Алсвенскан - Швеция
неделя, 23.10.2022
14:00
14:00

Елфсборг

Хамарби
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бурос |
| Гост: | Стокхолм |
| Разстояние: | 347.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Бурос Арена |
| Капацитет: | 16 284 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.75 | 2.25 | X2 | 1.61 | 1.40 | |||
| 25% | 32% | 43% | 1.40 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 80% | 20% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-17 | Хамарби | 3 - 0 | Елфсборг |
| 2022-03-19 | Хамарби | 1 - 0 | Елфсборг |
| 2021-08-22 | Елфсборг | 2 - 2 | Хамарби |
| 2021-08-15 | Хамарби | 0 - 2 | Елфсборг |
| 2020-08-16 | Хамарби | 2 - 2 | Елфсборг |
| 2020-06-17 | Елфсборг | 2 - 2 | Хамарби |
| 2019-07-22 | Хамарби | 5 - 2 | Елфсборг |
| 2019-04-01 | Елфсборг | 1 - 1 | Хамарби |
| 2018-09-26 | Хамарби | 0 - 1 | Елфсборг |
| 2018-07-16 | Елфсборг | 0 - 0 | Хамарби |
| 2018-03-04 | Елфсборг | 2 - 1 | Хамарби |
| 2017-07-24 | Хамарби | 2 - 1 | Елфсборг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Елфсборг последни 12 срещи
| 2022-10-19 | Варберг БоИС | 0 - 3 | Елфсборг |
| 2022-10-14 | Елфсборг | 1 - 1 | Дегерфорш |
| 2022-10-09 | Елфсборг | 0 - 2 | Калмар |
| 2022-10-03 | ИФК Гьотеборг | 1 - 3 | Елфсборг |
| 2022-09-18 | Елфсборг | 3 - 0 | Сириус |
| 2022-09-11 | Сундсвал | 0 - 2 | Елфсборг |
| 2022-09-04 | Елфсборг | 3 - 2 | Малмьо |
| 2022-09-01 | Оскаршхамн АИК | 1 - 0 | Елфсборг |
| 2022-08-29 | Юргорден | 2 - 1 | Елфсборг |
| 2022-08-21 | Вернаму | 1 - 1 | Елфсборг |
| 2022-08-14 | Елфсборг | 1 - 1 | Норкьопинг |
| 2022-08-07 | Мялби | 1 - 1 | Елфсборг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 42% | 17% |
Хамарби последни 12 срещи
| 2022-10-20 | Хамарби | 1 - 1 | Сириус |
| 2022-10-16 | Мялби | 0 - 3 | Хамарби |
| 2022-10-10 | Хамарби | 5 - 1 | Варберг БоИС |
| 2022-10-01 | Малмьо | 0 - 0 | Хамарби |
| 2022-09-17 | Хакен | 1 - 1 | Хамарби |
| 2022-09-11 | Хамарби | 0 - 0 | Юргорден |
| 2022-09-05 | Норкьопинг | 4 - 1 | Хамарби |
| 2022-09-01 | Нюкьопинг | 1 - 2 | Хамарби |
| 2022-08-28 | АИК Стокхолм | 2 - 2 | Хамарби |
| 2022-08-22 | Хамарби | 5 - 1 | Дегерфорш |
| 2022-08-15 | ИФК Гьотеборг | 0 - 1 | Хамарби |
| 2022-08-07 | Хамарби | 3 - 0 | Сундсвал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 27 | +27 | 57 |
| 2 | Юргорден | 27 | +26 | 51 |
| 3 | Хамарби | 27 | +30 | 50 |
| 4 | Калмар | 27 | +12 | 47 |
| 5 | АИК Стокхолм | 27 | +10 | 47 |
| 6 | Малмьо | 27 | +8 | 42 |
| 7 | Елфсборг | 27 | +15 | 40 |
| 8 | ИФК Гьотеборг | 27 | +3 | 39 |
| 9 | Мялби | 27 | -3 | 37 |
| 10 | Вернаму | 27 | -10 | 35 |
| 11 | Норкьопинг | 27 | -1 | 32 |
| 12 | Сириус | 27 | -11 | 31 |
| 13 | Варберг БоИС | 27 | -21 | 28 |
| 14 | Дегерфорш | 27 | -18 | 26 |
| 15 | Хелзингборг | 27 | -24 | 17 |
| 16 | Сундсвал | 27 | -43 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Елфсборг | |
| Хамарби | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Елфсборг | Хамарби |
|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 4 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Юргорден | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Хамарби | - | |
| 4 | Калмар | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | АИК Стокхолм | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Малмьо | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Елфсборг | - | |
| 8 | ИФК Гьотеборг | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Мялби | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 10 | Вернаму | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Норкьопинг | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 12 | Сириус | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 13 | Варберг БоИС | 4 - 1 | 0 - 3 |
| 14 | Дегерфорш | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Хелзингборг | ||
| 16 | Сундсвал | 3 - 1 | 1 - 5 |
Класиране в шампионата
| Елфсборг | Хамарби | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 40 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 23 | 21 |
Форма в шампионата
| Елфсборг | Хамарби | |
|
Победи Равни Загуби |
10
10 7 |
14
8 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 2 |
6
3 4 |
Голове в шампионата
| Елфсборг | Хамарби | |
|
Вкарани Получени |
49
34 |
53
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
28
18 |
20
12 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (216) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (584) | |
| Средно голове на мач | 2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.54 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 28% |
Елфсборг следващи 6 срещи
| 2022-10-31 | Елфсборг | - | Хелзингборг |
| 2022-11-06 | АИК Стокхолм | - | Елфсборг |
| 2023-01-27 | Брьондби | - | Елфсборг |
| 2023-02-04 | Копенхаген | - | Елфсборг |
| 2023-02-07 | Лингби | - | Елфсборг |
| 2023-02-10 | Мидтиланд | - | Елфсборг |
Хамарби следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Хамарби | - | Калмар |
| 2022-11-06 | Хелзингборг | - | Хамарби |
| 2023-01-20 | Хамарби | - | Сандвикен |
| 2023-01-28 | Сиатъл Саундърс | - | Хамарби |
| 2023-02-02 | Хамарби | - | Чонбук Х. Моторс |
| 2023-02-04 | Хамарби | - | Бран Берген |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.90 | 3.75 | 2.25 |
| Вероятност | 25% | 32% | 43% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.40 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.25 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.50 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-23 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
