Финална Фаза - Еквадор

неделя, 15.12.2019
20:00
Делфин Манта

Делфин Манта

ЛДУ Кито

ЛДУ Кито

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0,  2 - 1)
Краен победител Делфин Манта
с резултат 2 - 1 в продълженията
Инфо
Град
Домакин: Манта
Гост: Кито
Разстояние: 256.5 км
Стадион
Стадион: Хокай
Капацитет: 15 000
Размер: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 20:00 (15:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.10 3.25 3.25 1X 1.33 1.66
38% 32% 30% 1.33 62% 38%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.08 2.10 1.70 3.61 1.25
69% 31% 44% 56% 25% 75%

Последни 12 директни срещи

2019-12-12 ЛДУ Кито 0 - 0 Делфин Манта
2019-10-20 ЛДУ Кито 1 - 1 Делфин Манта
2019-05-12 Делфин Манта 2 - 1 ЛДУ Кито
2018-12-08 ЛДУ Кито 0 - 0 Делфин Манта
2018-07-21 Делфин Манта 2 - 0 ЛДУ Кито
2018-05-29 ЛДУ Кито 3 - 0 Делфин Манта
2018-04-18 Делфин Манта 2 - 1 ЛДУ Кито
2017-10-22 ЛДУ Кито 5 - 2 Делфин Манта
2017-09-03 Делфин Манта 1 - 0 ЛДУ Кито
2017-07-02 Делфин Манта 4 - 1 ЛДУ Кито
2017-02-05 ЛДУ Кито 0 - 2 Делфин Манта
2016-10-23 Делфин Манта 0 - 1 ЛДУ Кито
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 8 5 2
50% 25% 25% 67% 42% 17%

Делфин Манта последни 12 срещи

2019-12-12 ЛДУ Кито 0 - 0 Делфин Манта
2019-12-07 Макара Амбато 1 - 1 Делфин Манта
2019-12-01 Делфин Манта 2 - 1 Макара Амбато
2019-11-28 Делфин Манта 2 - 2 Инд. дел Вале
2019-11-24 Инд. дел Вале 0 - 0 Делфин Манта
2019-11-02 Инд. дел Вале 0 - 0 Делфин Манта
2019-10-27 Делфин Манта 2 - 1 Америка де Кито
2019-10-20 ЛДУ Кито 1 - 1 Делфин Манта
2019-09-29 Делфин Манта 4 - 2 Текнико Ун.
2019-09-21 Макара Амбато 1 - 1 Делфин Манта
2019-09-14 Делфин Манта 1 - 2 Барселона СК
2019-09-01 Олмедо Риобамба 2 - 2 Делфин Манта
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 8 1 9 6 3
25% 67% 8% 75% 50% 25%

ЛДУ Кито последни 12 срещи

2019-12-12 ЛДУ Кито 0 - 0 Делфин Манта
2019-12-08 ЛДУ Кито 0 - 0 Аукас Кито
2019-12-01 Аукас Кито 1 - 3 ЛДУ Кито
2019-11-27 У. Католика Кито 0 - 2 ЛДУ Кито
2019-11-24 ЛДУ Кито 2 - 3 У. Католика Кито
2019-11-02 ЛДУ Кито 5 - 2 Фуерса Амария
2019-10-27 Деп. Куенка 1 - 0 ЛДУ Кито
2019-10-20 ЛДУ Кито 1 - 1 Делфин Манта
2019-10-01 Инд. дел Вале 0 - 1 ЛДУ Кито
2019-09-22 ЛДУ Кито 4 - 0 Мушук Руна
2019-09-15 Емелек Гуаякил 1 - 1 ЛДУ Кито
2019-09-02 ЛДУ Кито 2 - 0 Ел Насионал
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 8 4 4
50% 33% 17% 67% 33% 33%

Делфин Манта следващи 6 срещи

2020-02-01 Делфин Манта - ЛДУ Кито
2020-02-15 Аукас Кито - Делфин Манта
2020-02-22 Делфин Манта - Барселона СК
2020-02-28 Делфин Манта - Текнико Ун.
2020-03-05 Делфин Манта - Олимпия Ас.
2020-03-07 ЛДУ Портовиехо - Делфин Манта

ЛДУ Кито следващи 6 срещи

2020-02-01 Делфин Манта - ЛДУ Кито
2020-02-15 Деп. Куенка - ЛДУ Кито
2020-02-22 ЛДУ Кито - Инд. дел Вале
2020-02-29 Ел Насионал - ЛДУ Кито
2020-03-05 ЛДУ Кито - Ривър Плейт
2020-03-07 ЛДУ Кито - Барселона СК

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.10 3.25 3.25
Вероятност 38% 32% 30%
1X @ 1.33
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.33 1.66
Вероятност 62% 38%
1X @ 1.33
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.33 3.08
Вероятност   69% 31%
Над 1.5 @ 1.33
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.10 1.70
Вероятност   44% 56%
Под 2.5 @ 1.70
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.61 1.25
Вероятност   25% 75%
Под 3.5 @ 1.25
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.87 1.88
Вероятност   49% 51%
Без @ 1.88

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-12-15 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play