Серия Б - Италия
събота, 06.03.2021
13:00
13:00

Виртус Ентела

Асколи
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Киавари |
| Гост: | Асколи Пичено |
| Разстояние: | 379.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Комунале Киавари |
| Капацитет: | 2 510 (955) |
| Размер: | 103 x 62 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.00 | 2.80 | 1X | 1.40 | 1.50 | |||
| 41% | 27% | 32% | 1.40 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 42% | 58% | 16% | 84% |
Последни 11 директни срещи
| 2020-11-22 | Асколи | 1 - 1 | Виртус Ентела |
| 2020-03-08 | Виртус Ентела | 3 - 0 | Асколи |
| 2019-10-25 | Асколи | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2018-05-31 | Асколи | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2018-05-24 | Виртус Ентела | 0 - 0 | Асколи |
| 2018-05-01 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Асколи |
| 2017-12-09 | Асколи | 1 - 1 | Виртус Ентела |
| 2017-04-04 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Асколи |
| 2016-12-13 | Асколи | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2016-01-18 | Виртус Ентела | 4 - 0 | Асколи |
| 2015-09-15 | Асколи | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 3 | 8 | 5 | 1 | |
| 27% | 45% | 27% | 73% | 45% | 9% |
Виртус Ентела последни 12 срещи
| 2021-03-02 | Лече | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-02-27 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Бреша |
| 2021-02-20 | Венеция | 3 - 2 | Виртус Ентела |
| 2021-02-14 | Виртус Ентела | 2 - 3 | Фрозиноне |
| 2021-02-10 | Реджина | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-02-07 | Реджана 1919 | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2021-01-30 | Виртус Ентела | 1 - 2 | Козенца |
| 2021-01-22 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Пиза |
| 2021-01-15 | Киево | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2021-01-04 | Виртус Ентела | 1 - 0 | Читадела |
| 2020-12-30 | Виченца | 0 - 1 | Виртус Ентела |
| 2020-12-27 | Виртус Ентела | 3 - 0 | Пескара |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 17% |
Асколи последни 12 срещи
| 2021-03-02 | Асколи | 0 - 2 | Пиза |
| 2021-02-27 | Порденоне | 1 - 1 | Асколи |
| 2021-02-20 | Асколи | 0 - 2 | Салернитана |
| 2021-02-14 | Реджана 1919 | 1 - 0 | Асколи |
| 2021-02-09 | Асколи | 1 - 1 | Фрозиноне |
| 2021-02-05 | Лече | 1 - 2 | Асколи |
| 2021-01-30 | Асколи | 2 - 1 | Бреша |
| 2021-01-23 | Асколи | 0 - 0 | Киево |
| 2021-01-16 | Читадела | 1 - 0 | Асколи |
| 2021-01-04 | Асколи | 2 - 1 | Реджина |
| 2020-12-30 | Емполи | 1 - 1 | Асколи |
| 2020-12-27 | Асколи | 2 - 0 | СПАЛ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 3 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 25% | 0% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 26 | +25 | 49 |
| 2 | Венеция | 26 | +11 | 45 |
| 3 | Монца | 26 | +14 | 44 |
| 4 | Салернитана | 26 | +3 | 43 |
| 5 | Киево | 26 | +12 | 42 |
| 6 | Лече | 26 | +12 | 40 |
| 7 | Читадела | 26 | +11 | 40 |
| 8 | СПАЛ | 26 | +4 | 38 |
| 9 | Пиза | 26 | -2 | 36 |
| 10 | Фрозиноне | 26 | -5 | 34 |
| 11 | Порденоне | 26 | +3 | 33 |
| 12 | Реджина | 26 | -5 | 32 |
| 13 | Виченца | 26 | 0 | 31 |
| 14 | Бреша | 26 | -3 | 30 |
| 15 | Кремонезе | 26 | -5 | 29 |
| 16 | Реджана 1919 | 26 | -13 | 28 |
| 17 | Козенца | 26 | -5 | 26 |
| 18 | Асколи | 26 | -15 | 22 |
| 19 | Пескара | 26 | -22 | 22 |
| 20 | Виртус Ентела | 26 | -20 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Виртус Ентела | |
| Асколи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Виртус Ентела | Асколи |
|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 2 - 5 | 1 - 1 |
| 2 | Венеция | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Монца | 2 - 0 | |
| 4 | Салернитана | 1 - 0 | |
| 5 | Киево | ||
| 6 | Лече | 1 - 5 | 1 - 2 |
| 7 | Читадела | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | СПАЛ | 0 - 1 | |
| 9 | Пиза | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Фрозиноне | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 11 | Порденоне | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Реджина | 1 - 1 | |
| 13 | Виченца | 2 - 1 | |
| 14 | Бреша | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Кремонезе | 3 - 3 | |
| 16 | Реджана 1919 | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 17 | Козенца | 1 - 2 | |
| 18 | Асколи | - | |
| 19 | Пескара | 3 - 0 | |
| 20 | Виртус Ентела | - |
Класиране в шампионата
| Виртус Ентела | Асколи | |
| Позиция | 20 | 18 |
| Точки | 19 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 20 |
| Точки | 11 | 7 |
Форма в шампионата
| Виртус Ентела | Асколи | |
|
Победи Равни Загуби |
4
7 15 |
5
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 8 |
1
4 8 |
Голове в шампионата
| Виртус Ентела | Асколи | |
|
Вкарани Получени |
24
44 |
21
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
24 |
11
19 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (260) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 37% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (625) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 22% |
Виртус Ентела следващи 6 срещи
| 2021-03-12 | СПАЛ | - | Виртус Ентела |
| 2021-03-16 | Виртус Ентела | - | Кремонезе |
| 2021-03-20 | Емполи | - | Виртус Ентела |
| 2021-04-02 | Виртус Ентела | - | Монца |
| 2021-04-05 | Порденоне | - | Виртус Ентела |
| 2021-04-10 | Виртус Ентела | - | Салернитана |
Асколи следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | Асколи | - | Венеция |
| 2021-03-16 | Пескара | - | Асколи |
| 2021-03-19 | Асколи | - | Кремонезе |
| 2021-04-02 | Козенца | - | Асколи |
| 2021-04-05 | Асколи | - | Виченца |
| 2021-04-10 | Асколи | - | Монца |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 3.00 | 2.80 |
| Вероятност | 41% | 27% | 32% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.50 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
