Лига 2 - Франция
събота, 13.02.2021
18:00
18:00

Дюнкерк

Нанси
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дюнкерк |
| Гост: | Нанси |
| Разстояние: | 378.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Марсел Трибю |
| Капацитет: | 4 200 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 2.87 | 2.62 | 1X | 1.44 | 1.36 | |||
| 34% | 34% | 32% | 1.44 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.87 | 1.40 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 59% | 41% | 39% | 61% | 25% | 75% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-17 | Нанси | 2 - 1 | Дюнкерк |
Дюнкерк последни 12 срещи
| 2021-02-05 | Гингам | 0 - 0 | Дюнкерк |
| 2021-02-02 | Дюнкерк | 0 - 0 | Родес |
| 2021-01-30 | Валансиен | 1 - 0 | Дюнкерк |
| 2021-01-23 | Дюнкерк | 3 - 1 | Аячо |
| 2021-01-19 | Дюнкерк | 1 - 1 | Амиен |
| 2021-01-16 | Клермон Фут | 5 - 0 | Дюнкерк |
| 2021-01-08 | Дюнкерк | 0 - 0 | Троа |
| 2021-01-05 | Сошо | 1 - 0 | Дюнкерк |
| 2020-12-22 | Дюнкерк | 0 - 1 | Оксер |
| 2020-12-18 | Дюнкерк | 2 - 3 | Каен |
| 2020-12-12 | Гренобъл Фут 38 | 4 - 0 | Дюнкерк |
| 2020-12-05 | Дюнкерк | 2 - 0 | Шатору |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 4 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 33% | 33% |
Нанси последни 12 срещи
| 2021-02-05 | Нанси | 1 - 0 | По |
| 2021-02-02 | Льо Авър | 1 - 1 | Нанси |
| 2021-01-30 | Нанси | 1 - 1 | Париж ФК |
| 2021-01-23 | Нанси | 2 - 2 | Шамоа Ниор |
| 2021-01-20 | Нанси | 0 - 1 | Сошо |
| 2021-01-16 | Гингам | 0 - 0 | Нанси |
| 2021-01-08 | Нанси | 2 - 2 | Родес |
| 2021-01-05 | Валансиен | 2 - 3 | Нанси |
| 2020-12-22 | Нанси | 3 - 3 | Шамбли |
| 2020-12-18 | Аячо | 1 - 0 | Нанси |
| 2020-12-15 | Нанси | 2 - 3 | Троа |
| 2020-12-12 | Нанси | 2 - 2 | Оксер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 8 | 6 | 6 | |
| 17% | 58% | 25% | 67% | 50% | 50% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 24 | +16 | 48 |
| 2 | Тулуза | 24 | +16 | 46 |
| 3 | Гренобъл Фут 38 | 24 | +13 | 44 |
| 4 | Клермон Фут | 24 | +19 | 43 |
| 5 | Оксер | 24 | +17 | 40 |
| 6 | Париж ФК | 24 | +5 | 37 |
| 7 | Валансиен | 24 | +5 | 35 |
| 8 | Сошо | 24 | +7 | 32 |
| 9 | Амиен | 24 | +1 | 32 |
| 10 | Аячо | 24 | -5 | 32 |
| 11 | Каен | 24 | -5 | 30 |
| 12 | Льо Авър | 24 | -7 | 30 |
| 13 | Шамоа Ниор | 24 | -9 | 30 |
| 14 | Родес | 24 | -7 | 27 |
| 15 | Дюнкерк | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Нанси | 24 | -5 | 25 |
| 17 | Гингам | 24 | -7 | 23 |
| 18 | Шамбли | 24 | -15 | 23 |
| 19 | По | 24 | -15 | 20 |
| 20 | Шатору | 24 | -14 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Дюнкерк | |
| Нанси | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дюнкерк | Нанси |
|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 0 - 0 | |
| 2 | Тулуза | ||
| 3 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | |
| 4 | Клермон Фут | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Оксер | 0 - 1 | |
| 6 | Париж ФК | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 7 | Валансиен | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 8 | Сошо | 1 - 1 | |
| 9 | Амиен | 1 - 0 | |
| 10 | Аячо | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Каен | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 12 | Льо Авър | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | |
| 14 | Родес | 0 - 0 | |
| 15 | Дюнкерк | - | |
| 16 | Нанси | - | |
| 17 | Гингам | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Шамбли | ||
| 19 | По | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Шатору | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Дюнкерк | Нанси | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 26 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 15 |
| Точки | 16 | 10 |
Форма в шампионата
| Дюнкерк | Нанси | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 12 |
5
10 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 4 |
2
4 6 |
Голове в шампионата
| Дюнкерк | Нанси | |
|
Вкарани Получени |
18
28 |
29
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
10 |
9
13 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (240) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (569) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 22% |
Дюнкерк следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Льо Авър | - | Дюнкерк |
| 2021-02-27 | Дюнкерк | - | Шамбли |
| 2021-03-02 | Париж ФК | - | Дюнкерк |
| 2021-03-13 | Дюнкерк | - | Шамоа Ниор |
| 2021-03-20 | По | - | Дюнкерк |
| 2021-04-10 | Шатору | - | Дюнкерк |
Нанси следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Нанси | - | Гренобъл Фут 38 |
| 2021-02-27 | Шатору | - | Нанси |
| 2021-03-02 | Нанси | - | Каен |
| 2021-03-13 | Троа | - | Нанси |
| 2021-03-20 | Нанси | - | Клермон Фут |
| 2021-04-03 | Тулуза | - | Нанси |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 2.87 | 2.62 |
| Вероятност | 34% | 34% | 32% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 1.36 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 1.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 1.40 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 1.14 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.14 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-13 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
