Икьонен - Финландия
неделя, 09.05.2021
16:30
16:30

Екеняс ИФ

Яро
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Екеняс |
| Гост: | Якобстад |
| Разстояние: | 413.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.66 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.28 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 33% | 67% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-16 | Яро | 4 - 2 | Екеняс ИФ |
| 2020-07-18 | Екеняс ИФ | 5 - 1 | Яро |
| 2019-08-17 | Яро | 4 - 1 | Екеняс ИФ |
| 2019-06-19 | Яро | 3 - 0 | Екеняс ИФ |
| 2019-04-27 | Екеняс ИФ | 1 - 2 | Яро |
| 2018-09-30 | Екеняс ИФ | 0 - 0 | Яро |
| 2018-07-28 | Яро | 0 - 3 | Екеняс ИФ |
| 2018-06-02 | Яро | 0 - 0 | Екеняс ИФ |
| 2017-08-26 | Екеняс ИФ | 1 - 2 | Яро |
| 2017-06-30 | Яро | 1 - 2 | Екеняс ИФ |
| 2017-05-06 | Екеняс ИФ | 0 - 2 | Яро |
| 2016-10-15 | Екеняс ИФ | 1 - 2 | Яро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 25% |
Екеняс ИФ последни 12 срещи
| 2021-03-26 | Екеняс ИФ | 1 - 2 | КТП Котка |
| 2021-03-13 | Гнистан | 2 - 2 | Екеняс ИФ |
| 2021-02-19 | МуСа Пори | 0 - 1 | Екеняс ИФ |
| 2021-02-13 | Екеняс ИФ | 0 - 2 | ПК-35 Хелзинки |
| 2021-02-07 | Екеняс ИФ | 1 - 0 | ТПС Турку |
| 2021-01-30 | ИФК Мариехамн | 3 - 0 | Екеняс ИФ |
| 2020-10-31 | Екеняс ИФ | 1 - 2 | АС Оулу |
| 2020-10-24 | МИПА | 1 - 3 | Екеняс ИФ |
| 2020-10-17 | Екеняс ИФ | 4 - 2 | СЯК Академия |
| 2020-10-10 | Екеняс ИФ | 3 - 0 | МП Микели |
| 2020-10-04 | Гнистан | 3 - 3 | Екеняс ИФ |
| 2020-09-30 | Екеняс ИФ | 1 - 1 | МуСа Пори |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Яро последни 12 срещи
| 2021-04-29 | СЯК Академия | 2 - 1 | Яро |
| 2021-04-24 | РоПС Рованиеми | 0 - 0 | Яро |
| 2021-04-17 | Яро | 1 - 0 | Илвес Тампере 2 |
| 2021-03-27 | Яро | 2 - 0 | ЯБК Якобстад |
| 2021-03-20 | СЯК Академия | 0 - 2 | Яро |
| 2021-03-06 | КуПС Куопио | 5 - 1 | Яро |
| 2021-02-20 | ВПС Вааса | 3 - 1 | Яро |
| 2021-02-13 | Яро | 2 - 1 | КПВ Кокола |
| 2021-02-06 | Яро | 1 - 2 | РоПС Рованиеми |
| 2021-01-31 | Яро | 8 - 2 | Вааса ИФК |
| 2021-01-24 | Яро | 2 - 0 | СЯК Академия |
| 2020-11-08 | Яро | 2 - 3 | КТП Котка |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Класиране Икьонен
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВПС Вааса | 1 | 0 | 1 |
| 1 | ТПС Турку | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Гнистан | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Екеняс ИФ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ЙИППО Йоенсуу | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Клуби-04 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | КПВ Кокола | 0 | 0 | 0 |
| 3 | МП Микели | 0 | 0 | 0 |
| 3 | МуСа Пори | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ПК-35 Хелзинки | 0 | 0 | 0 |
| 3 | РоПС Рованиеми | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Яро | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Екеняс ИФ | Яро | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Екеняс ИФ | Яро | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Екеняс ИФ | Яро | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Икьонен
| Мачове (1) | |
| Победа за домакина | 0% |
| Равен | 100% |
| Победа за госта | 0% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (2) | |
| Средно голове на мач | 2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.00 |
| Домакинът е отбелязал в | 100% |
| Гостът е отбелязал в | 100% |
| Гол/Гол | 100% |
| Над 1.5 | 100% |
| Над 2.5 | 0% |
| Над 3.5 | 0% |
Екеняс ИФ следващи 6 срещи
| 2021-05-13 | МП Микели | - | Екеняс ИФ |
| 2021-05-16 | Екеняс ИФ | - | ЙИППО Йоенсуу |
| 2021-05-21 | ПК-35 Хелзинки | - | Екеняс ИФ |
| 2021-05-29 | Екеняс ИФ | - | МуСа Пори |
| 2021-06-06 | РоПС Рованиеми | - | Екеняс ИФ |
| 2021-06-11 | Екеняс ИФ | - | Клуби-04 |
Яро следващи 6 срещи
| 2021-05-13 | Яро | - | Клуби-04 |
| 2021-05-17 | ТПС Турку | - | Яро |
| 2021-05-23 | Яро | - | ВПС Вааса |
| 2021-05-29 | КПВ Кокола | - | Яро |
| 2021-06-06 | Яро | - | Гнистан |
| 2021-06-13 | ЙИППО Йоенсуу | - | Яро |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.50 | 3.00 |
| Вероятност | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.66 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 1.5 @ 3.75 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 5% | 95% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Без @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
