Алсвенскан - Швеция
събота, 27.08.2022
16:30
16:30

Дегерфорш

Сундсвал
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дегерфорш |
| Гост: | Сундсвал |
| Разстояние: | 383.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стура Вала |
| Капацитет: | 12 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.50 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 59% | 20% | 21% | 1.55 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 86% | 14% | 52% | 48% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-09 | Сундсвал | 2 - 3 | Дегерфорш |
| 2022-02-27 | Дегерфорш | 4 - 1 | Сундсвал |
| 2020-11-28 | Дегерфорш | 2 - 5 | Сундсвал |
| 2020-08-01 | Сундсвал | 1 - 4 | Дегерфорш |
| 2014-09-13 | Дегерфорш | 4 - 1 | Сундсвал |
| 2014-05-11 | Сундсвал | 4 - 1 | Дегерфорш |
| 2013-08-24 | Дегерфорш | 1 - 2 | Сундсвал |
| 2013-04-28 | Сундсвал | 0 - 0 | Дегерфорш |
| 2011-07-16 | Дегерфорш | 0 - 2 | Сундсвал |
| 2011-07-09 | Сундсвал | 3 - 0 | Дегерфорш |
| 2010-08-14 | Дегерфорш | 0 - 2 | Сундсвал |
| 2010-05-05 | Сундсвал | 2 - 2 | Дегерфорш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 9 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 75% | 58% |
Дегерфорш последни 12 срещи
| 2022-08-22 | Хамарби | 5 - 1 | Дегерфорш |
| 2022-08-14 | Дегерфорш | 1 - 1 | Варберг БоИС |
| 2022-08-06 | Норкьопинг | 2 - 0 | Дегерфорш |
| 2022-07-30 | Дегерфорш | 2 - 1 | Калмар |
| 2022-07-23 | Мялби | 2 - 1 | Дегерфорш |
| 2022-07-17 | Сириус | 2 - 0 | Дегерфорш |
| 2022-07-09 | Дегерфорш | 1 - 1 | Норкьопинг |
| 2022-07-04 | ИФК Гьотеборг | 2 - 0 | Дегерфорш |
| 2022-06-26 | Дегерфорш | 1 - 1 | АИК Стокхолм |
| 2022-05-29 | Дегерфорш | 0 - 2 | Малмьо |
| 2022-05-22 | Варберг БоИС | 2 - 1 | Дегерфорш |
| 2022-05-15 | Дегерфорш | 2 - 1 | Хелзингборг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 5 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 42% | 8% |
Сундсвал последни 12 срещи
| 2022-08-21 | Сундсвал | 1 - 2 | Хелзингборг |
| 2022-08-14 | Малмьо | 3 - 1 | Сундсвал |
| 2022-08-07 | Хамарби | 3 - 0 | Сундсвал |
| 2022-07-30 | Сундсвал | 1 - 3 | Варберг БоИС |
| 2022-07-24 | Хелзингборг | 1 - 0 | Сундсвал |
| 2022-07-18 | Сундсвал | 1 - 5 | Хакен |
| 2022-07-11 | Вернаму | 1 - 1 | Сундсвал |
| 2022-07-01 | Сундсвал | 2 - 1 | Малмьо |
| 2022-06-26 | Сундсвал | 2 - 5 | Юргорден |
| 2022-06-19 | АФК Ескилстюна | 2 - 0 | Сундсвал |
| 2022-05-28 | ИФК Гьотеборг | 2 - 0 | Сундсвал |
| 2022-05-23 | Сундсвал | 2 - 0 | Мялби |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 11 | 7 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 92% | 58% | 33% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 19 | +19 | 41 |
| 2 | Хамарби | 19 | +26 | 39 |
| 3 | Юргорден | 19 | +25 | 38 |
| 4 | АИК Стокхолм | 19 | +6 | 35 |
| 5 | Малмьо | 19 | +10 | 34 |
| 6 | ИФК Гьотеборг | 19 | +7 | 30 |
| 7 | Калмар | 19 | +5 | 30 |
| 8 | Мялби | 19 | +2 | 28 |
| 9 | Сириус | 19 | -6 | 25 |
| 10 | Елфсборг | 19 | +7 | 24 |
| 11 | Норкьопинг | 19 | -5 | 20 |
| 12 | Варберг БоИС | 19 | -16 | 20 |
| 13 | Вернаму | 19 | -10 | 19 |
| 14 | Хелзингборг | 19 | -15 | 14 |
| 15 | Дегерфорш | 19 | -25 | 12 |
| 16 | Сундсвал | 19 | -30 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Дегерфорш | |
| Сундсвал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дегерфорш | Сундсвал |
|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 1 - 2 | |
| 2 | Хамарби | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Юргорден | ||
| 4 | АИК Стокхолм | 1 - 1 | |
| 5 | Малмьо | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | ИФК Гьотеборг | 2 - 0 | |
| 7 | Калмар | 2 - 1 | |
| 8 | Мялби | ||
| 9 | Сириус | 2 - 1 | |
| 10 | Елфсборг | 0 - 6 | 3 - 1 |
| 11 | Норкьопинг | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 12 | Варберг БоИС | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Вернаму | 1 - 1 | |
| 14 | Хелзингборг | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Дегерфорш | - | |
| 16 | Сундсвал | - |
Класиране в шампионата
| Дегерфорш | Сундсвал | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 12 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 9 | 1 |
Форма в шампионата
| Дегерфорш | Сундсвал | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 13 |
3
1 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 4 |
0
1 8 |
Голове в шампионата
| Дегерфорш | Сундсвал | |
|
Вкарани Получени |
15
40 |
18
48 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
16 |
5
22 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (152) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (403) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.53 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 25% |
Дегерфорш следващи 6 срещи
| 2022-08-30 | Худинге | - | Дегерфорш |
| 2022-09-04 | Хакен | - | Дегерфорш |
| 2022-09-10 | Дегерфорш | - | Мялби |
| 2022-09-18 | АИК Стокхолм | - | Дегерфорш |
| 2022-10-01 | Дегерфорш | - | Юргорден |
| 2022-10-08 | Дегерфорш | - | Сириус |
Сундсвал следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | АИК Стокхолм | - | Сундсвал |
| 2022-09-11 | Сундсвал | - | Елфсборг |
| 2022-09-18 | Мялби | - | Сундсвал |
| 2022-10-02 | Сундсвал | - | Норкьопинг |
| 2022-10-09 | Сундсвал | - | ИФК Гьотеборг |
| 2022-10-15 | Хакен | - | Сундсвал |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 4.50 | 5.50 |
| Вероятност | 59% | 20% | 21% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.37 |
| Вероятност | 73% | 27% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.50 | |
| Вероятност | 86% | 14% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.40 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-27 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
