иваница | |
|
Вкарани Получени |
21
1 |
10
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
0 |
6
4 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (56) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (138) | |
| Средно голове на мач | 2.46 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 30% |
Цървена Звезда следващи 6 срещи
| 2022-08-31 | Партизан | - | Цървена Звезда |
| 2022-09-04 | Цървена Звезда | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-09-08 | Цървена Звезда | - | Монако |
| 2022-09-11 | Нови Пазар | - | Цървена Звезда |
| 2022-09-15 | Трабзонспор | - | Цървена Звезда |
| 2022-09-18 | Цървена Звезда | - | Напредак |
Явор Иваница следващи 6 срещи
| 2022-08-31 | Явор Иваница | - | Колубара |
| 2022-09-05 | Младост Лучани | - | Явор Иваница |
| 2022-09-12 | Явор Иваница | - | Радник Сурдулица |
| 2022-09-18 | Войводина | - | Явор Иваница |
| 2022-10-01 | Явор Иваница | - | Вождовац |
| 2022-10-09 | Чукарички | - | Явор Иваница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.06 | 11.00 | 26.00 |
| Вероятност | 45% | 30% | 25% |
| 1 @ 1.06 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.00 | 8.75 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.00 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 6.83 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.07 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.30 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 2.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.98 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 3.5 @ 1.73 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 1.44 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Без @ 1.44 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-27 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
