Национална Лига - Англия
вторник, 13.12.2022
19:45
19:45

Дагенъм и Ред.

Ийстли
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лондон |
| Гост: | Ийстли |
| Разстояние: | 105.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Виктория Роуд |
| Капацитет: | 6 078 (3 000) |
| Размер: | 102 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.30 | 3.50 | 1X | 1.29 | 1.80 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.29 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-16 | Ийстли | 1 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-03-22 | Ийстли | 0 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2021-11-23 | Дагенъм и Ред. | 0 - 1 | Ийстли |
| 2021-04-13 | Дагенъм и Ред. | 2 - 0 | Ийстли |
| 2021-01-26 | Ийстли | 3 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2019-08-24 | Ийстли | 1 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2019-04-19 | Дагенъм и Ред. | 2 - 0 | Ийстли |
| 2018-09-22 | Ийстли | 1 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2017-12-23 | Дагенъм и Ред. | 1 - 2 | Ийстли |
| 2017-08-12 | Ийстли | 2 - 2 | Дагенъм и Ред. |
| 2017-04-01 | Дагенъм и Ред. | 4 - 0 | Ийстли |
| 2016-10-08 | Ийстли | 0 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Дагенъм и Ред. последни 12 срещи
| 2022-12-08 | Джилингам | 3 - 2 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-12-03 | Дагенъм и Ред. | 0 - 1 | Торки Юнайтед |
| 2022-11-26 | Дагенъм и Ред. | 1 - 1 | Джилингам |
| 2022-11-19 | Дагенъм и Ред. | 2 - 1 | Скънторп |
| 2022-11-12 | Солихъл Муурс | 0 - 3 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-11-05 | Мейдънхед Юн. | 0 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-10-29 | Дагенъм и Ред. | 4 - 1 | Уелдстоун |
| 2022-10-25 | Дагенъм и Ред. | 1 - 1 | Боръм Ууд |
| 2022-10-22 | Халифакс Таун | 2 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-10-11 | Йорк Сити | 1 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-10-08 | Дагенъм и Ред. | 1 - 1 | Саутенд |
| 2022-10-04 | Честърфийлд | 2 - 3 | Дагенъм и Ред. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Ийстли последни 12 срещи
| 2022-12-10 | Ийстли | 0 - 2 | Рексъм |
| 2022-12-03 | Ийстли | 1 - 0 | Боръм Ууд |
| 2022-11-26 | Олтринкам | 2 - 1 | Ийстли |
| 2022-11-19 | Мейдънхед Юн. | 2 - 1 | Ийстли |
| 2022-11-12 | Ийстли | 0 - 2 | Нотс Каунти |
| 2022-11-08 | Ийстли | 5 - 2 | Мейдстоун Юн. |
| 2022-11-05 | Боръм Ууд | 3 - 1 | Ийстли |
| 2022-11-01 | Ийстли | 2 - 0 | Скънторп |
| 2022-10-29 | Уокинг | 1 - 0 | Ийстли |
| 2022-10-25 | Ийстли | 1 - 0 | Торки Юнайтед |
| 2022-10-22 | Солихъл Муурс | 3 - 0 | Ийстли |
| 2022-10-15 | Доркинг | 1 - 3 | Ийстли |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 0% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нотс Каунти | 22 | +36 | 51 |
| 2 | Рексъм | 22 | +36 | 50 |
| 3 | Честърфийлд | 21 | +18 | 43 |
| 4 | Уокинг | 22 | +15 | 40 |
| 5 | Барнет | 21 | +2 | 36 |
| 6 | Саутенд | 22 | +10 | 34 |
| 7 | Солихъл Муурс | 21 | +11 | 33 |
| 8 | Боръм Ууд | 21 | +4 | 31 |
| 9 | Ийстли | 23 | -3 | 31 |
| 10 | Халифакс Таун | 22 | -6 | 31 |
| 11 | Бромли | 21 | +2 | 30 |
| 12 | Уелдстоун | 22 | -7 | 30 |
| 13 | Дагенъм и Ред. | 20 | -2 | 29 |
| 14 | Олтринкам | 23 | -9 | 29 |
| 15 | Йорк Сити | 23 | +2 | 28 |
| 16 | Мейдънхед Юн. | 23 | -6 | 28 |
| 17 | Алдършот Таун | 21 | -3 | 26 |
| 18 | Доркинг | 23 | -13 | 26 |
| 19 | Йоувил | 22 | -4 | 23 |
| 20 | Мейдстоун Юн. | 23 | -22 | 21 |
| 21 | Олдъм | 21 | -11 | 20 |
| 22 | Торки Юнайтед | 23 | -19 | 18 |
| 23 | Гейтсхед | 21 | -11 | 16 |
| 24 | Скънторп | 23 | -20 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Дагенъм и Ред. | |
| Ийстли | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дагенъм и Ред. | Ийстли |
|---|---|---|---|
| 1 | Нотс Каунти | 0 - 5 | |
| 2 | Рексъм | 2 - 1 | |
| 3 | Честърфийлд | ||
| 4 | Уокинг | 1 - 0 | |
| 5 | Барнет | 5 - 4 | 3 - 1 |
| 6 | Саутенд | 1 - 1 | |
| 7 | Солихъл Муурс | 3 - 0 | |
| 8 | Боръм Ууд | 1 - 1 | |
| 9 | Ийстли | - | |
| 10 | Халифакс Таун | ||
| 11 | Бромли | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Уелдстоун | 4 - 1 | |
| 13 | Дагенъм и Ред. | - | |
| 14 | Олтринкам | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Йорк Сити | 0 - 1 | |
| 16 | Мейдънхед Юн. | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Алдършот Таун | 0 - 0 | |
| 18 | Доркинг | ||
| 19 | Йоувил | ||
| 20 | Мейдстоун Юн. | ||
| 21 | Олдъм | 3 - 2 | |
| 22 | Торки Юнайтед | 0 - 1 | |
| 23 | Гейтсхед | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 24 | Скънторп | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Дагенъм и Ред. | Ийстли | |
| Позиция | 13 | 9 |
| Точки | 29 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 22 |
| Точки | 21 | 5 |
Форма в шампионата
| Дагенъм и Ред. | Ийстли | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 7 |
9
4 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 2 |
1
2 8 |
Голове в шампионата
| Дагенъм и Ред. | Ийстли | |
|
Вкарани Получени |
34
36 |
26
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
18 |
9
19 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (263) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (759) | |
| Средно голове на мач | 2.89 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 33% |
Дагенъм и Ред. следващи 6 срещи
| 2022-12-26 | Дагенъм и Ред. | - | Мейдстоун Юн. |
| 2023-01-02 | Мейдстоун Юн. | - | Дагенъм и Ред. |
| 2023-01-07 | Дагенъм и Ред. | - | Уокинг |
| 2023-01-10 | Алдършот Таун | - | Дагенъм и Ред. |
| 2023-01-14 | Дагенъм и Ред. | - | Мейдънхед Юн. |
| 2023-01-17 | Дагенъм и Ред. | - | Ийстли |
Ийстли следващи 6 срещи
| 2022-12-20 | Уокинг | - | Ийстли |
| 2022-12-26 | Доркинг | - | Ийстли |
| 2023-01-01 | Ийстли | - | Доркинг |
| 2023-01-07 | Уелдстоун | - | Ийстли |
| 2023-01-14 | Ийстли | - | Брейнтри Таун |
| 2023-01-17 | Дагенъм и Ред. | - | Ийстли |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.30 | 3.50 |
| Вероятност | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 1.80 |
| Вероятност | 60% | 40% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.67 | 2.10 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.67 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-13 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
