Купа на Финландия
неделя, 07.02.2021
12:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Екеняс |
| Гост: |
Турку |
| Разстояние: |
83.3 км |
| Начален час |
| Час: |
12:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.50 |
1.95 |
12 |
|
|
|
1.72 |
1.33 |
| 34% |
31% |
35% |
1.25 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-03-07 |
Екеняс ИФ
|
2 - 4 |
ТПС Турку
|
|
2019-08-24 |
Екеняс ИФ
|
0 - 0 |
ТПС Турку
|
|
2019-06-28 |
ТПС Турку
|
4 - 0 |
Екеняс ИФ
|
|
2019-05-04 |
Екеняс ИФ
|
1 - 1 |
ТПС Турку
|
|
2019-02-01 |
ТПС Турку
|
3 - 1 |
Екеняс ИФ
|
|
2018-03-10 |
ТПС Турку
|
0 - 0 |
Екеняс ИФ
|
|
2017-08-18 |
ТПС Турку
|
4 - 0 |
Екеняс ИФ
|
|
2017-06-21 |
Екеняс ИФ
|
0 - 1 |
ТПС Турку
|
|
2017-06-14 |
ТПС Турку
|
6 - 0 |
Екеняс ИФ
|
|
2017-03-03 |
ТПС Турку
|
0 - 3 |
Екеняс ИФ
|
|
2016-10-22 |
ТПС Турку
|
3 - 0 |
Екеняс ИФ
|
|
2016-08-15 |
ТПС Турку
|
2 - 1 |
Екеняс ИФ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
9 |
8 |
5 |
| 8% |
25% |
67% |
|
75% |
67% |
42% |
Екеняс ИФ последни 12 срещи
|
2021-01-30 |
ИФК Мариехамн
|
3 - 0 |
Екеняс ИФ
|
|
2020-10-31 |
Екеняс ИФ
|
1 - 2 |
АС Оулу
|
|
2020-10-24 |
МИПА
|
1 - 3 |
Екеняс ИФ
|
|
2020-10-17 |
Екеняс ИФ
|
4 - 2 |
СЯК Академия
|
|
2020-10-10 |
Екеняс ИФ
|
3 - 0 |
МП Микели
|
|
2020-10-04 |
Гнистан
|
3 - 3 |
Екеняс ИФ
|
|
2020-09-30 |
Екеняс ИФ
|
1 - 1 |
МуСа Пори
|
|
2020-09-25 |
КТП Котка
|
3 - 2 |
Екеняс ИФ
|
|
2020-09-20 |
Екеняс ИФ
|
5 - 0 |
Каяани
|
|
2020-09-16 |
Яро
|
4 - 2 |
Екеняс ИФ
|
|
2020-09-12 |
Екеняс ИФ
|
2 - 0 |
КПВ Кокола
|
|
2020-09-05 |
ВПС Вааса
|
1 - 0 |
Екеняс ИФ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
75% |
50% |
ТПС Турку последни 12 срещи
|
2021-01-29 |
ТПС Турку
|
5 - 0 |
СалПа Сало
|
|
2021-01-15 |
ТПС Турку
|
1 - 7 |
Илвес Тампере
|
|
2020-11-14 |
ТПС Турку
|
1 - 1 |
КТП Котка
|
|
2020-11-11 |
КТП Котка
|
0 - 0 |
ТПС Турку
|
|
2020-11-04 |
ТПС Турку
|
3 - 2 |
КуПС Куопио
|
|
2020-10-31 |
ТПС Турку
|
1 - 0 |
Сейняйоен ЯК
|
|
2020-10-22 |
Интер Турку
|
3 - 0 |
ТПС Турку
|
|
2020-10-19 |
ТПС Турку
|
4 - 1 |
РоПС Рованиеми
|
|
2020-10-16 |
Хака
|
2 - 1 |
ТПС Турку
|
|
2020-09-27 |
Илвес Тампере
|
4 - 0 |
ТПС Турку
|
|
2020-09-24 |
ХИК Хелзинки
|
2 - 2 |
ТПС Турку
|
|
2020-09-17 |
Лахти
|
1 - 1 |
ТПС Турку
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
50% |
Класиране Екеняс ИФ
Няма данни в системата
Класиране Вейкауслига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ХИК Хелзинки |
22 |
14 |
6 |
2 |
53 |
17 |
+36 |
48 |
| 2 |
Интер Турку |
22 |
12 |
5 |
5 |
36 |
17 |
+19 |
41 |
| 3 |
КуПС Куопио |
22 |
12 |
5 |
5 |
39 |
26 |
+13 |
41 |
| 4 |
Хонка |
22 |
9 |
10 |
3 |
26 |
17 |
+9 |
37 |
| 5 |
Илвес Тампере |
22 |
10 |
6 |
6 |
37 |
29 |
+8 |
36 |
| 6 |
Лахти |
22 |
8 |
8 |
6 |
33 |
30 |
+3 |
32 |
| 7 |
Сейняйоен ЯК |
22 |
8 |
5 |
9 |
27 |
29 |
-2 |
29 |
| 8 |
ХИФК Хелзинки |
22 |
8 |
4 |
10 |
29 |
33 |
-4 |
28 |
| 9 |
ИФК Мариехамн |
22 |
6 |
5 |
11 |
29 |
43 |
-14 |
23 |
| 10 |
Хака |
22 |
5 |
7 |
10 |
25 |
41 |
-16 |
22 |
| 11 |
ТПС Турку |
22 |
6 |
3 |
13 |
23 |
39 |
-16 |
21 |
| 12 |
РоПС Рованиеми |
22 |
1 |
2 |
19 |
15 |
51 |
-36 |
5 |
Екеняс ИФ следващи 6 срещи
|
2021-02-13 |
Екеняс ИФ
|
- |
ПК-35 Хелзинки
|
|
2021-02-19 |
МуСа Пори
|
- |
Екеняс ИФ
|
|
2021-03-13 |
Гнистан
|
- |
Екеняс ИФ
|
|
2021-03-26 |
Екеняс ИФ
|
- |
КТП Котка
|
|
2021-05-09 |
Екеняс ИФ
|
- |
Яро
|
|
2021-05-13 |
МП Микели
|
- |
Екеняс ИФ
|
ТПС Турку следващи 6 срещи
|
2021-02-13 |
ТПС Турку
|
- |
МуСа Пори
|
|
2021-02-20 |
ТПС Турку
|
- |
ПК-35 Хелзинки
|
|
2021-03-27 |
ИФК Мариехамн
|
- |
ТПС Турку
|
|
2021-04-01 |
Хака
|
- |
ТПС Турку
|
|
2021-05-05 |
ТПС Турку
|
- |
ВПС Вааса
|
|
2021-05-13 |
КПВ Кокола
|
- |
ТПС Турку
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.10 |
3.50 |
1.95 |
| Вероятност |
34% |
31% |
35% |
|
12 @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.72 |
1.33 |
| Вероятност |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.33 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.30 |
3.40 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.30 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.85 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 2.5 @ 1.95 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.40 |
1.30 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.30 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.83 |
1.83 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Г/Г @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!