Серия С - гр. B - Италия
неделя, 23.10.2022
13:30
13:30

Виртус Ентела

Анкона
3 - 2
(0 - 2, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Киавари |
| Гост: | Анкона |
| Разстояние: | 344.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Комунале Киавари |
| Капацитет: | 2 510 (955) |
| Размер: | 103 x 62 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.30 | 4.10 | 1X | 1.20 | 1.98 | |||
| 45% | 26% | 29% | 1.20 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.00 | 1.71 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 20% | 80% |
Последни 3 директни срещи
| 2022-03-15 | Виртус Ентела | 2 - 0 | Анкона |
| 2021-11-07 | Анкона | 1 - 3 | Виртус Ентела |
| 2016-08-07 | Виртус Ентела | 2 - 0 | Анкона |
Виртус Ентела последни 12 срещи
| 2022-10-19 | Монтеварки | 1 - 2 | Виртус Ентела |
| 2022-10-16 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Олбия |
| 2022-10-09 | Фермана | 0 - 1 | Виртус Ентела |
| 2022-10-05 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Карарезе |
| 2022-10-02 | Виртус Ентела | 0 - 0 | Имолезе |
| 2022-09-24 | Губио | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2022-09-18 | Карарезе | 3 - 1 | Виртус Ентела |
| 2022-09-14 | Виртус Ентела | 0 - 2 | Римини |
| 2022-09-11 | Алесандрия | 1 - 3 | Виртус Ентела |
| 2022-09-04 | Виртус Ентела | 1 - 0 | Торес |
| 2022-08-27 | Пиаченца | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2022-05-21 | Палермо | 2 - 2 | Виртус Ентела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Анкона последни 12 срещи
| 2022-10-19 | Олбия | 2 - 4 | Анкона |
| 2022-10-16 | Анкона | 2 - 1 | Фермана |
| 2022-10-09 | Реджана 1919 | 1 - 0 | Анкона |
| 2022-10-05 | Анкона | 0 - 1 | Римини |
| 2022-10-02 | Анкона | 1 - 2 | Монтеварки |
| 2022-09-24 | Вис Пезаро 1898 | 0 - 3 | Анкона |
| 2022-09-18 | Анкона | 0 - 1 | Губио |
| 2022-09-14 | Анкона | 2 - 0 | Фиоренцуола |
| 2022-09-11 | Понтедера | 2 - 2 | Анкона |
| 2022-09-05 | Анкона | 1 - 1 | Сиена |
| 2022-05-01 | Анкона | 0 - 2 | Олбия |
| 2022-04-23 | Вис Пезаро 1898 | 0 - 4 | Анкона |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фиоренцуола | 9 | +7 | 18 |
| 2 | Реджана 1919 | 9 | +4 | 18 |
| 3 | Римини | 9 | +12 | 17 |
| 4 | Губио | 9 | +6 | 17 |
| 5 | Виртус Ентела | 9 | +2 | 17 |
| 6 | Чезена | 9 | +5 | 15 |
| 7 | Лукезе | 9 | +4 | 15 |
| 8 | Карарезе | 9 | +2 | 15 |
| 9 | Анкона | 9 | +5 | 14 |
| 10 | Вис Пезаро 1898 | 9 | -6 | 12 |
| 11 | Торес | 9 | +2 | 11 |
| 12 | Сиена | 9 | +6 | 10 |
| 13 | Фермана | 9 | -1 | 8 |
| 14 | Понтедера | 9 | -3 | 8 |
| 15 | Монтеварки | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Алесандрия | 9 | -9 | 7 |
| 17 | Сан Донато Тав. | 9 | -6 | 6 |
| 18 | Олбия | 9 | -7 | 6 |
| 19 | Реканатезе | 9 | -7 | 5 |
| 20 | Имолезе | 9 | -9 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Виртус Ентела | |
| Анкона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Виртус Ентела | Анкона |
|---|---|---|---|
| 1 | Фиоренцуола | ||
| 2 | Реджана 1919 | 1 - 0 | |
| 3 | Римини | 0 - 2 | |
| 4 | Губио | ||
| 5 | Виртус Ентела | - | |
| 6 | Чезена | ||
| 7 | Лукезе | ||
| 8 | Карарезе | ||
| 9 | Анкона | - | |
| 10 | Вис Пезаро 1898 | 0 - 3 | |
| 11 | Торес | 1 - 0 | |
| 12 | Сиена | ||
| 13 | Фермана | ||
| 14 | Понтедера | 2 - 2 | |
| 15 | Монтеварки | ||
| 16 | Алесандрия | ||
| 17 | Сан Донато Тав. | ||
| 18 | Олбия | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 19 | Реканатезе | ||
| 20 | Имолезе | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Виртус Ентела | Анкона | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 17 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 7 | 7 |
Форма в шампионата
| Виртус Ентела | Анкона | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 2 |
4
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 1 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Виртус Ентела | Анкона | |
|
Вкарани Получени |
10
8 |
15
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
3 |
9
5 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (90) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (184) | |
| Средно голове на мач | 2.04 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 57% |
| Гол/Гол | 38% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 37% |
| Над 3.5 | 16% |
Виртус Ентела следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Фиоренцуола | - | Виртус Ентела |
| 2022-11-01 | Виртус Ентела | - | Монтеварки |
| 2022-11-05 | Виртус Ентела | - | Реджана 1919 |
| 2022-11-14 | Виртус Ентела | - | Чезена |
| 2022-11-17 | Виртус Ентела | - | Лукезе |
| 2022-11-20 | Сан Донато Тав. | - | Виртус Ентела |
Анкона следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Анкона | - | Лукезе |
| 2022-11-05 | Сан Донато Тав. | - | Анкона |
| 2022-11-13 | Анкона | - | Имолезе |
| 2022-11-20 | Чезена | - | Анкона |
| 2022-11-26 | Анкона | - | Торес |
| 2022-11-29 | Карарезе | - | Анкона |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 3.30 | 4.10 |
| Вероятност | 45% | 26% | 29% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.98 |
| Вероятност | 61% | 39% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.00 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.71 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.71 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.26 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.26 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.75 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-23 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
