Втора Лига - Англия
петък, 02.12.2022
19:45
19:45

Донкастър

Уолсол
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Донкастър |
| Гост: | Уолсол |
| Разстояние: | 118.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кийпмоут Стейдиум |
| Капацитет: | 15 231 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.10 | 2.87 | 1X | 1.40 | 1.44 | |||
| 39% | 28% | 33% | 1.40 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 47% | 53% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-08-10 | Уолсол | 0 - 0 | Донкастър |
| 2019-03-30 | Донкастър | 3 - 1 | Уолсол |
| 2018-09-15 | Уолсол | 1 - 4 | Донкастър |
| 2018-02-13 | Уолсол | 4 - 2 | Донкастър |
| 2017-10-21 | Донкастър | 0 - 3 | Уолсол |
| 2016-02-02 | Донкастър | 1 - 2 | Уолсол |
| 2015-09-12 | Уолсол | 2 - 0 | Донкастър |
| 2015-02-07 | Донкастър | 0 - 2 | Уолсол |
| 2014-09-27 | Уолсол | 3 - 0 | Донкастър |
| 2013-02-09 | Донкастър | 1 - 2 | Уолсол |
| 2012-08-18 | Уолсол | 0 - 3 | Донкастър |
| 2008-01-01 | Уолсол | 1 - 1 | Донкастър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 8 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 67% | 25% |
Донкастър последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Колчестър | 3 - 0 | Донкастър |
| 2022-11-12 | Гримсби Таун | 1 - 3 | Донкастър |
| 2022-11-05 | Донкастър | 0 - 1 | Кингс Лин Таун |
| 2022-10-29 | Донкастър | 1 - 0 | Джилингам |
| 2022-10-25 | Донкастър | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2022-10-22 | Крю Александра | 1 - 1 | Донкастър |
| 2022-10-15 | Карлайл | 3 - 0 | Донкастър |
| 2022-10-11 | Донкастър | 2 - 4 | Барнзли |
| 2022-10-08 | Донкастър | 1 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2022-10-04 | Хартлипул | 2 - 1 | Донкастър |
| 2022-10-01 | Рочдейл | 1 - 2 | Донкастър |
| 2022-09-24 | Донкастър | 4 - 1 | Кроули Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 25% |
Уолсол последни 12 срещи
| 2022-11-26 | Уолсол | 2 - 1 | Карлайл |
| 2022-11-19 | Уолсол | 2 - 1 | Кроули Таун |
| 2022-11-12 | Карлайл | 0 - 0 | Уолсол |
| 2022-11-05 | Уикъмб | 0 - 2 | Уолсол |
| 2022-10-29 | Уолсол | 1 - 0 | Рочдейл |
| 2022-10-25 | Уолсол | 3 - 1 | Харогейт Таун |
| 2022-10-22 | Сътън Юнайтед | 1 - 1 | Уолсол |
| 2022-10-18 | Уолсол | 0 - 2 | МК Донс |
| 2022-10-15 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | Уолсол |
| 2022-10-08 | Уолсол | 3 - 1 | Уимбълдън |
| 2022-10-04 | Уолсол | 1 - 0 | Нортхямптън |
| 2022-10-01 | Стокпорт | 1 - 1 | Уолсол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтън Ориент | 19 | +18 | 45 |
| 2 | Стивънидж | 19 | +10 | 40 |
| 3 | Нортхямптън | 19 | +14 | 38 |
| 4 | Бароу | 19 | +8 | 34 |
| 5 | Брадфорд Сити | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Карлайл | 19 | +10 | 32 |
| 7 | Суиндън | 19 | +5 | 31 |
| 8 | Мансфийлд Таун | 19 | +1 | 30 |
| 9 | Салфорд Сити | 19 | +2 | 28 |
| 10 | Донкастър | 19 | -2 | 28 |
| 11 | Уолсол | 19 | +6 | 27 |
| 12 | Транмиър | 19 | +3 | 26 |
| 13 | Уимбълдън | 19 | 0 | 26 |
| 14 | Стокпорт | 19 | +2 | 25 |
| 15 | Крю Александра | 18 | -3 | 25 |
| 16 | Гримсби Таун | 18 | +2 | 24 |
| 17 | Сътън Юнайтед | 19 | -8 | 22 |
| 18 | Нюпорт Каунти | 19 | -4 | 19 |
| 19 | Кроули Таун | 19 | -10 | 18 |
| 20 | Харогейт Таун | 19 | -9 | 16 |
| 21 | Рочдейл | 19 | -12 | 15 |
| 22 | Колчестър | 19 | -9 | 14 |
| 23 | Джилингам | 19 | -15 | 14 |
| 24 | Хартлипул | 19 | -18 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Донкастър | |
| Уолсол | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Донкастър | Уолсол |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Стивънидж | 0 - 1 | |
| 3 | Нортхямптън | ||
| 4 | Бароу | 2 - 1 | |
| 5 | Брадфорд Сити | 2 - 1 | |
| 6 | Карлайл | 0 - 0 | |
| 7 | Суиндън | 0 - 1 | |
| 8 | Мансфийлд Таун | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 9 | Салфорд Сити | 2 - 1 | |
| 10 | Донкастър | - | |
| 11 | Уолсол | - | |
| 12 | Транмиър | ||
| 13 | Уимбълдън | ||
| 14 | Стокпорт | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Крю Александра | ||
| 16 | Гримсби Таун | ||
| 17 | Сътън Юнайтед | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | |
| 19 | Кроули Таун | 4 - 1 | |
| 20 | Харогейт Таун | ||
| 21 | Рочдейл | ||
| 22 | Колчестър | ||
| 23 | Джилингам | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 24 | Хартлипул |
Класиране в шампионата
| Донкастър | Уолсол | |
| Позиция | 10 | 11 |
| Точки | 28 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 18 |
| Точки | 16 | 7 |
Форма в шампионата
| Донкастър | Уолсол | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 7 |
7
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 3 |
1
4 4 |
Голове в шампионата
| Донкастър | Уолсол | |
|
Вкарани Получени |
23
25 |
23
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
10 |
6
9 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (227) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (521) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 17% |
Донкастър следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Нюпорт Каунти | - | Донкастър |
| 2022-12-17 | Донкастър | - | Харогейт Таун |
| 2022-12-26 | Транмиър | - | Донкастър |
| 2022-12-29 | Донкастър | - | Рочдейл |
| 2023-01-01 | Донкастър | - | Карлайл |
| 2023-01-07 | Лейтън Ориент | - | Донкастър |
Уолсол следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Салфорд Сити | - | Уолсол |
| 2022-12-17 | Уолсол | - | Крю Александра |
| 2022-12-26 | Суиндън | - | Уолсол |
| 2022-12-29 | Уолсол | - | Стокпорт |
| 2023-01-01 | Уолсол | - | Мансфийлд Таун |
| 2023-01-08 | Стокпорт | - | Уолсол |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 3.10 | 2.87 |
| Вероятност | 39% | 28% | 33% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.44 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-02 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
