Серия А - Еквадор
понеделник, 31.05.2021
01:00
01:00

Емелек Гуаякил

Инд. дел Вале
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гуаякил |
| Гост: | Санголки |
| Разстояние: | 260.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Джордж Капвел |
| Капацитет: | 24 019 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 01:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.75 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.80 | |||
| 46% | 17% | 37% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 84% | 16% | 56% | 44% | 39% | 61% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-09 | Инд. дел Вале | 3 - 0 | Емелек Гуаякил |
| 2020-09-07 | Емелек Гуаякил | 2 - 2 | Инд. дел Вале |
| 2019-08-18 | Емелек Гуаякил | 1 - 3 | Инд. дел Вале |
| 2019-03-31 | Инд. дел Вале | 1 - 0 | Емелек Гуаякил |
| 2018-11-29 | Емелек Гуаякил | 0 - 0 | Инд. дел Вале |
| 2018-08-12 | Инд. дел Вале | 3 - 1 | Емелек Гуаякил |
| 2018-05-19 | Инд. дел Вале | 0 - 2 | Емелек Гуаякил |
| 2018-04-15 | Емелек Гуаякил | 2 - 1 | Инд. дел Вале |
| 2017-11-19 | Емелек Гуаякил | 2 - 1 | Инд. дел Вале |
| 2017-08-05 | Инд. дел Вале | 2 - 1 | Емелек Гуаякил |
| 2017-06-18 | Емелек Гуаякил | 1 - 1 | Инд. дел Вале |
| 2017-02-26 | Инд. дел Вале | 1 - 1 | Емелек Гуаякил |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Емелек Гуаякил последни 12 срещи
| 2021-05-26 | Емелек Гуаякил | 1 - 4 | Талерес Кордоба |
| 2021-05-23 | Мушук Руна | 1 - 2 | Емелек Гуаякил |
| 2021-05-19 | Емелек Гуаякил | 2 - 0 | Депортес Толима |
| 2021-05-16 | Емелек Гуаякил | 1 - 0 | Гуаякил Сити |
| 2021-05-11 | Брагантино SP | 2 - 0 | Емелек Гуаякил |
| 2021-05-08 | Депортес Толима | 1 - 1 | Емелек Гуаякил |
| 2021-05-02 | Оренсе Мачала | 2 - 3 | Емелек Гуаякил |
| 2021-04-29 | Емелек Гуаякил | 3 - 0 | Брагантино SP |
| 2021-04-22 | Талерес Кордоба | 1 - 2 | Емелек Гуаякил |
| 2021-04-19 | Емелек Гуаякил | 2 - 0 | Текнико Ун. |
| 2021-04-14 | У. Католика Кито | 2 - 3 | Емелек Гуаякил |
| 2021-04-10 | Емелек Гуаякил | 1 - 1 | ЛДУ Кито |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 50% | 25% |
Инд. дел Вале последни 12 срещи
| 2021-05-27 | Деф. Хустисия | 1 - 1 | Инд. дел Вале |
| 2021-05-22 | Инд. дел Вале | 3 - 0 | Гуаякил Сити |
| 2021-05-19 | Ун. де Депортес | 3 - 2 | Инд. дел Вале |
| 2021-05-15 | Олмедо Риобамба | 1 - 3 | Инд. дел Вале |
| 2021-05-12 | Инд. дел Вале | 0 - 1 | Палмейрас SP |
| 2021-05-08 | Инд. дел Вале | 3 - 1 | ЛДУ Кито |
| 2021-05-05 | Инд. дел Вале | 4 - 0 | Ун. де Депортес |
| 2021-05-03 | Манта | 2 - 1 | Инд. дел Вале |
| 2021-04-28 | Палмейрас SP | 5 - 0 | Инд. дел Вале |
| 2021-04-22 | Инд. дел Вале | 1 - 1 | Деф. Хустисия |
| 2021-04-18 | Инд. дел Вале | 2 - 1 | 9 де Октубре |
| 2021-04-14 | Гремио RS | 1 - 2 | Инд. дел Вале |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 9 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 75% | 42% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емелек Гуаякил | 12 | +11 | 29 |
| 2 | Барселона СК | 12 | +17 | 27 |
| 3 | Инд. дел Вале | 12 | +10 | 25 |
| 4 | Макара Амбато | 14 | +3 | 23 |
| 5 | Мушук Руна | 14 | +3 | 22 |
| 6 | У. Католика Кито | 12 | +9 | 19 |
| 7 | ЛДУ Кито | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Делфин Манта | 14 | -1 | 18 |
| 9 | 9 де Октубре | 14 | 0 | 17 |
| 10 | Аукас Кито | 14 | -2 | 16 |
| 11 | Манта | 14 | -3 | 16 |
| 12 | Деп. Куенка | 14 | -4 | 15 |
| 13 | Текнико Ун. | 14 | -5 | 13 |
| 14 | Оренсе Мачала | 13 | -9 | 11 |
| 15 | Гуаякил Сити | 14 | -16 | 10 |
| 16 | Олмедо Риобамба | 14 | -14 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Емелек Гуаякил | |
| Инд. дел Вале | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Емелек Гуаякил | Инд. дел Вале |
|---|---|---|---|
| 1 | Емелек Гуаякил | - | |
| 2 | Барселона СК | 2 - 2 | |
| 3 | Инд. дел Вале | - | |
| 4 | Макара Амбато | 3 - 1 | |
| 5 | Мушук Руна | ||
| 6 | У. Католика Кито | ||
| 7 | ЛДУ Кито | 1 - 1 | |
| 8 | Делфин Манта | 1 - 0 | |
| 9 | 9 де Октубре | 0 - 1 | |
| 10 | Аукас Кито | 3 - 4 | |
| 11 | Манта | 2 - 1 | |
| 12 | Деп. Куенка | 4 - 1 | |
| 13 | Текнико Ун. | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Оренсе Мачала | 2 - 0 | |
| 15 | Гуаякил Сити | 1 - 0 | |
| 16 | Олмедо Риобамба | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Емелек Гуаякил | Инд. дел Вале | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 29 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 13 | 10 |
Форма в шампионата
| Емелек Гуаякил | Инд. дел Вале | |
|
Победи Равни Загуби |
9
2 1 |
8
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 1 |
3
1 3 |
Голове в шампионата
| Емелек Гуаякил | Инд. дел Вале | |
|
Вкарани Получени |
24
13 |
25
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
3 |
13
13 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (107) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (302) | |
| Средно голове на мач | 2.82 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.54 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 34% |
Емелек Гуаякил следващи 6 срещи
| 2021-06-20 | Емелек Гуаякил | - | 9 де Октубре |
| 2021-07-10 | Барселона СК | - | Емелек Гуаякил |
| 2021-07-18 | Манта | - | Емелек Гуаякил |
| 2021-07-25 | Деп. Куенка | - | Емелек Гуаякил |
| 2021-08-02 | Емелек Гуаякил | - | Аукас Кито |
| 2021-08-09 | Делфин Манта | - | Емелек Гуаякил |
Инд. дел Вале следващи 6 срещи
| 2021-06-19 | Инд. дел Вале | - | Делфин Манта |
| 2021-07-10 | Инд. дел Вале | - | У. Католика Кито |
| 2021-07-15 | Инд. дел Вале | - | Брагантино SP |
| 2021-07-18 | Инд. дел Вале | - | Деп. Куенка |
| 2021-07-22 | Брагантино SP | - | Инд. дел Вале |
| 2021-07-25 | Инд. дел Вале | - | Оренсе Мачала |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.75 | 3.20 |
| Вероятност | 46% | 17% | 37% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.80 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-31 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
