Първа Лига - Чехия
неделя, 23.05.2021
16:00
16:00

Чешке Будьовице

Словачко
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чешке Будьовице |
| Гост: | Ухерске Храдище |
| Разстояние: | 217.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стрелецки Остров |
| Капацитет: | 6 746 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.40 | 1.95 | 2 | 1.80 | 1.25 | |||
| 30% | 23% | 47% | 1.95 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 76% | 24% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-30 | Словачко | 0 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2019-11-10 | Чешке Будьовице | 2 - 0 | Словачко |
| 2019-07-20 | Словачко | 0 - 2 | Чешке Будьовице |
| 2015-03-21 | Словачко | 3 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2014-09-13 | Чешке Будьовице | 2 - 2 | Словачко |
| 2014-02-15 | Словачко | 1 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2013-04-27 | Словачко | 2 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2012-10-20 | Чешке Будьовице | 0 - 0 | Словачко |
| 2012-03-18 | Чешке Будьовице | 2 - 2 | Словачко |
| 2011-09-17 | Словачко | 2 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2011-04-03 | Чешке Будьовице | 0 - 0 | Словачко |
| 2010-09-11 | Словачко | 2 - 0 | Чешке Будьовице |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 3 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 25% | 25% |
Чешке Будьовице последни 12 срещи
| 2021-05-16 | Теплице | 2 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2021-05-09 | Чешке Будьовице | 2 - 0 | Пардубице |
| 2021-05-01 | Прибрам | 0 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2021-04-24 | Чешке Будьовице | 0 - 2 | Яблонец |
| 2021-04-20 | Чешке Будьовице | 2 - 2 | Сигма Оломоуц |
| 2021-04-17 | Карвина | 3 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2021-04-11 | Чешке Будьовице | 0 - 2 | Збройовка Бърно |
| 2021-04-04 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2021-03-21 | Чешке Будьовице | 0 - 0 | Спарта Прага |
| 2021-03-13 | Злин | 3 - 0 | Чешке Будьовице |
| 2021-03-07 | Чешке Будьовице | 1 - 3 | Млада Болеслав |
| 2021-03-03 | Слован Либерец | 1 - 0 | Чешке Будьовице |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 42% | 17% |
Словачко последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Словачко | 1 - 1 | Бохемианс 1905 |
| 2021-05-09 | Карвина | 0 - 2 | Словачко |
| 2021-05-01 | Словачко | 0 - 1 | Млада Болеслав |
| 2021-04-24 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Словачко |
| 2021-04-21 | Словачко | 4 - 2 | Збройовка Бърно |
| 2021-04-18 | Спарта Прага | 1 - 0 | Словачко |
| 2021-04-13 | Пардубице | 3 - 1 | Словачко |
| 2021-04-10 | Словачко | 1 - 0 | Слован Либерец |
| 2021-04-06 | Сигма Оломоуц | 0 - 0 | Словачко |
| 2021-04-03 | Опава | 1 - 2 | Словачко |
| 2021-03-26 | Млада Болеслав | 2 - 2 | Словачко |
| 2021-03-21 | Словачко | 2 - 1 | Баник Острава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 32 | +64 | 82 |
| 2 | Спарта Прага | 32 | +33 | 68 |
| 3 | Яблонец | 32 | +25 | 65 |
| 4 | Словачко | 32 | +22 | 57 |
| 5 | Виктория Пилзен | 32 | +9 | 52 |
| 6 | Слован Либерец | 32 | +13 | 51 |
| 7 | Пардубице | 32 | -1 | 49 |
| 8 | Баник Острава | 32 | +14 | 48 |
| 9 | Бохемианс 1905 | 32 | +6 | 43 |
| 10 | Сигма Оломоуц | 32 | +2 | 42 |
| 11 | Чешке Будьовице | 32 | -12 | 38 |
| 12 | Карвина | 32 | -14 | 35 |
| 13 | Млада Болеслав | 32 | -10 | 33 |
| 14 | Злин | 32 | -18 | 31 |
| 15 | Теплице | 32 | -30 | 29 |
| 16 | Прибрам | 32 | -38 | 24 |
| 17 | Збройовка Бърно | 32 | -22 | 23 |
| 18 | Опава | 32 | -43 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Чешке Будьовице | |
| Словачко | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Чешке Будьовице | Словачко |
|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 0 - 6 | 3 - 0 |
| 2 | Спарта Прага | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Яблонец | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 4 | Словачко | - | |
| 5 | Виктория Пилзен | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Слован Либерец | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Пардубице | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Баник Острава | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Бохемианс 1905 | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 10 | Сигма Оломоуц | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Чешке Будьовице | - | |
| 12 | Карвина | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Млада Болеслав | 1 - 3 | 2 - 3 |
| 14 | Злин | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Теплице | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Прибрам | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 17 | Збройовка Бърно | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 18 | Опава | 0 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Чешке Будьовице | Словачко | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 38 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 19 | 29 |
Форма в шампионата
| Чешке Будьовице | Словачко | |
|
Победи Равни Загуби |
9
11 12 |
17
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 7 |
9
2 5 |
Голове в шампионата
| Чешке Будьовице | Словачко | |
|
Вкарани Получени |
32
44 |
55
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
23 |
27
19 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (288) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (771) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.22 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 28% |
Чешке Будьовице следващи 6 срещи
| 2021-05-29 | Славия Прага | - | Чешке Будьовице |
| 2021-06-30 | Чешке Будьовице | - | Динамо Москва |
| 2021-07-03 | Таборско | - | Чешке Будьовице |
| 2021-07-10 | Влашим | - | Чешке Будьовице |
| 2021-07-14 | Краснодар | - | Чешке Будьовице |
| 2021-07-25 | Чешке Будьовице | - | Теплице |
Словачко следващи 6 срещи
| 2021-05-29 | Словачко | - | Злин |
| 2021-06-26 | Словачко | - | Простейов |
| 2021-06-29 | Словачко | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-07-02 | Оренбург | - | Словачко |
| 2021-07-09 | Словачко | - | Краковия Краков |
| 2021-07-15 | Пакш | - | Словачко |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 3.40 | 1.95 |
| Вероятност | 30% | 23% | 47% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.25 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-23 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
