Серия С - гр. B - Италия
сряда, 14.09.2022
17:00
17:00

Виртус Ентела

Римини
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Киавари |
| Гост: | Римини |
| Разстояние: | 261.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Комунале Киавари |
| Капацитет: | 2 510 (955) |
| Размер: | 103 x 62 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 3.90 | 6.25 | 1 | 1.10 | 2.55 | |||
| 45% | 44% | 11% | 1.44 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.95 | 2.05 | 1.68 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 51% | 49% | 28% | 72% | 23% | 77% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Виртус Ентела последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Алесандрия | 1 - 3 | Виртус Ентела |
| 2022-09-04 | Виртус Ентела | 1 - 0 | Торес |
| 2022-08-27 | Пиаченца | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2022-05-21 | Палермо | 2 - 2 | Виртус Ентела |
| 2022-05-17 | Виртус Ентела | 1 - 2 | Палермо |
| 2022-05-12 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Фоджа |
| 2022-05-08 | Фоджа | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2022-05-04 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Олбия |
| 2022-04-23 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Фермана |
| 2022-04-14 | Реджана 1919 | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2022-04-09 | Виртус Ентела | 2 - 1 | Витербезе |
| 2022-04-03 | Чезена | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 17% |
Римини последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Римини | 0 - 1 | Чезена |
| 2022-09-04 | Сан Донато Тав. | 1 - 1 | Римини |
| 2022-08-27 | Виченца | 1 - 2 | Римини |
| 2022-08-21 | Пескара | 0 - 1 | Римини |
| 2021-09-05 | СПАЛ | 6 - 2 | Римини |
| 2020-02-22 | Виртус Верона | 0 - 0 | Римини |
| 2020-02-15 | Римини | 2 - 0 | Модена |
| 2020-02-09 | Губио | 1 - 1 | Римини |
| 2020-02-02 | Римини | 2 - 2 | Карпи |
| 2020-01-26 | Римини | 1 - 3 | Виченца |
| 2020-01-22 | Имолезе | 1 - 0 | Римини |
| 2020-01-19 | Зюдтирол | 4 - 1 | Римини |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карарезе | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Виртус Ентела | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Губио | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Сан Донато Тав. | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Вис Пезаро 1898 | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Олбия | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Лукезе | 2 | +1 | 3 |
| 8 | Реджана 1919 | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Чезена | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Фиоренцуола | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Анкона | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Понтедера | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Римини | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Фермана | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Реканатезе | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Монтеварки | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Торес | 2 | -2 | 0 |
| 18 | Алесандрия | 2 | -3 | 0 |
| 19 | Сиена | 2 | +1 | -2 |
| 20 | Имолезе | 2 | -1 | -3 |
Хронология на изиграните мачове
| Виртус Ентела | |
| Римини | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Виртус Ентела | Римини |
|---|---|---|---|
| 1 | Карарезе | ||
| 2 | Виртус Ентела | - | |
| 3 | Губио | ||
| 4 | Сан Донато Тав. | 1 - 1 | |
| 5 | Вис Пезаро 1898 | ||
| 5 | Олбия | ||
| 7 | Лукезе | ||
| 8 | Реджана 1919 | ||
| 8 | Чезена | ||
| 10 | Фиоренцуола | ||
| 11 | Анкона | ||
| 12 | Понтедера | ||
| 13 | Римини | - | |
| 13 | Фермана | ||
| 15 | Реканатезе | ||
| 16 | Монтеварки | ||
| 17 | Торес | 1 - 0 | |
| 18 | Алесандрия | ||
| 19 | Сиена | ||
| 20 | Имолезе |
Класиране в шампионата
| Виртус Ентела | Римини | |
| Позиция | 2 | 13 |
| Точки | 6 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Виртус Ентела | Римини | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 0 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Виртус Ентела | Римини | |
|
Вкарани Получени |
4
1 |
1
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
0 |
1
1 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (20) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 20% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (40) | |
| Средно голове на мач | 2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.80 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 55% |
| Над 2.5 | 35% |
| Над 3.5 | 20% |
Виртус Ентела следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Карарезе | - | Виртус Ентела |
| 2022-09-24 | Губио | - | Виртус Ентела |
| 2022-10-02 | Виртус Ентела | - | Имолезе |
| 2022-10-05 | Виртус Ентела | - | Карарезе |
| 2022-10-09 | Фермана | - | Виртус Ентела |
| 2022-10-16 | Виртус Ентела | - | Олбия |
Римини следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Римини | - | Олбия |
| 2022-09-24 | Лукезе | - | Римини |
| 2022-10-02 | Римини | - | Алесандрия |
| 2022-10-05 | Анкона | - | Римини |
| 2022-10-09 | Губио | - | Римини |
| 2022-10-16 | Римини | - | Вис Пезаро 1898 |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 3.90 | 6.25 |
| Вероятност | 45% | 44% | 11% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.55 |
| Вероятност | 79% | 21% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.35 | 2.95 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 1.5 @ 1.35 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.68 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 2.5 @ 1.68 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 1.25 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.55 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Без @ 1.55 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-14 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
