Първа Лига - Черна Гора
неделя, 11.04.2021
16:00
16:00

Дечич Тузи

Искра
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тузи |
| Гост: | Даниловград |
| Разстояние: | 35.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Тушко Поле |
| Капацитет: | 1 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.14 | 3.68 | 1X | 1.24 | 1.66 | |||
| 35% | 35% | 30% | 1.24 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.82 | 2.22 | 1.60 | 4.06 | 1.20 | ||||||
| 63% | 37% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-19 | Искра | 2 - 1 | Дечич Тузи |
| 2020-10-31 | Дечич Тузи | 2 - 0 | Искра |
| 2020-08-23 | Искра | 0 - 0 | Дечич Тузи |
| 2018-05-26 | Дечич Тузи | 0 - 3 | Искра |
| 2018-04-04 | Искра | 2 - 0 | Дечич Тузи |
| 2017-12-06 | Дечич Тузи | 3 - 1 | Искра |
| 2017-09-30 | Искра | 4 - 1 | Дечич Тузи |
| 2017-05-27 | Дечич Тузи | 0 - 0 | Искра |
| 2017-03-18 | Дечич Тузи | 1 - 2 | Искра |
| 2016-10-22 | Искра | 0 - 0 | Дечич Тузи |
| 2016-05-14 | Дечич Тузи | 2 - 1 | Искра |
| 2015-10-26 | Дечич Тузи | 1 - 1 | Искра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Дечич Тузи последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Будучност | 2 - 0 | Дечич Тузи |
| 2021-04-03 | Петровац | 0 - 0 | Дечич Тузи |
| 2021-03-20 | Дечич Тузи | 1 - 0 | Титоград |
| 2021-03-14 | ФК Подгорица | 0 - 3 | Дечич Тузи |
| 2021-03-10 | Дечич Тузи | 2 - 1 | Сутиеска |
| 2021-03-06 | Дечич Тузи | 0 - 1 | Рудар Плевля |
| 2021-02-28 | Зета | 1 - 2 | Дечич Тузи |
| 2021-02-23 | Дечич Тузи | 0 - 0 | Йезеро Плав |
| 2021-02-19 | Искра | 2 - 1 | Дечич Тузи |
| 2020-12-13 | Дечич Тузи | 0 - 4 | Будучност |
| 2020-12-09 | Дечич Тузи | 1 - 0 | Петровац |
| 2020-12-06 | Титоград | 1 - 1 | Дечич Тузи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 5 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 42% | 8% |
Искра последни 12 срещи
| 2021-04-07 | Искра | 1 - 1 | Зета |
| 2021-04-03 | Искра | 1 - 1 | Йезеро Плав |
| 2021-03-20 | Рудар Плевля | 0 - 0 | Искра |
| 2021-03-14 | Будучност | 1 - 0 | Искра |
| 2021-03-10 | Искра | 0 - 0 | Петровац |
| 2021-03-06 | Титоград | 0 - 0 | Искра |
| 2021-02-28 | Искра | 1 - 0 | ФК Подгорица |
| 2021-02-23 | Сутиеска | 2 - 2 | Искра |
| 2021-02-19 | Искра | 2 - 1 | Дечич Тузи |
| 2020-12-13 | Зета | 0 - 2 | Искра |
| 2020-12-09 | Йезеро Плав | 0 - 2 | Искра |
| 2020-12-06 | Искра | 0 - 1 | Рудар Плевля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 6 | 2 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 50% | 17% | 8% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 28 | +31 | 69 |
| 2 | Сутиеска | 28 | +17 | 46 |
| 3 | Дечич Тузи | 28 | +11 | 45 |
| 4 | ФК Подгорица | 28 | +4 | 40 |
| 5 | Рудар Плевля | 28 | -4 | 40 |
| 6 | Искра | 28 | -1 | 36 |
| 7 | Зета | 28 | -3 | 36 |
| 8 | Йезеро Плав | 27 | -10 | 27 |
| 9 | Титоград | 27 | -26 | 21 |
| 10 | Петровац | 28 | -19 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Дечич Тузи | |
| Искра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дечич Тузи | Искра |
|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 0 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Сутиеска | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Дечич Тузи | - | 2 - 0 |
| 4 | ФК Подгорица | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Рудар Плевля | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Искра | 2 - 0 | - |
| 7 | Зета | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Йезеро Плав | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Титоград | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Петровац | 1 - 0 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Дечич Тузи | Искра | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 45 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 25 | 14 |
Форма в шампионата
| Дечич Тузи | Искра | |
|
Победи Равни Загуби |
11
12 5 |
8
12 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 3 |
3
5 6 |
Голове в шампионата
| Дечич Тузи | Искра | |
|
Вкарани Получени |
33
22 |
24
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
11 |
11
16 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (139) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (300) | |
| Средно голове на мач | 2.16 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.09 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 65% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 34% |
| Над 3.5 | 17% |
Дечич Тузи следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Йезеро Плав | - | Дечич Тузи |
| 2021-04-21 | Искра | - | Дечич Тузи |
| 2021-04-25 | Дечич Тузи | - | Зета |
| 2021-05-01 | Рудар Плевля | - | Дечич Тузи |
| 2021-05-05 | Дечич Тузи | - | Искра |
| 2021-05-09 | Сутиеска | - | Дечич Тузи |
Искра следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Искра | - | Сутиеска |
| 2021-04-21 | Искра | - | Дечич Тузи |
| 2021-04-25 | ФК Подгорица | - | Искра |
| 2021-05-01 | Искра | - | Титоград |
| 2021-05-05 | Дечич Тузи | - | Искра |
| 2021-05-09 | Петровац | - | Искра |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.04 | 3.14 | 3.68 |
| Вероятност | 35% | 35% | 30% |
| 1X @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.66 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 2.82 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.22 | 1.60 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.06 | 1.20 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.76 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Без @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
