2. Лига - Словакия
събота, 22.05.2021
16:00
16:00

Банска Бистрица

Петржалка
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Банска Бистрица |
| Гост: | Братислава |
| Разстояние: | 164.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | СНП |
| Капацитет: | 10 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 4.50 | 8.40 | 1 | 1.06 | 2.89 | |||
| 56% | 18% | 26% | 1.31 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.04 | 1.48 | 2.49 | 2.19 | 1.59 | ||||||
| 78% | 22% | 58% | 42% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-06 | Петржалка | 1 - 1 | Банска Бистрица |
| 2019-10-13 | Петржалка | 0 - 2 | Банска Бистрица |
| 2019-05-05 | Петржалка | 3 - 1 | Банска Бистрица |
| 2018-10-06 | Банска Бистрица | 0 - 2 | Петржалка |
| 2010-04-03 | Банска Бистрица | 4 - 0 | Петржалка |
| 2009-10-31 | Петржалка | 1 - 1 | Банска Бистрица |
| 2009-08-01 | Банска Бистрица | 3 - 0 | Петржалка |
| 2009-05-16 | Петржалка | 1 - 1 | Банска Бистрица |
| 2009-04-08 | Банска Бистрица | 0 - 1 | Петржалка |
| 2008-09-13 | Петржалка | 1 - 1 | Банска Бистрица |
| 2008-05-17 | Петржалка | 2 - 1 | Банска Бистрица |
| 2008-03-01 | Банска Бистрица | 2 - 2 | Петржалка |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 42% | 25% |
Банска Бистрица последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Комарно | 1 - 1 | Банска Бистрица |
| 2021-05-08 | Банска Бистрица | 1 - 1 | ШТК Шаморин |
| 2021-05-05 | Банска Бистрица | 1 - 3 | Слован Брат. |
| 2021-05-02 | Парт. Бардейов | 3 - 1 | Банска Бистрица |
| 2021-04-29 | Слован Брат. | 3 - 0 | Банска Бистрица |
| 2021-04-24 | Банска Бистрица | 2 - 0 | Кошице |
| 2021-04-14 | Банска Бистрица | 3 - 2 | ДАК Дун. Стреда |
| 2021-04-10 | Банска Бистрица | 4 - 1 | Пухов |
| 2021-04-06 | Банска Бистрица | 0 - 0 | Комарно |
| 2021-04-03 | Татран Л.Микулаш | 1 - 0 | Банска Бистрица |
| 2021-03-27 | Банска Бистрица | 4 - 0 | Попрад |
| 2021-03-21 | Жилина Б | 2 - 3 | Банска Бистрица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 50% |
Петржалка последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Петржалка | 1 - 1 | Дубница |
| 2021-05-08 | Слован Брат. II | 2 - 1 | Петржалка |
| 2021-05-02 | Петржалка | 0 - 3 | Славой Требишов |
| 2021-04-25 | Петржалка | 1 - 3 | Комарно |
| 2021-04-18 | ШТК Шаморин | 3 - 1 | Петржалка |
| 2021-04-14 | Слован Брат. | 5 - 1 | Петржалка |
| 2021-04-11 | Петржалка | 3 - 2 | Парт. Бардейов |
| 2021-04-06 | Похроние | 1 - 2 | Петржалка |
| 2021-04-03 | Кошице | 0 - 4 | Петржалка |
| 2021-03-20 | Пухов | 3 - 1 | Петржалка |
| 2021-03-14 | Петржалка | 1 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-03-06 | Попрад | 0 - 3 | Петржалка |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 10 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 83% | 50% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Татран Л.Микулаш | 28 | +29 | 60 |
| 2 | Банска Бистрица | 27 | +33 | 56 |
| 3 | Ж. Подбрезова | 27 | +32 | 53 |
| 4 | Скалица | 27 | +22 | 52 |
| 5 | Кошице | 28 | +13 | 49 |
| 6 | ШТК Шаморин | 27 | +7 | 40 |
| 7 | Комарно | 27 | -10 | 38 |
| 8 | Пухов | 27 | -5 | 37 |
| 9 | Славой Требишов | 27 | -1 | 34 |
| 10 | Петржалка | 27 | -5 | 34 |
| 11 | Дубница | 27 | -10 | 30 |
| 12 | Жилина Б | 27 | +6 | 30 |
| 13 | Парт. Бардейов | 27 | -11 | 28 |
| 14 | Слован Брат. II | 27 | -37 | 21 |
| 15 | Попрад | 28 | -63 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Банска Бистрица | |
| Петржалка | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Банска Бистрица | Петржалка |
|---|---|---|---|
| 1 | Татран Л.Микулаш | 4 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Банска Бистрица | - | |
| 3 | Ж. Подбрезова | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Скалица | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 5 | Кошице | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 6 | ШТК Шаморин | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Комарно | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Пухов | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Славой Требишов | 6 - 1 | 2 - 4 |
| 10 | Петржалка | - | |
| 11 | Дубница | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Жилина Б | 6 - 3 | 1 - 2 |
| 13 | Парт. Бардейов | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Слован Брат. II | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Попрад | 4 - 0 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Банска Бистрица | Петржалка | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 56 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 32 | 14 |
Форма в шампионата
| Банска Бистрица | Петржалка | |
|
Победи Равни Загуби |
17
5 5 |
9
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 1 |
4
2 7 |
Голове в шампионата
| Банска Бистрица | Петржалка | |
|
Вкарани Получени |
69
36 |
35
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
41
14 |
18
19 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (204) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (623) | |
| Средно голове на мач | 3.05 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.77 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 35% |
Банска Бистрица следващи 6 срещи
| 2021-05-25 | Банска Бистрица | - | Сеница |
| 2021-05-28 | Сеница | - | Банска Бистрица |
| 2021-06-22 | Спартак Търнава | - | Банска Бистрица |
| 2021-06-26 | Татран Л.Микулаш | - | Банска Бистрица |
| 2021-07-03 | Дьор ЕТО | - | Банска Бистрица |
| 2021-07-10 | З. Михаловце | - | Банска Бистрица |
Петржалка следващи 6 срещи
| 2021-06-19 | Спартак Търнава | - | Петржалка |
| 2021-06-30 | Серед | - | Петржалка |
| 2021-07-16 | Ж. Подбрезова | - | Петржалка |
| 2021-07-24 | Славой Требишов | - | Петржалка |
| 2021-08-01 | Петржалка | - | Дубница |
| 2021-08-08 | Жилина Б | - | Петржалка |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 4.50 | 8.40 |
| Вероятност | 56% | 18% | 26% |
| 1 @ 1.31 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.06 | 2.89 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.04 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.48 | 2.49 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.48 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.19 | 1.59 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.59 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.76 | 2.00 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-22 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
