Лига Насионал - Гватемала
събота, 24.04.2021
19:00
19:00

Истапа

Мунисипал
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Истапа |
| Гост: | Гватемала |
| Разстояние: | 81.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мунисипал Морон |
| Капацитет: | 3 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.24 | 2.35 | 1X | 1.52 | 1.34 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.52 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.23 | 1.97 | 1.75 | 3.43 | 1.27 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-03 | Мунисипал | 3 - 1 | Истапа |
| 2020-12-31 | Истапа | 1 - 3 | Мунисипал |
| 2020-11-29 | Мунисипал | 6 - 0 | Истапа |
| 2020-03-01 | Истапа | 0 - 1 | Мунисипал |
| 2019-10-26 | Мунисипал | 1 - 1 | Истапа |
| 2019-08-17 | Истапа | 3 - 2 | Мунисипал |
| 2019-04-13 | Истапа | 1 - 0 | Мунисипал |
| 2019-02-09 | Мунисипал | 3 - 0 | Истапа |
| 2018-10-27 | Истапа | 1 - 0 | Мунисипал |
| 2018-08-26 | Мунисипал | 1 - 3 | Истапа |
| 2014-03-26 | Мунисипал | 3 - 1 | Истапа |
| 2014-02-02 | Истапа | 1 - 1 | Мунисипал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 50% |
Истапа последни 12 срещи
| 2021-04-21 | Санарате | 1 - 1 | Истапа |
| 2021-04-17 | Истапа | 4 - 0 | Сакачиспас |
| 2021-04-14 | Кобан Империал | 2 - 2 | Истапа |
| 2021-04-10 | Истапа | 2 - 0 | Санта Лусия Коц. |
| 2021-04-07 | Антигуа ГФК | 3 - 2 | Истапа |
| 2021-04-05 | Комуникасионес | 5 - 0 | Истапа |
| 2021-03-30 | Истапа | 1 - 0 | Кселаху |
| 2021-03-14 | Малакатеко | 1 - 1 | Истапа |
| 2021-03-10 | Санта Лусия Коц. | 3 - 1 | Истапа |
| 2021-03-06 | Истапа | 5 - 2 | Антигуа ГФК |
| 2021-03-03 | Истапа | 3 - 3 | Комуникасионес |
| 2021-02-28 | Кселаху | 2 - 1 | Истапа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 58% |
Мунисипал последни 12 срещи
| 2021-04-21 | Мунисипал | 0 - 1 | Комуникасионес |
| 2021-04-18 | Антигуа ГФК | 1 - 1 | Мунисипал |
| 2021-04-14 | Мунисипал | 3 - 0 | Малакатеко |
| 2021-04-11 | Сакачиспас | 0 - 3 | Мунисипал |
| 2021-04-07 | Мунисипал | 3 - 0 | Ачуапа |
| 2021-04-04 | Санарате | 2 - 1 | Мунисипал |
| 2021-04-01 | Гуастатоя | 0 - 0 | Мунисипал |
| 2021-03-13 | Мунисипал | 2 - 0 | Кобан Империал |
| 2021-03-10 | Мунисипал | 1 - 2 | Сакачиспас |
| 2021-03-07 | Ачуапа | 1 - 2 | Мунисипал |
| 2021-03-03 | Мунисипал | 3 - 1 | Санарате |
| 2021-02-27 | Мунисипал | 0 - 1 | Гуастатоя |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 8% |
Класиране Лига Насионал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Комуникасионес | 13 | +17 | 30 |
| 2 | Санта Лусия Коц. | 13 | +2 | 21 |
| 3 | Истапа | 13 | +1 | 17 |
| 4 | Малакатеко | 13 | -4 | 15 |
| 5 | Кселаху | 13 | 0 | 13 |
| 6 | Антигуа ГФК | 13 | -9 | 11 |
| 1 | Гуастатоя | 13 | +11 | 23 |
| 2 | Мунисипал | 13 | +9 | 20 |
| 3 | Кобан Империал | 13 | +1 | 18 |
| 4 | Санарате | 13 | -9 | 14 |
| 5 | Сакачиспас | 13 | -10 | 14 |
| 6 | Ачуапа | 13 | -9 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Истапа | |
| Мунисипал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Истапа | Мунисипал |
|---|---|---|---|
| 1 | Комуникасионес | 3 - 3 | |
| 2 | Санта Лусия Коц. | 2 - 0 | |
| 3 | Истапа | - | |
| 4 | Малакатеко | 1 - 1 | |
| 5 | Кселаху | 1 - 0 | |
| 6 | Антигуа ГФК | 5 - 2 | 1 - 1 |
| 1 | Гуастатоя | 0 - 0 | |
| 2 | Мунисипал | - | |
| 3 | Кобан Империал | 1 - 0 | |
| 4 | Санарате | 2 - 1 | |
| 5 | Сакачиспас | 4 - 0 | 0 - 3 |
| 6 | Ачуапа | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Истапа | Мунисипал | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 17 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 14 | 8 |
Форма в шампионата
| Истапа | Мунисипал | |
|
Победи Равни Загуби |
4
5 4 |
6
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 0 |
2
2 2 |
Голове в шампионата
| Истапа | Мунисипал | |
|
Вкарани Получени |
24
23 |
19
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
6 |
7
5 |
Обща статистика за Лига Насионал
| Мачове (78) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 35% |
| Победа за госта | 19% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (180) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.85 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 58% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 19% |
Истапа следващи 6 срещи
| 2021-04-28 | Ачуапа | - | Истапа |
| 2021-05-02 | Истапа | - | Гуастатоя |
| 2021-05-06 | Истапа | - | Мунисипал |
| 2021-05-09 | Мунисипал | - | Истапа |
| 2021-05-12 | Истапа | - | Комуникасионес |
| 2021-05-16 | Комуникасионес | - | Истапа |
Мунисипал следващи 6 срещи
| 2021-04-28 | Мунисипал | - | Санта Лусия Коц. |
| 2021-05-02 | Кселаху | - | Мунисипал |
| 2021-05-06 | Истапа | - | Мунисипал |
| 2021-05-09 | Мунисипал | - | Истапа |
| 2021-07-31 | Мунисипал | - | Гуастатоя |
| 2021-08-07 | Санта Лусия Коц. | - | Мунисипал |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 3.24 | 2.35 |
| Вероятност | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.52 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 1.34 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.52 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.23 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.97 | 1.75 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.97 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.43 | 1.27 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.27 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.79 | 1.96 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.79 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
