Суперлига - Косово
неделя, 09.05.2021
14:00
14:00

Дрита Гниляне

Балкани
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гниляне |
| Гост: | Суха река |
| Разстояние: | 53.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.42 | 3.78 | 12 | 1.22 | 1.80 | |||
| 39% | 24% | 37% | 1.27 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.90 | 2.03 | 1.75 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 50% | 50% | 28% | 72% |
Последни 9 директни срещи
| 2021-03-14 | Балкани | 0 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2020-12-06 | Дрита Гниляне | 2 - 1 | Балкани |
| 2020-10-21 | Балкани | 2 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2020-07-26 | Балкани | 2 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2020-03-04 | Балкани | 2 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2019-10-20 | Дрита Гниляне | 2 - 0 | Балкани |
| 2019-05-19 | Балкани | 2 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2019-03-05 | Балкани | 1 - 2 | Дрита Гниляне |
| 2018-10-17 | Дрита Гниляне | 6 - 1 | Балкани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 44% | 11% | 44% | 89% | 44% | 11% |
Дрита Гниляне последни 12 срещи
| 2021-05-05 | Гниляне | 1 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2021-05-01 | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Фероникели |
| 2021-04-28 | Беса Печ | 1 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2021-04-25 | Дрита Гниляне | 1 - 2 | Прищина |
| 2021-04-18 | Трепча 89 | 0 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2021-04-11 | Лапи Подуево | 2 - 4 | Дрита Гниляне |
| 2021-04-03 | Арбърия Липлян | 1 - 3 | Дрита Гниляне |
| 2021-03-20 | Дрита Гниляне | 1 - 1 | Дреница Србица |
| 2021-03-14 | Балкани | 0 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2021-03-11 | Дрита Гниляне | 2 - 0 | Гниляне |
| 2021-03-07 | Фероникели | 0 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2021-02-28 | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Беса Печ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 5 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 42% | 33% |
Балкани последни 12 срещи
| 2021-05-06 | Балкани | 2 - 3 | Арбърия Липлян |
| 2021-05-02 | Дреница Србица | 2 - 1 | Балкани |
| 2021-04-28 | Балкани | 1 - 0 | Лапи Подуево |
| 2021-04-25 | Балкани | 1 - 0 | Гниляне |
| 2021-04-18 | Фероникели | 0 - 2 | Балкани |
| 2021-04-10 | Балкани | 4 - 1 | Беса Печ |
| 2021-04-04 | Балкани | 0 - 1 | Прищина |
| 2021-03-21 | Трепча 89 | 0 - 2 | Балкани |
| 2021-03-14 | Балкани | 0 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2021-03-11 | Арбърия Липлян | 2 - 6 | Балкани |
| 2021-03-05 | Балкани | 2 - 1 | Дреница Србица |
| 2021-02-28 | Лапи Подуево | 1 - 0 | Балкани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Прищина | 33 | +39 | 72 |
| 2 | Дрита Гниляне | 33 | +26 | 69 |
| 3 | Балкани | 33 | +32 | 67 |
| 4 | Гниляне | 33 | +2 | 48 |
| 5 | Дреница Србица | 33 | -10 | 41 |
| 6 | Лапи Подуево | 33 | -7 | 39 |
| 7 | Фероникели | 33 | +7 | 38 |
| 8 | Арбърия Липлян | 33 | -15 | 36 |
| 9 | Трепча 89 | 33 | -17 | 36 |
| 10 | Беса Печ | 33 | -57 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Дрита Гниляне | |
| Балкани | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дрита Гниляне | Балкани |
|---|---|---|---|
| 1 | Прищина | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Дрита Гниляне | - | 2 - 1 |
| 3 | Балкани | 2 - 1 | - |
| 4 | Гниляне | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Дреница Србица | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Лапи Подуево | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Фероникели | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Арбърия Липлян | 1 - 1 | 2 - 6 |
| 9 | Трепча 89 | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 10 | Беса Печ | 3 - 1 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Дрита Гниляне | Балкани | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 69 | 67 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 32 | 27 |
Форма в шампионата
| Дрита Гниляне | Балкани | |
|
Победи Равни Загуби |
20
9 4 |
21
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
5 2 |
8
3 5 |
Голове в шампионата
| Дрита Гниляне | Балкани | |
|
Вкарани Получени |
53
27 |
69
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
12 |
34
20 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (165) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (426) | |
| Средно голове на мач | 2.58 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.41 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 26% |
Дрита Гниляне следващи 6 срещи
| 2021-05-16 | Дреница Србица | - | Дрита Гниляне |
| 2021-05-23 | Дрита Гниляне | - | Арбърия Липлян |
| 2021-07-08 | Дрита Гниляне | - | Дечич Тузи |
| 2021-07-15 | Дечич Тузи | - | Дрита Гниляне |
| 2021-07-22 | Дрита Гниляне | - | Фейенорд |
| 2021-07-29 | Фейенорд | - | Дрита Гниляне |
Балкани следващи 6 срещи
| 2021-05-16 | Балкани | - | Трепча 89 |
| 2021-05-23 | Прищина | - | Балкани |
| 2021-07-27 | Кайзериспор | - | Балкани |
| 2021-08-22 | Балкани | - | Дукагини Клина |
| 2021-08-29 | Прищина | - | Балкани |
| 2021-09-11 | Балкани | - | Улпиана Липлян |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.91 | 3.42 | 3.78 |
| Вероятност | 39% | 24% | 37% |
| 12 @ 1.27 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.80 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 2.90 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.03 | 1.75 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.28 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.89 | 1.87 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.89 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
