Серия Б - Италия
събота, 10.04.2021
13:00
13:00

Виртус Ентела

Салернитана
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Киавари |
| Гост: | Салерно |
| Разстояние: | 602.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Комунале Киавари |
| Капацитет: | 2 510 (955) |
| Размер: | 103 x 62 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.10 | 2.05 | 2 | 1.72 | 1.22 | |||
| 17% | 34% | 49% | 2.05 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 38% | 62% | 17% | 83% |
Последни 10 директни срещи
| 2020-12-21 | Салернитана | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2020-06-26 | Виртус Ентела | 1 - 0 | Салернитана |
| 2019-11-02 | Салернитана | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2018-08-12 | Виртус Ентела | 2 - 0 | Салернитана |
| 2018-05-05 | Салернитана | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2017-12-16 | Виртус Ентела | 0 - 2 | Салернитана |
| 2017-03-20 | Виртус Ентела | 0 - 1 | Салернитана |
| 2016-10-22 | Салернитана | 1 - 1 | Виртус Ентела |
| 2016-03-01 | Салернитана | 2 - 2 | Виртус Ентела |
| 2015-10-17 | Виртус Ентела | 1 - 0 | Салернитана |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 5 | 6 | 3 | 1 | |
| 30% | 20% | 50% | 60% | 30% | 10% |
Виртус Ентела последни 12 срещи
| 2021-04-05 | Порденоне | 3 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-04-02 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Монца |
| 2021-03-20 | Емполи | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-03-16 | Виртус Ентела | 0 - 2 | Кремонезе |
| 2021-03-12 | СПАЛ | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-03-06 | Виртус Ентела | 0 - 0 | Асколи |
| 2021-03-02 | Лече | 0 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-02-27 | Виртус Ентела | 1 - 1 | Бреша |
| 2021-02-20 | Венеция | 3 - 2 | Виртус Ентела |
| 2021-02-14 | Виртус Ентела | 2 - 3 | Фрозиноне |
| 2021-02-10 | Реджина | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2021-02-07 | Реджана 1919 | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 0% | 42% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Салернитана последни 12 срещи
| 2021-04-05 | Салернитана | 1 - 0 | Фрозиноне |
| 2021-04-02 | Лече | 2 - 0 | Салернитана |
| 2021-03-21 | Салернитана | 1 - 0 | Бреша |
| 2021-03-16 | Читадела | 0 - 0 | Салернитана |
| 2021-03-13 | Салернитана | 0 - 0 | Козенца |
| 2021-03-06 | Кремонезе | 0 - 1 | Салернитана |
| 2021-03-02 | Салернитана | 0 - 0 | СПАЛ |
| 2021-02-26 | Реджана 1919 | 0 - 0 | Салернитана |
| 2021-02-20 | Асколи | 0 - 2 | Салернитана |
| 2021-02-13 | Салернитана | 1 - 1 | Виченца |
| 2021-02-09 | Пиза | 2 - 2 | Салернитана |
| 2021-02-06 | Салернитана | 1 - 1 | Киево |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 5 | 1 | 1 | |
| 33% | 58% | 8% | 42% | 8% | 8% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 31 | +30 | 62 |
| 2 | Лече | 32 | +25 | 58 |
| 3 | Салернитана | 32 | +4 | 54 |
| 4 | Монца | 32 | +14 | 52 |
| 5 | Венеция | 32 | +10 | 50 |
| 6 | СПАЛ | 32 | +3 | 47 |
| 7 | Читадела | 32 | +11 | 46 |
| 8 | Киево | 31 | +9 | 45 |
| 9 | Бреша | 32 | +2 | 43 |
| 10 | Виченца | 32 | 0 | 41 |
| 11 | Реджина | 32 | -3 | 41 |
| 12 | Пиза | 31 | -4 | 40 |
| 13 | Кремонезе | 31 | 0 | 39 |
| 14 | Фрозиноне | 32 | -9 | 39 |
| 15 | Порденоне | 31 | 0 | 37 |
| 16 | Козенца | 32 | -6 | 32 |
| 17 | Реджана 1919 | 33 | -23 | 31 |
| 18 | Асколи | 32 | -14 | 31 |
| 19 | Пескара | 32 | -23 | 27 |
| 20 | Виртус Ентела | 32 | -26 | 22 |
Хронология на изиграните мачове
| Виртус Ентела | |
| Салернитана | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Виртус Ентела | Салернитана |
|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 2 - 5 | 5 - 0 |
| 2 | Лече | 1 - 5 | 2 - 0 |
| 3 | Салернитана | - | |
| 4 | Монца | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Венеция | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | СПАЛ | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Читадела | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Киево | 1 - 2 | |
| 9 | Бреша | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Виченца | 1 - 1 | |
| 11 | Реджина | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Пиза | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Кремонезе | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Фрозиноне | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 15 | Порденоне | 0 - 1 | |
| 16 | Козенца | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Реджана 1919 | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 18 | Асколи | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Пескара | 3 - 0 | |
| 20 | Виртус Ентела | - |
Класиране в шампионата
| Виртус Ентела | Салернитана | |
| Позиция | 20 | 3 |
| Точки | 22 | 54 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 6 |
| Точки | 13 | 21 |
Форма в шампионата
| Виртус Ентела | Салернитана | |
|
Победи Равни Загуби |
4
10 18 |
14
12 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 9 |
5
6 5 |
Голове в шампионата
| Виртус Ентела | Салернитана | |
|
Вкарани Получени |
25
51 |
33
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
27 |
12
20 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (318) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 37% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (737) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 20% |
Виртус Ентела следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Пескара | - | Виртус Ентела |
| 2021-04-20 | Виртус Ентела | - | Виченца |
| 2021-04-27 | Пескара | - | Виртус Ентела |
| 2021-05-01 | Виртус Ентела | - | Виченца |
| 2021-05-04 | Читадела | - | Виртус Ентела |
| 2021-05-07 | Виртус Ентела | - | Киево |
Салернитана следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Салернитана | - | Венеция |
| 2021-04-20 | Салернитана | - | Монца |
| 2021-05-01 | Салернитана | - | Монца |
| 2021-05-04 | Порденоне | - | Салернитана |
| 2021-05-07 | Салернитана | - | Емполи |
| 2021-05-10 | Пескара | - | Салернитана |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.10 | 2.05 |
| Вероятност | 17% | 34% | 49% |
| 2 @ 2.05 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.22 |
| Вероятност | 25% | 75% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-10 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
