Суперлига - Албания
понеделник, 27.04.2026
18:00
18:00

Елбасани

Влазня
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Елбасан |
| Гост: | Шкодра |
| Разстояние: | 116.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Елбасан Арена |
| Капацитет: | 12 800 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.51 | 2.84 | 2.66 | X | 1.37 | 1.42 | |||
| 31% | 38% | 31% | 2.84 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 | 2.34 | 2.36 | 1.43 | 4.94 | 1.15 | ||||||
| 56% | 44% | 32% | 68% | 16% | 84% |
Последни 12 директни срещи
| 2026-02-15 | Влазня | 2 - 1 | Елбасани |
| 2025-12-08 | Елбасани | 1 - 0 | Влазня |
| 2025-10-04 | Влазня | 1 - 0 | Елбасани |
| 2025-04-19 | Елбасани | 1 - 1 | Влазня |
| 2025-02-25 | Влазня | 3 - 3 | Елбасани |
| 2025-02-21 | Влазня | 1 - 1 | Елбасани |
| 2025-02-05 | Елбасани | 0 - 0 | Влазня |
| 2024-12-08 | Елбасани | 1 - 2 | Влазня |
| 2024-10-06 | Влазня | 0 - 0 | Елбасани |
| 2020-11-13 | Влазня | 8 - 0 | Елбасани |
| 2015-05-02 | Елбасани | 1 - 1 | Влазня |
| 2015-02-28 | Влазня | 1 - 1 | Елбасани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 8% | 58% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Елбасани последни 12 срещи
| 2026-04-22 | Елбасани | 1 - 1 | Егнатия |
| 2026-04-18 | Теута | 1 - 2 | Елбасани |
| 2026-04-13 | Елбасани | 3 - 0 | Партизани |
| 2026-04-08 | Егнатия | 1 - 1 | Елбасани |
| 2026-04-04 | Динамо Сити | 4 - 1 | Елбасани |
| 2026-03-20 | Елбасани | 0 - 0 | Егнатия |
| 2026-03-14 | Фламуртари | 1 - 2 | Елбасани |
| 2026-03-08 | КФ Тирана | 0 - 1 | Елбасани |
| 2026-03-04 | Партизани | 1 - 2 | Елбасани |
| 2026-02-28 | Елбасани | 1 - 1 | Билис Балш |
| 2026-02-21 | Елбасани | 2 - 1 | Вора |
| 2026-02-15 | Влазня | 2 - 1 | Елбасани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 8% |
Влазня последни 12 срещи
| 2026-04-23 | Влазня | 0 - 1 | Динамо Сити |
| 2026-04-18 | Вора | 0 - 0 | Влазня |
| 2026-04-12 | Влазня | 1 - 0 | Теута |
| 2026-04-08 | Динамо Сити | 1 - 1 | Влазня |
| 2026-04-04 | Партизани | 0 - 2 | Влазня |
| 2026-03-21 | Влазня | 0 - 0 | Динамо Сити |
| 2026-03-13 | Егнатия | 0 - 0 | Влазня |
| 2026-03-08 | Фламуртари | 1 - 0 | Влазня |
| 2026-03-04 | Влазня | 2 - 1 | Билис Балш |
| 2026-02-27 | Влазня | 3 - 1 | КФ Тирана |
| 2026-02-21 | Билис Балш | 2 - 1 | Влазня |
| 2026-02-15 | Влазня | 2 - 1 | Елбасани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 32 | +18 | 60 |
| 2 | Елбасани | 32 | +14 | 59 |
| 3 | Егнатия | 33 | +9 | 54 |
| 4 | Динамо Сити | 32 | +11 | 45 |
| 5 | Партизани | 33 | -6 | 45 |
| 6 | Теута | 33 | -5 | 38 |
| 7 | Вора | 33 | -6 | 35 |
| 8 | Билис Балш | 33 | -12 | 35 |
| 9 | КФ Тирана | 33 | -14 | 35 |
| 10 | Фламуртари | 32 | -9 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Елбасани | |
| Влазня | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Елбасани | Влазня |
|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 1 - 0 | - |
| 2 | Елбасани | - | 1 - 0 |
| 3 | Егнатия | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Динамо Сити | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | Партизани | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Теута | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Вора | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Билис Балш | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | КФ Тирана | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Фламуртари | 1 - 1 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Елбасани | Влазня | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 59 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 33 | 19 |
Форма в шампионата
| Елбасани | Влазня | |
|
Победи Равни Загуби |
16
11 5 |
17
9 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
6 1 |
4
7 5 |
Голове в шампионата
| Елбасани | Влазня | |
|
Вкарани Получени |
41
27 |
39
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
8 |
13
13 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (163) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (340) | |
| Средно голове на мач | 2.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.17 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.91 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 16% |
Елбасани следващи 6 срещи
| 2026-05-02 | Вора | - | Елбасани |
| 2026-05-06 | Билис Балш | - | Елбасани |
| 2026-05-10 | Елбасани | - | КФ Тирана |
| 2026-05-17 | Елбасани | - | Егнатия |
| 2026-05-24 | Елбасани | - | Динамо Сити |
| 2026-05-31 | Влазня | - | Елбасани |
Влазня следващи 6 срещи
| 2026-05-02 | Влазня | - | Билис Балш |
| 2026-05-06 | КФ Тирана | - | Влазня |
| 2026-05-10 | Влазня | - | Фламуртари |
| 2026-05-16 | Влазня | - | Динамо Сити |
| 2026-05-23 | Влазня | - | Егнатия |
| 2026-05-31 | Влазня | - | Елбасани |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.51 | 2.84 | 2.66 |
| Вероятност | 31% | 38% | 31% |
| X @ 2.84 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 1.42 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.42 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 2.34 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 1.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.36 | 1.43 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 2.5 @ 1.43 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.94 | 1.15 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.15 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.67 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.67 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-27 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
