Професионална Лига 1 - Тунис
събота, 01.10.2022
15:00
Есперанс Тунис
Сфаксиен Сфакс
отложен
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тунис |
| Гост: |
Сфакс |
| Разстояние: |
237.2 км |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.46 |
3.50 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.50 |
| 43% |
37% |
20% |
1.46 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.40 |
|
|
|
2.45 |
1.47 |
|
|
|
4.75 |
1.16 |
| 19% |
81% |
|
|
|
11% |
89% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-05-22 |
Сфаксиен Сфакс
|
1 - 1 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-04-29 |
Есперанс Тунис
|
2 - 1 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-03-06 |
Сфаксиен Сфакс
|
1 - 0 |
Есперанс Тунис
|
|
2021-10-27 |
Есперанс Тунис
|
1 - 0 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2021-09-25 |
Есперанс Тунис
|
1 - 0 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2021-04-25 |
Есперанс Тунис
|
0 - 0 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2021-01-13 |
Сфаксиен Сфакс
|
2 - 0 |
Есперанс Тунис
|
|
2020-08-12 |
Есперанс Тунис
|
0 - 0 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2019-10-27 |
Сфаксиен Сфакс
|
0 - 2 |
Есперанс Тунис
|
|
2019-06-06 |
Сфаксиен Сфакс
|
1 - 1 |
Есперанс Тунис
|
|
2019-03-13 |
Есперанс Тунис
|
2 - 1 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2018-10-07 |
Сфаксиен Сфакс
|
2 - 0 |
Есперанс Тунис
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
7 |
2 |
0 |
| 42% |
33% |
25% |
|
58% |
17% |
0% |
Есперанс Тунис последни 12 срещи
|
2022-06-26 |
Есперанс Тунис
|
2 - 1 |
Бен Гердан
|
|
2022-06-23 |
Етоал дю Сахел
|
1 - 1 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-06-19 |
Есперанс Тунис
|
3 - 1 |
Клуб Африкан
|
|
2022-05-26 |
Монастир
|
3 - 2 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-05-22 |
Сфаксиен Сфакс
|
1 - 1 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-05-19 |
Бен Гердан
|
0 - 3 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-05-15 |
Есперанс Тунис
|
1 - 0 |
Етоал дю Сахел
|
|
2022-05-08 |
Клуб Африкан
|
0 - 0 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-05-03 |
Есперанс Тунис
|
1 - 0 |
Монастир
|
|
2022-04-29 |
Есперанс Тунис
|
2 - 1 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-04-22 |
Есперанс Тунис
|
0 - 1 |
ЕС Сетиф
|
|
2022-04-18 |
Метлауи
|
1 - 2 |
Есперанс Тунис
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
6 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
50% |
17% |
Сфаксиен Сфакс последни 12 срещи
|
2022-09-10 |
Ла Марса
|
0 - 2 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-09-04 |
Клуб Африкан
|
1 - 1 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-06-26 |
Сфаксиен Сфакс
|
2 - 2 |
Монастир
|
|
2022-06-23 |
Клуб Африкан
|
0 - 0 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-06-19 |
Бен Гердан
|
0 - 1 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-06-13 |
Режиш
|
2 - 2 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-06-08 |
УС Татауин
|
0 - 1 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-06-03 |
Метлауи
|
0 - 3 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-05-25 |
Сфаксиен Сфакс
|
1 - 0 |
Етоал дю Сахел
|
|
2022-05-22 |
Сфаксиен Сфакс
|
1 - 1 |
Есперанс Тунис
|
|
2022-05-17 |
Монастир
|
1 - 0 |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-05-14 |
Сфаксиен Сфакс
|
3 - 0 |
Клуб Африкан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
7 |
4 |
2 |
| 50% |
42% |
8% |
|
58% |
33% |
17% |
Есперанс Тунис следващи 6 срещи
|
2022-10-09 |
Плато Юнайтед
|
- |
Есперанс Тунис
|
|
2022-10-15 |
Есперанс Тунис
|
- |
Плато Юнайтед
|
|
2022-10-19 |
Есперанс Тунис
|
- |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-10-26 |
Есперанс Тунис
|
- |
Чеба
|
|
2022-11-02 |
Бизертин
|
- |
Есперанс Тунис
|
|
2022-11-05 |
Есперанс Тунис
|
- |
УС Татауин
|
Сфаксиен Сфакс следващи 6 срещи
|
2022-10-04 |
Сфаксиен Сфакс
|
- |
Стад Тунизиен
|
|
2022-10-19 |
Есперанс Тунис
|
- |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-11-12 |
Сфаксиен Сфакс
|
- |
Хамам-Сус
|
|
2022-11-15 |
Чеба
|
- |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-12-10 |
Есперанс Тунис
|
- |
Сфаксиен Сфакс
|
|
2022-12-14 |
Сфаксиен Сфакс
|
- |
Стад Тунизиен
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.46 |
3.50 |
7.00 |
| Вероятност |
43% |
37% |
20% |
|
1 @ 1.46 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.08 |
2.50 |
| Вероятност |
82% |
18% |
|
1X @ 1.08 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.40 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 1.5 @ 2.40 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.45 |
1.47 |
| Вероятност |
|
11% |
89% |
|
Под 2.5 @ 1.47 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.75 |
1.16 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.16 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.75 |
1.39 |
| Вероятност |
|
13% |
87% |
|
Без @ 1.39 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!