Примера А - Колумбия
понеделник, 07.11.2022
00:00
00:00

Деп. Перейра

Хун. Баранкиля
4 - 3
(1 - 0, 3 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Перейра |
| Гост: | Баранкиля |
| Разстояние: | 691.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 00:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.10 | 2.75 | X | 1.40 | 1.40 | |||
| 33% | 33% | 34% | 3.10 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-10 | Хун. Баранкиля | 0 - 0 | Деп. Перейра |
| 2022-03-20 | Деп. Перейра | 1 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-12-08 | Хун. Баранкиля | 3 - 0 | Деп. Перейра |
| 2021-12-04 | Деп. Перейра | 2 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2021-09-12 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2021-09-02 | Деп. Перейра | 2 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2021-08-26 | Хун. Баранкиля | 4 - 3 | Деп. Перейра |
| 2021-03-20 | Хун. Баранкиля | 3 - 0 | Деп. Перейра |
| 2020-10-18 | Деп. Перейра | 0 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2011-09-11 | Деп. Перейра | 1 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2011-02-27 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-07-18 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 17% |
Деп. Перейра последни 12 срещи
| 2022-10-30 | Атл. Букараманга | 1 - 3 | Деп. Перейра |
| 2022-10-23 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Атл. Насионал |
| 2022-10-20 | Мильонариос | 0 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-10-16 | Унион Магдалена | 2 - 0 | Деп. Перейра |
| 2022-10-12 | Деп. Перейра | 0 - 2 | Енвигадо |
| 2022-10-02 | Деп. Перейра | 2 - 0 | Депортиво Пасто |
| 2022-09-26 | Депортес Толима | 1 - 3 | Деп. Перейра |
| 2022-09-23 | Инд. Меделин | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-09-20 | Деп. Перейра | 2 - 2 | Агилас Дорадас |
| 2022-09-16 | Америка де Кали | 0 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-09-10 | Хун. Баранкиля | 0 - 0 | Деп. Перейра |
| 2022-09-04 | Деп. Перейра | 1 - 1 | Онсе Калдас |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Хун. Баранкиля последни 12 срещи
| 2022-11-03 | Мильонариос | 2 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2022-10-30 | Хагуарес Кордоба | 0 - 2 | Хун. Баранкиля |
| 2022-10-24 | Хун. Баранкиля | 2 - 1 | Кортулуа |
| 2022-10-17 | Енвигадо | 2 - 0 | Хун. Баранкиля |
| 2022-10-14 | Хун. Баранкиля | 1 - 1 | Унион Магдалена |
| 2022-10-10 | Атл. Букараманга | 0 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-10-02 | Хун. Баранкиля | 1 - 0 | Депортиво Кали |
| 2022-09-29 | Хун. Баранкиля | 1 - 0 | Мильонариос |
| 2022-09-26 | Алианса Валедупар | 0 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-09-22 | Хун. Баранкиля | 0 - 1 | Мильонариос |
| 2022-09-18 | Депортиво Пасто | 2 - 1 | Хун. Баранкиля |
| 2022-09-15 | Унион Магдалена | 0 - 1 | Хун. Баранкиля |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 6 | 2 | 0 | |
| 58% | 8% | 33% | 50% | 17% | 0% |
Класиране Примера А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мильонариос | 1 | 0 | 1 |
| 1 | Санта Фе Богота | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Деп. Перейра | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Хун. Баранкиля | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Агилас Дорадас | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Депортиво Пасто | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Инд. Меделин | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Америка де Кали | 1 | -2 | 0 |
Класиране в шампионата
| Деп. Перейра | Хун. Баранкиля | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Деп. Перейра | Хун. Баранкиля | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Деп. Перейра | Хун. Баранкиля | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Примера А
| Мачове (3) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 67% |
| Победа за госта | 0% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (4) | |
| Средно голове на мач | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 67% |
| Гостът е отбелязал в | 33% |
| Гол/Гол | 33% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 0% |
| Над 3.5 | 0% |
Деп. Перейра следващи 6 срещи
| 2022-11-09 | Санта Фе Богота | - | Деп. Перейра |
| 2022-11-14 | Мильонариос | - | Деп. Перейра |
| 2022-11-16 | Деп. Перейра | - | Мильонариос |
| 2022-11-24 | Деп. Перейра | - | Мильонариос |
| 2022-11-28 | Деп. Перейра | - | Санта Фе Богота |
| 2022-12-01 | Хун. Баранкиля | - | Деп. Перейра |
Хун. Баранкиля следващи 6 срещи
| 2022-11-10 | Хун. Баранкиля | - | Мильонариос |
| 2022-11-13 | Санта Фе Богота | - | Хун. Баранкиля |
| 2022-11-16 | Хун. Баранкиля | - | Санта Фе Богота |
| 2022-11-23 | Хун. Баранкиля | - | Санта Фе Богота |
| 2022-11-27 | Мильонариос | - | Хун. Баранкиля |
| 2022-12-01 | Хун. Баранкиля | - | Деп. Перейра |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 3.10 | 2.75 |
| Вероятност | 33% | 33% | 34% |
| X @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.40 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 1.16 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-06 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
