Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 30.09.2022
19:00
19:00

Де Граафшап

Йънг АЗ Алкмаар
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дутинхем |
| Гост: | Алкмаар |
| Разстояние: | 128.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Де Вийверберг |
| Капацитет: | 12 600 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.33 | 6.50 | 2 | 1.11 | 2.50 | |||
| 16% | 32% | 52% | 6.50 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 82% | 18% | 67% | 33% | 45% | 55% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-03-04 | Де Граафшап | 0 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2021-09-13 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | Де Граафшап |
| 2021-02-26 | Де Граафшап | 1 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2020-09-21 | Йънг АЗ Алкмаар | 7 - 3 | Де Граафшап |
| 2020-02-28 | Де Граафшап | 5 - 1 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2019-11-25 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 1 | Де Граафшап |
| 2018-04-28 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 2 | Де Граафшап |
| 2017-12-01 | Де Граафшап | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 25% | 38% | 38% | 75% | 62% | 38% |
Де Граафшап последни 12 срещи
| 2022-09-16 | Де Граафшап | 1 - 2 | Алмере Сити |
| 2022-09-12 | Рода | 3 - 2 | Де Граафшап |
| 2022-09-09 | Де Граафшап | 1 - 1 | НАК Бреда |
| 2022-09-01 | Телстар | 0 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-08-26 | Де Граафшап | 1 - 1 | Дордрехт |
| 2022-08-22 | Йънг Аякс | 5 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-08-12 | Де Граафшап | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-08-07 | Цволе | 2 - 1 | Де Граафшап |
| 2022-07-30 | Де Граафшап | 1 - 0 | Рода |
| 2022-07-19 | Де Граафшап | 3 - 2 | Еммен |
| 2022-07-15 | Вилем II | 1 - 2 | Де Граафшап |
| 2022-07-09 | Де Граафшап | 1 - 3 | Оберхаузен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Йънг АЗ Алкмаар последни 12 срещи
| 2022-09-16 | Вилем II | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-09-12 | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 3 | Цволе |
| 2022-09-09 | АДО Ден Хааг | 2 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-09-05 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 1 | Дордрехт |
| 2022-08-26 | ФК Айндховен | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-08-22 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 2 | Алмере Сити |
| 2022-08-12 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-08-08 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-05-06 | Алмере Сити | 0 - 3 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-04-29 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-04-22 | Екселсиор | 3 - 3 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-04-15 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 1 | АДО Ден Хааг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 8 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 67% | 58% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цволе | 8 | +13 | 19 |
| 2 | Хераклес | 8 | +13 | 19 |
| 3 | ФК Айндховен | 8 | +10 | 18 |
| 4 | Рода | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Вилем II | 8 | +4 | 15 |
| 6 | НАК Бреда | 8 | +2 | 14 |
| 7 | МВВ Маастрихт | 8 | +1 | 14 |
| 8 | ВВВ Венло | 8 | 0 | 14 |
| 9 | Йънг АЗ Алкмаар | 8 | +4 | 13 |
| 10 | Йънг Аякс | 8 | +2 | 11 |
| 11 | Алмере Сити | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Йънг ПСВ | 8 | -5 | 9 |
| 13 | АДО Ден Хааг | 8 | -4 | 8 |
| 14 | Телстар | 8 | -8 | 8 |
| 15 | ТОП Ос | 8 | -4 | 7 |
| 16 | Дордрехт | 8 | -5 | 7 |
| 17 | Хелмонд Спорт | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Ден Бош | 8 | -6 | 6 |
| 19 | Де Граафшап | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Йънг Утрехт | 8 | -8 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Де Граафшап | |
| Йънг АЗ Алкмаар | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Де Граафшап | Йънг АЗ Алкмаар |
|---|---|---|---|
| 1 | Цволе | ||
| 2 | Хераклес | ||
| 3 | ФК Айндховен | 1 - 0 | |
| 4 | Рода | ||
| 5 | Вилем II | 1 - 0 | |
| 6 | НАК Бреда | 1 - 1 | |
| 7 | МВВ Маастрихт | ||
| 8 | ВВВ Венло | 1 - 2 | |
| 9 | Йънг АЗ Алкмаар | - | |
| 10 | Йънг Аякс | ||
| 11 | Алмере Сити | 1 - 2 | |
| 12 | Йънг ПСВ | ||
| 13 | АДО Ден Хааг | 2 - 2 | |
| 14 | Телстар | ||
| 15 | ТОП Ос | ||
| 16 | Дордрехт | 1 - 1 | |
| 17 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | |
| 18 | Ден Бош | ||
| 19 | Де Граафшап | - | |
| 20 | Йънг Утрехт |
Класиране в шампионата
| Де Граафшап | Йънг АЗ Алкмаар | |
| Позиция | 19 | 9 |
| Точки | 5 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 8 |
| Точки | 2 | 4 |
Форма в шампионата
| Де Граафшап | Йънг АЗ Алкмаар | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 5 |
4
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Де Граафшап | Йънг АЗ Алкмаар | |
|
Вкарани Получени |
9
16 |
16
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
6 |
5
5 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (80) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (246) | |
| Средно голове на мач | 3.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.75 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 84% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 36% |
Де Граафшап следващи 6 срещи
| 2022-10-07 | Хераклес | - | Де Граафшап |
| 2022-10-14 | Де Граафшап | - | Йънг Утрехт |
| 2022-10-21 | АДО Ден Хааг | - | Де Граафшап |
| 2022-10-28 | Де Граафшап | - | ТОП Ос |
| 2022-11-04 | Ден Бош | - | Де Граафшап |
| 2022-11-11 | Де Граафшап | - | Йънг ПСВ |
Йънг АЗ Алкмаар следващи 6 срещи
| 2022-10-07 | Йънг АЗ Алкмаар | - | НАК Бреда |
| 2022-10-14 | Ден Бош | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-10-24 | Йънг АЗ Алкмаар | - | Телстар |
| 2022-10-28 | ВВВ Венло | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-11-07 | Йънг АЗ Алкмаар | - | Рода |
| 2022-11-11 | ТОП Ос | - | Йънг АЗ Алкмаар |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 4.33 | 6.50 |
| Вероятност | 16% | 32% | 52% |
| 2 @ 6.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 2.50 |
| Вероятност | 23% | 77% |
| X2 @ 2.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-30 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
