Чалънджър Про Лига - Белгия
петък, 09.09.2022
19:00
19:00

Дендер

Лиерс К.
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дендерлеу |
| Гост: | Лиер |
| Разстояние: | 44.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.40 | 2.40 | 2 | 1.53 | 1.44 | |||
| 16% | 8% | 76% | 2.40 | 17% | 83% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 62% | 38% | 58% | 42% |
Последни 1 директни срещи
| 2021-08-07 | Лиерс К. | 1 - 0 | Дендер |
Дендер последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Виртон | 1 - 1 | Дендер |
| 2022-08-26 | Дендер | 0 - 1 | Стандарт Лиеж Б |
| 2022-08-20 | РУДМ Брюксел | 1 - 0 | Дендер |
| 2022-08-12 | Дендер | 1 - 4 | Ломел |
| 2021-10-27 | Дендер | 0 - 1 | Ойпен |
| 2021-09-04 | Дендер | 1 - 0 | Беверен |
| 2021-08-07 | Лиерс К. | 1 - 0 | Дендер |
| 2019-08-17 | Дендер | 1 - 3 | Серен |
| 2017-04-29 | Серен | 1 - 0 | Дендер |
| 2016-07-26 | Дендер | 0 - 2 | Р.Е. Мускрон |
| 2015-12-19 | Расинг Мехелен | 0 - 1 | Дендер |
| 2015-09-23 | Беверен | 2 - 1 | Дендер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 5 | 3 | 2 | |
| 17% | 8% | 75% | 42% | 25% | 17% |
Лиерс К. последни 12 срещи
| 2022-09-03 | Лиерс К. | 4 - 1 | Дайнзе |
| 2022-08-28 | Беершот | 2 - 3 | Лиерс К. |
| 2022-08-21 | Лиерс К. | 3 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2022-08-14 | Генк Б | 4 - 1 | Лиерс К. |
| 2022-07-23 | Лиерс К. | 0 - 1 | Хелмонд Спорт |
| 2022-06-29 | Клуб Брюж | 1 - 1 | Лиерс К. |
| 2022-04-17 | Лиерс К. | 1 - 1 | Виртон |
| 2022-04-09 | Дайнзе | 1 - 2 | Лиерс К. |
| 2022-04-01 | Лиерс К. | 2 - 0 | Беверен |
| 2022-03-20 | Вестерло | 2 - 0 | Лиерс К. |
| 2022-03-16 | Лиерс К. | 1 - 0 | Вестерло |
| 2022-03-13 | Лиерс К. | 0 - 1 | Р.Е. Мускрон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лиерс К. | 4 | +3 | 9 |
| 2 | Беершот | 4 | +1 | 7 |
| 3 | Ломел | 4 | +2 | 6 |
| 4 | Андерлехт Б | 4 | +2 | 6 |
| 5 | Стандарт Лиеж Б | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Беверен | 4 | +1 | 5 |
| 7 | РУДМ Брюксел | 4 | 0 | 5 |
| 8 | Дайнзе | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Виртон | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Генк Б | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Клуб Брюж Б | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Дендер | 4 | -5 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Дендер | |
| Лиерс К. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дендер | Лиерс К. |
|---|---|---|---|
| 1 | Лиерс К. | - | |
| 2 | Беершот | 2 - 3 | |
| 3 | Ломел | 1 - 4 | |
| 4 | Андерлехт Б | ||
| 5 | Стандарт Лиеж Б | 0 - 1 | |
| 6 | Беверен | ||
| 7 | РУДМ Брюксел | ||
| 8 | Дайнзе | ||
| 9 | Виртон | ||
| 10 | Генк Б | 4 - 1 | |
| 11 | Клуб Брюж Б | ||
| 12 | Дендер | - |
Класиране в шампионата
| Дендер | Лиерс К. | |
| Позиция | 12 | 1 |
| Точки | 1 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 6 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Дендер | Лиерс К. | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 3 |
3
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 2 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Дендер | Лиерс К. | |
|
Вкарани Получени |
2
7 |
11
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
5 |
4
6 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (24) | |
| Победа за домакина | 29% |
| Равен | 42% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (75) | |
| Средно голове на мач | 3.12 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.54 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.58 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 88% |
| Гол/Гол | 71% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 50% |
Дендер следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Дайнзе | - | Дендер |
| 2022-09-30 | Генк Б | - | Дендер |
| 2022-10-07 | Дендер | - | Беверен |
| 2022-10-16 | Беершот | - | Дендер |
| 2022-10-22 | Андерлехт Б | - | Дендер |
| 2022-10-29 | Дендер | - | Клуб Брюж Б |
Лиерс К. следващи 6 срещи
| 2022-09-16 | Лиерс К. | - | Андерлехт Б |
| 2022-09-24 | Лиерс К. | - | Расинг Мехелен |
| 2022-10-02 | Беверен | - | Лиерс К. |
| 2022-10-09 | Лиерс К. | - | Стандарт Лиеж Б |
| 2022-10-15 | Виртон | - | Лиерс К. |
| 2022-10-23 | Лиерс К. | - | Ломел |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 3.40 | 2.40 |
| Вероятност | 16% | 8% | 76% |
| 2 @ 2.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.44 |
| Вероятност | 17% | 83% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 3.5 @ 2.62 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-09 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
