Национална Лига - Англия
събота, 03.09.2022
15:00
15:00

Дагенъм и Ред.

Нотс Каунти
0 - 5
(0 - 3, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лондон |
| Гост: | Нотингам |
| Разстояние: | 175.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Виктория Роуд |
| Капацитет: | 6 078 (3 000) |
| Размер: | 102 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.25 | 2.10 | 12 | 1.61 | 1.33 | |||
| 32% | 32% | 36% | 1.30 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.93 | 1.88 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-19 | Дагенъм и Ред. | 1 - 2 | Нотс Каунти |
| 2021-11-27 | Нотс Каунти | 2 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2021-02-09 | Нотс Каунти | 3 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2020-12-02 | Дагенъм и Ред. | 0 - 0 | Нотс Каунти |
| 2020-01-25 | Дагенъм и Ред. | 2 - 0 | Нотс Каунти |
| 2020-01-11 | Нотс Каунти | 2 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2019-10-08 | Нотс Каунти | 2 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2016-03-01 | Нотс Каунти | 0 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2015-09-29 | Дагенъм и Ред. | 1 - 1 | Нотс Каунти |
| 2011-04-09 | Дагенъм и Ред. | 3 - 1 | Нотс Каунти |
| 2010-08-21 | Нотс Каунти | 1 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2010-01-26 | Дагенъм и Ред. | 0 - 3 | Нотс Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Дагенъм и Ред. последни 12 срещи
| 2022-08-29 | Дагенъм и Ред. | 4 - 1 | Бромли |
| 2022-08-27 | Йоувил | 1 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-08-20 | Дагенъм и Ред. | 1 - 0 | Мейдънхед Юн. |
| 2022-08-16 | Ийстли | 1 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-08-13 | Уокинг | 2 - 0 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-08-06 | Дагенъм и Ред. | 2 - 2 | Гейтсхед |
| 2022-07-23 | Дагенъм и Ред. | 2 - 2 | Лейтън Ориент |
| 2022-05-15 | Дагенъм и Ред. | 3 - 0 | Рексъм |
| 2022-05-07 | Солихъл Муурс | 3 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-05-02 | Дагенъм и Ред. | 0 - 0 | Торки Юнайтед |
| 2022-04-30 | Уелдстоун | 1 - 2 | Дагенъм и Ред. |
| 2022-04-23 | Дагенъм и Ред. | 1 - 1 | Кингс Лин Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Нотс Каунти последни 12 срещи
| 2022-08-29 | Нотс Каунти | 1 - 0 | Солихъл Муурс |
| 2022-08-27 | Халифакс Таун | 1 - 4 | Нотс Каунти |
| 2022-08-20 | Нотс Каунти | 2 - 2 | Честърфийлд |
| 2022-08-16 | Гейтсхед | 1 - 1 | Нотс Каунти |
| 2022-08-13 | Боръм Ууд | 2 - 2 | Нотс Каунти |
| 2022-08-06 | Нотс Каунти | 3 - 0 | Мейдънхед Юн. |
| 2022-07-30 | Йорк Сити | 0 - 1 | Нотс Каунти |
| 2022-07-26 | Нотс Каунти | 2 - 2 | Нотингам Форест |
| 2022-07-16 | Кеймбридж Юн. | 4 - 3 | Нотс Каунти |
| 2022-07-12 | Олфритън Таун | 0 - 2 | Нотс Каунти |
| 2022-07-09 | Лестър | 1 - 2 | Нотс Каунти |
| 2022-05-23 | Нотс Каунти | 1 - 1 | Гримсби Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Честърфийлд | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Рексъм | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Барнет | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Уелдстоун | 6 | +3 | 13 |
| 5 | Нотс Каунти | 6 | +7 | 12 |
| 6 | Солихъл Муурс | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Боръм Ууд | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Ийстли | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Бромли | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Мейдстоун Юн. | 6 | -3 | 10 |
| 11 | Уокинг | 6 | +1 | 9 |
| 12 | Дагенъм и Ред. | 6 | +1 | 8 |
| 13 | Йорк Сити | 6 | +1 | 8 |
| 14 | Саутенд | 6 | +1 | 8 |
| 15 | Олдъм | 6 | 0 | 8 |
| 16 | Доркинг | 6 | -4 | 7 |
| 17 | Йоувил | 6 | -1 | 6 |
| 18 | Мейдънхед Юн. | 6 | -4 | 6 |
| 19 | Олтринкам | 6 | -3 | 4 |
| 20 | Торки Юнайтед | 6 | -4 | 4 |
| 21 | Халифакс Таун | 6 | -5 | 4 |
| 22 | Скънторп | 6 | -6 | 3 |
| 23 | Алдършот Таун | 6 | -7 | 3 |
| 24 | Гейтсхед | 6 | -4 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Дагенъм и Ред. | |
| Нотс Каунти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дагенъм и Ред. | Нотс Каунти |
|---|---|---|---|
| 1 | Честърфийлд | ||
| 2 | Рексъм | ||
| 3 | Барнет | ||
| 4 | Уелдстоун | ||
| 5 | Нотс Каунти | - | |
| 6 | Солихъл Муурс | ||
| 7 | Боръм Ууд | 2 - 2 | |
| 8 | Ийстли | ||
| 9 | Бромли | 4 - 1 | |
| 10 | Мейдстоун Юн. | ||
| 11 | Уокинг | ||
| 12 | Дагенъм и Ред. | - | |
| 13 | Йорк Сити | ||
| 14 | Саутенд | ||
| 15 | Олдъм | ||
| 16 | Доркинг | ||
| 17 | Йоувил | ||
| 18 | Мейдънхед Юн. | 1 - 0 | |
| 19 | Олтринкам | ||
| 20 | Торки Юнайтед | ||
| 21 | Халифакс Таун | 1 - 4 | |
| 22 | Скънторп | ||
| 23 | Алдършот Таун | ||
| 24 | Гейтсхед | 2 - 2 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Дагенъм и Ред. | Нотс Каунти | |
| Позиция | 12 | 5 |
| Точки | 8 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 7 | 5 |
Форма в шампионата
| Дагенъм и Ред. | Нотс Каунти | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 2 |
3
3 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 0 |
1
2 0 |
Голове в шампионата
| Дагенъм и Ред. | Нотс Каунти | |
|
Вкарани Получени |
8
7 |
13
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
3 |
7
4 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (72) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (189) | |
| Средно голове на мач | 2.62 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.49 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 83% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 31% |
Дагенъм и Ред. следващи 6 срещи
| 2022-09-10 | Йорк Сити | - | Дагенъм и Ред. |
| 2022-09-13 | Рексъм | - | Дагенъм и Ред. |
| 2022-09-17 | Дагенъм и Ред. | - | Олтринкам |
| 2022-09-24 | Дагенъм и Ред. | - | Барнет |
| 2022-10-01 | Доркинг | - | Дагенъм и Ред. |
| 2022-10-04 | Честърфийлд | - | Дагенъм и Ред. |
Нотс Каунти следващи 6 срещи
| 2022-09-10 | Нотс Каунти | - | Бромли |
| 2022-09-13 | Нотс Каунти | - | Алдършот Таун |
| 2022-09-17 | Доркинг | - | Нотс Каунти |
| 2022-09-24 | Йорк Сити | - | Нотс Каунти |
| 2022-10-01 | Нотс Каунти | - | Олтринкам |
| 2022-10-04 | Нотс Каунти | - | Рексъм |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 3.25 | 2.10 |
| Вероятност | 32% | 32% | 36% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.33 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.88 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.88 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.00 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-03 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
