Суперлига - Косово
събота, 20.03.2021
12:00
12:00

Дрита Гниляне

Дреница Србица
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гниляне |
| Гост: | Србица |
| Разстояние: | 63.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.24 | 6.30 | 1 | 1.08 | 2.58 | |||
| 50% | 31% | 19% | 1.45 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | 1.80 | 1.98 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 61% | 39% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Последни 11 директни срещи
| 2020-12-09 | Дреница Србица | 0 - 3 | Дрита Гниляне |
| 2020-10-24 | Дрита Гниляне | 4 - 1 | Дреница Србица |
| 2020-07-21 | Дрита Гниляне | 1 - 0 | Дреница Србица |
| 2020-02-28 | Дрита Гниляне | 4 - 1 | Дреница Србица |
| 2019-10-08 | Дреница Србица | 1 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2019-04-14 | Дрита Гниляне | 2 - 2 | Дреница Србица |
| 2019-03-01 | Дрита Гниляне | 2 - 0 | Дреница Србица |
| 2018-10-06 | Дреница Србица | 1 - 2 | Дрита Гниляне |
| 2018-03-14 | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Дреница Србица |
| 2017-11-22 | Дреница Србица | 0 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2017-09-17 | Дрита Гниляне | 3 - 0 | Дреница Србица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 0 | 9 | 7 | 4 | |
| 73% | 27% | 0% | 82% | 64% | 36% |
Дрита Гниляне последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Балкани | 0 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2021-03-11 | Дрита Гниляне | 2 - 0 | Гниляне |
| 2021-03-07 | Фероникели | 0 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2021-02-28 | Дрита Гниляне | 3 - 1 | Беса Печ |
| 2021-02-24 | Прищина | 2 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2021-02-20 | Дрита Гниляне | 1 - 2 | Трепча 89 |
| 2021-02-13 | Дрита Гниляне | 1 - 0 | Лапи Подуево |
| 2021-02-09 | Прищина | 0 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2021-02-02 | Минай | 0 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2021-01-28 | Нижни Новгород | 2 - 0 | Дрита Гниляне |
| 2021-01-23 | Прищина | 3 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2020-12-20 | Прищина | 1 - 1 | Дрита Гниляне |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Дреница Србица последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Дукагини Клина | 1 - 0 | Дреница Србица |
| 2021-03-14 | Дреница Србица | 1 - 1 | Арбърия Липлян |
| 2021-03-10 | Лапи Подуево | 3 - 3 | Дреница Србица |
| 2021-03-05 | Балкани | 2 - 1 | Дреница Србица |
| 2021-03-01 | Дреница Србица | 0 - 0 | Гниляне |
| 2021-02-25 | Фероникели | 1 - 3 | Дреница Србица |
| 2021-02-20 | Дреница Србица | 0 - 0 | Беса Печ |
| 2021-02-13 | Прищина | 3 - 1 | Дреница Србица |
| 2021-01-19 | Дреница Србица | 1 - 3 | Гниляне |
| 2020-12-17 | Вущрия | 0 - 1 | Дреница Србица |
| 2020-12-14 | Трепча 89 | 0 - 0 | Дреница Србица |
| 2020-12-09 | Дреница Србица | 0 - 3 | Дрита Гниляне |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 50% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 25 | +20 | 54 |
| 2 | Балкани | 25 | +26 | 52 |
| 3 | Прищина | 25 | +27 | 50 |
| 4 | Гниляне | 25 | -1 | 36 |
| 5 | Трепча 89 | 25 | -7 | 32 |
| 6 | Фероникели | 25 | +7 | 31 |
| 7 | Лапи Подуево | 25 | 0 | 30 |
| 8 | Арбърия Липлян | 25 | -11 | 27 |
| 9 | Дреница Србица | 25 | -15 | 26 |
| 10 | Беса Печ | 25 | -46 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Дрита Гниляне | |
| Дреница Србица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дрита Гниляне | Дреница Србица |
|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | - | 4 - 1 |
| 2 | Балкани | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Прищина | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Гниляне | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Трепча 89 | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Фероникели | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 7 | Лапи Подуево | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 8 | Арбърия Липлян | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Дреница Србица | 4 - 1 | - |
| 10 | Беса Печ | 3 - 1 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Дрита Гниляне | Дреница Србица | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 54 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 28 | 10 |
Форма в шампионата
| Дрита Гниляне | Дреница Србица | |
|
Победи Равни Загуби |
16
6 3 |
6
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 1 |
2
4 7 |
Голове в шампионата
| Дрита Гниляне | Дреница Србица | |
|
Вкарани Получени |
38
18 |
20
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
8 |
12
25 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (125) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (312) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 25% |
Дрита Гниляне следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Арбърия Липлян | - | Дрита Гниляне |
| 2021-04-11 | Лапи Подуево | - | Дрита Гниляне |
| 2021-04-18 | Трепча 89 | - | Дрита Гниляне |
| 2021-04-25 | Дрита Гниляне | - | Прищина |
| 2021-04-28 | Беса Печ | - | Дрита Гниляне |
| 2021-05-01 | Дрита Гниляне | - | Фероникели |
Дреница Србица следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Дреница Србица | - | Трепча 89 |
| 2021-04-11 | Дреница Србица | - | Прищина |
| 2021-04-16 | Беса Печ | - | Дреница Србица |
| 2021-04-24 | Дреница Србица | - | Фероникели |
| 2021-04-28 | Гниляне | - | Дреница Србица |
| 2021-05-02 | Дреница Србица | - | Балкани |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 4.24 | 6.30 |
| Вероятност | 50% | 31% | 19% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 2.58 |
| Вероятност | 72% | 28% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.27 | 3.40 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.27 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.98 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.98 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.39 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.39 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.97 | 1.80 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-20 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
