Лига МХ - Плейоф - Мексико
четвъртък, 13.05.2021
01:00
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Толука |
| Гост: |
Мексико |
| Разстояние: |
58.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Немесио Диес
|
| Капацитет: |
27 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
01:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.40 |
2.10 |
X2 |
|
|
|
1.66 |
1.36 |
| 31% |
32% |
37% |
1.36 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.90 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-02-21 |
Крус Асул
|
3 - 2 |
Деп. Толука
|
|
2020-10-04 |
Деп. Толука
|
2 - 0 |
Крус Асул
|
|
2020-07-09 |
Крус Асул
|
1 - 0 |
Деп. Толука
|
|
2020-02-02 |
Деп. Толука
|
3 - 3 |
Крус Асул
|
|
2019-07-28 |
Крус Асул
|
1 - 1 |
Деп. Толука
|
|
2019-02-10 |
Деп. Толука
|
1 - 1 |
Крус Асул
|
|
2018-08-23 |
Крус Асул
|
1 - 0 |
Деп. Толука
|
|
2018-01-28 |
Деп. Толука
|
1 - 1 |
Крус Асул
|
|
2017-08-12 |
Крус Асул
|
0 - 0 |
Деп. Толука
|
|
2017-04-14 |
Деп. Толука
|
0 - 2 |
Крус Асул
|
|
2016-09-21 |
Крус Асул
|
0 - 1 |
Деп. Толука
|
|
2016-05-01 |
Деп. Толука
|
0 - 2 |
Крус Асул
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
2 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
17% |
17% |
Деп. Толука последни 12 срещи
|
2021-05-10 |
Леон
|
2 - 2 |
Деп. Толука
|
|
2021-05-01 |
Хуарес
|
1 - 0 |
Деп. Толука
|
|
2021-04-25 |
Деп. Толука
|
3 - 1 |
Америка Мексико
|
|
2021-04-19 |
Сантос Лагуна
|
3 - 1 |
Деп. Толука
|
|
2021-04-11 |
Деп. Толука
|
1 - 2 |
Монтерей
|
|
2021-04-05 |
Леон
|
2 - 1 |
Деп. Толука
|
|
2021-03-21 |
Деп. Толука
|
4 - 4 |
Пуебла
|
|
2021-03-14 |
Деп. Толука
|
0 - 2 |
Пачука
|
|
2021-03-06 |
Атл. Сан Луис
|
0 - 0 |
Деп. Толука
|
|
2021-03-03 |
УАНЛ Тигрес
|
0 - 1 |
Деп. Толука
|
|
2021-02-27 |
Деп. Толука
|
0 - 0 |
Атлас
|
|
2021-02-21 |
Крус Асул
|
3 - 2 |
Деп. Толука
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
8 |
7 |
5 |
| 17% |
33% |
50% |
|
67% |
58% |
42% |
Крус Асул последни 12 срещи
|
2021-05-05 |
Крус Асул
|
1 - 0 |
Торонто
|
|
2021-05-02 |
Крус Асул
|
1 - 1 |
Тихуана
|
|
2021-04-28 |
Торонто
|
1 - 3 |
Крус Асул
|
|
2021-04-24 |
Крус Асул
|
3 - 2 |
Атл. Сан Луис
|
|
2021-04-18 |
Америка Мексико
|
1 - 1 |
Крус Асул
|
|
2021-04-11 |
Крус Асул
|
1 - 0 |
Гуадалахара
|
|
2021-04-03 |
Хуарес
|
0 - 1 |
Крус Асул
|
|
2021-03-21 |
Крус Асул
|
3 - 2 |
Атлас
|
|
2021-03-14 |
Крус Асул
|
1 - 0 |
Монтерей
|
|
2021-03-08 |
УНАМ Пумас
|
0 - 1 |
Крус Асул
|
|
2021-03-04 |
Крус Асул
|
1 - 0 |
Масатлан
|
|
2021-02-28 |
Леон
|
0 - 1 |
Крус Асул
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
5 |
3 |
3 |
| 83% |
17% |
0% |
|
42% |
25% |
25% |
Класиране Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Крус Асул |
17 |
13 |
2 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
41 |
| 2 |
Америка Мексико |
17 |
12 |
2 |
3 |
26 |
14 |
+12 |
38 |
| 3 |
Пуебла |
17 |
7 |
7 |
3 |
25 |
14 |
+11 |
28 |
| 4 |
Монтерей |
17 |
8 |
4 |
5 |
22 |
13 |
+9 |
28 |
| 5 |
Сантос Лагуна |
17 |
7 |
5 |
5 |
18 |
13 |
+5 |
26 |
| 6 |
Леон |
17 |
8 |
2 |
7 |
25 |
23 |
+2 |
26 |
| 7 |
Атлас |
17 |
7 |
4 |
6 |
20 |
15 |
+5 |
25 |
| 8 |
Пачука |
17 |
6 |
5 |
6 |
20 |
19 |
+1 |
23 |
| 9 |
Гуадалахара |
17 |
5 |
8 |
4 |
21 |
21 |
0 |
23 |
| 10 |
УАНЛ Тигрес |
17 |
6 |
5 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
23 |
| 11 |
Деп. Толука |
17 |
6 |
4 |
7 |
26 |
24 |
+2 |
22 |
| 12 |
Керетаро |
17 |
6 |
3 |
8 |
19 |
25 |
-6 |
21 |
| 13 |
Масатлан |
17 |
6 |
3 |
8 |
19 |
26 |
-7 |
21 |
| 14 |
Тихуана |
17 |
5 |
5 |
7 |
19 |
21 |
-2 |
20 |
| 15 |
УНАМ Пумас |
17 |
4 |
6 |
7 |
10 |
12 |
-2 |
18 |
| 16 |
Хуарес |
17 |
4 |
3 |
10 |
13 |
29 |
-16 |
15 |
| 17 |
Атл. Сан Луис |
17 |
3 |
3 |
11 |
20 |
33 |
-13 |
12 |
| 18 |
Некакса |
17 |
2 |
5 |
10 |
14 |
29 |
-15 |
11 |
Деп. Толука следващи 6 срещи
|
2021-05-16 |
Крус Асул
|
- |
Деп. Толука
|
|
2021-07-07 |
Деп. Толука
|
- |
Хуарес
|
|
2021-07-24 |
Хуарес
|
- |
Деп. Толука
|
|
2021-08-01 |
Деп. Толука
|
- |
УАНЛ Тигрес
|
|
2021-08-07 |
Тихуана
|
- |
Деп. Толука
|
|
2021-08-15 |
Крус Асул
|
- |
Деп. Толука
|
Крус Асул следващи 6 срещи
|
2021-05-16 |
Крус Асул
|
- |
Деп. Толука
|
|
2021-05-20 |
Пачука
|
- |
Крус Асул
|
|
2021-05-23 |
Крус Асул
|
- |
Пачука
|
|
2021-05-28 |
Сантос Лагуна
|
- |
Крус Асул
|
|
2021-05-31 |
Крус Асул
|
- |
Сантос Лагуна
|
|
2021-07-19 |
Леон
|
- |
Крус Асул
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.10 |
3.40 |
2.10 |
| Вероятност |
31% |
32% |
37% |
|
X2 @ 1.36 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.66 |
1.36 |
| Вероятност |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.28 |
3.50 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 1.5 @ 1.28 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.90 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Под 2.5 @ 1.90 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.40 |
1.30 |
| Вероятност |
|
29% |
71% |
|
Под 3.5 @ 1.30 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.75 |
2.00 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Г/Г @ 1.75 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-13 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!