Втора Лига - Шотландия
събота, 17.04.2021
12:00
12:00

Единбург Сити

Куинс парк ФК
2 - 3
(0 - 1, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Единбург |
| Гост: | Глазгоу |
| Разстояние: | 66.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.60 | 1.72 | 2 | 2.00 | 1.20 | |||
| 36% | 14% | 50% | 1.72 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.95 | 1.85 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 56% | 44% | 29% | 71% |
Последни 9 директни срещи
| 2020-12-12 | Куинс парк ФК | 3 - 3 | Единбург Сити |
| 2020-01-11 | Единбург Сити | 1 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2019-11-30 | Куинс парк ФК | 2 - 1 | Единбург Сити |
| 2019-09-28 | Единбург Сити | 2 - 1 | Куинс парк ФК |
| 2019-03-09 | Единбург Сити | 2 - 0 | Куинс парк ФК |
| 2019-01-12 | Куинс парк ФК | 0 - 4 | Единбург Сити |
| 2018-12-01 | Единбург Сити | 2 - 0 | Куинс парк ФК |
| 2018-09-22 | Куинс парк ФК | 0 - 2 | Единбург Сити |
| 2017-07-22 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Единбург Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 56% | 11% | 33% | 100% | 67% | 22% |
Единбург Сити последни 12 срещи
| 2021-04-13 | Единбург Сити | 2 - 1 | Брихин Сити |
| 2021-04-10 | Странрар | 0 - 1 | Единбург Сити |
| 2021-04-06 | Единбург Сити | 1 - 1 | Анан Атлетик |
| 2021-04-03 | Форфар Атлетик | 2 - 2 | Единбург Сити |
| 2021-03-30 | Каудънбийт | 1 - 3 | Единбург Сити |
| 2021-03-27 | Единбург Сити | 3 - 1 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-23 | Албион Роувърс | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2021-03-20 | Елгин Сити | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2021-01-10 | Еърдриониънс | 0 - 1 | Единбург Сити |
| 2020-12-19 | Единбург Сити | 2 - 3 | Стърлинг Албиън |
| 2020-12-12 | Куинс парк ФК | 3 - 3 | Единбург Сити |
| 2020-12-05 | Единбург Сити | 5 - 2 | Албион Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 75% | 50% |
Куинс парк ФК последни 12 срещи
| 2021-04-13 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Анан Атлетик |
| 2021-04-10 | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-04-06 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-04-03 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2021-03-30 | Албион Роувърс | 0 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2021-03-27 | Брихин Сити | 0 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2021-03-20 | Куинс парк ФК | 3 - 0 | Странрар |
| 2021-01-08 | Куинс парк ФК | 0 - 3 | Куин ъф Саут |
| 2020-12-19 | Анан Атлетик | 1 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2020-12-12 | Куинс парк ФК | 3 - 3 | Единбург Сити |
| 2020-12-05 | Каудънбийт | 0 - 3 | Куинс парк ФК |
| 2020-11-28 | Куинс парк ФК | 3 - 1 | Стенхаусмюър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 9 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 75% | 25% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 16 | +28 | 44 | |||||
| 2 | Единбург Сити | 16 | +15 | 32 | |||||
| 3 | Стърлинг Албиън | 16 | +9 | 29 | |||||
| 4 | Странрар | 17 | +10 | 28 | |||||
| 5 | Елгин Сити | 16 | +10 | 28 | |||||
| 1 | Стенхаусмюър | 17 | -4 | 22 | |||||
| 2 | Албион Роувърс | 16 | -14 | 15 | |||||
| 3 | Каудънбийт | 16 | -15 | 13 | |||||
| 4 | Анан Атлетик | 16 | -11 | 11 | |||||
| 5 | Брихин Сити | 16 | -28 | 5 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Единбург Сити | |
| Куинс парк ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Единбург Сити | Куинс парк ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | - | |
| 2 | Единбург Сити | - | |
| 3 | Стърлинг Албиън | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 4 | Странрар | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Елгин Сити | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 1 | Стенхаусмюър | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 2 | Албион Роувърс | 5 - 2 | 0 - 3 |
| 3 | Каудънбийт | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 4 | Анан Атлетик | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Брихин Сити | 2 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Единбург Сити | Куинс парк ФК | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 32 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 13 | 22 |
Форма в шампионата
| Единбург Сити | Куинс парк ФК | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 4 |
14
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 3 |
7
1 0 |
Голове в шампионата
| Единбург Сити | Куинс парк ФК | |
|
Вкарани Получени |
34
19 |
34
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
10 |
15
2 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (81) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (215) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.31 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 27% |
Единбург Сити следващи 6 срещи
| 2021-04-20 | Стърлинг Албиън | - | Единбург Сити |
| 2021-04-24 | Единбург Сити | - | Стърлинг Албиън |
| 2021-04-29 | Куинс парк ФК | - | Единбург Сити |
| 2021-05-01 | Единбург Сити | - | Елгин Сити |
| 2021-05-04 | Странрар | - | Единбург Сити |
| 2021-05-08 | Елгин Сити | - | Единбург Сити |
Куинс парк ФК следващи 6 срещи
| 2021-04-20 | Куинс парк ФК | - | Елгин Сити |
| 2021-04-23 | Куинс парк ФК | - | Странрар |
| 2021-04-27 | Стърлинг Албиън | - | Куинс парк ФК |
| 2021-04-29 | Куинс парк ФК | - | Единбург Сити |
| 2021-05-04 | Елгин Сити | - | Куинс парк ФК |
| 2021-07-03 | Рейт Роувърс | - | Куинс парк ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 3.60 | 1.72 |
| Вероятност | 36% | 14% | 50% |
| 2 @ 1.72 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.20 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-17 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
