Професионална Лига 1 - Тунис
събота, 10.12.2022
13:00
13:00

Есперанс Тунис

Сфаксиен Сфакс
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тунис |
| Гост: | Сфакс |
| Разстояние: | 237.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 3.30 | 8.00 | 1 | 1.07 | 2.50 | |||
| 69% | 13% | 18% | 1.46 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.63 | 2.10 | 2.87 | 1.36 | 6.00 | 1.11 | ||||||
| 50% | 50% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-22 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2022-04-29 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-03-06 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2021-10-27 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-09-25 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-04-25 | Есперанс Тунис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-01-13 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2020-08-12 | Есперанс Тунис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2019-10-27 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2019-06-06 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2019-03-13 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2018-10-07 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 2 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 17% | 0% |
Есперанс Тунис последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Есперанс Тунис | 2 - 2 | Сиди Бузид |
| 2022-11-09 | Хамам-Сус | 0 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2022-11-05 | Есперанс Тунис | 3 - 0 | УС Татауин |
| 2022-11-02 | Бизертин | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2022-10-26 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Чеба |
| 2022-10-15 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Плато Юнайтед |
| 2022-10-09 | Плато Юнайтед | 2 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2022-06-26 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Бен Гердан |
| 2022-06-23 | Етоал дю Сахел | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2022-06-19 | Есперанс Тунис | 3 - 1 | Клуб Африкан |
| 2022-05-26 | Монастир | 3 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2022-05-22 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 25% |
Сфаксиен Сфакс последни 12 срещи
| 2022-11-15 | Чеба | 2 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-11-12 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | Хамам-Сус |
| 2022-09-10 | Ла Марса | 0 - 2 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-09-04 | Клуб Африкан | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-06-26 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 2 | Монастир |
| 2022-06-23 | Клуб Африкан | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-06-19 | Бен Гердан | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-06-13 | Режиш | 2 - 2 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-06-08 | УС Татауин | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-06-03 | Метлауи | 0 - 3 | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-05-25 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Етоал дю Сахел |
| 2022-05-22 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 58% | 25% | 17% |
Класиране Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Етоал дю Сахел | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Есперанс Тунис | 4 | +5 | 10 |
| 3 | Чеба | 7 | -1 | 7 |
| 4 | Хамам-Сус | 7 | -6 | 7 |
| 5 | Стад Тунизиен | 5 | +1 | 6 |
| 6 | УС Татауин | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Бизертин | 6 | -4 | 5 |
| 8 | Сфаксиен Сфакс | 2 | -2 | 1 |
| 1 | Бен Гердан | 6 | +3 | 12 |
| 2 | Олимпик Бежа | 7 | +2 | 11 |
| 3 | Монастир | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Солиман | 6 | 0 | 9 |
| 5 | Режиш | 7 | -2 | 6 |
| 6 | Сиди Бузид | 5 | -1 | 5 |
| 7 | Метлауи | 6 | -4 | 5 |
| 8 | Клуб Африкан | 2 | -1 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Есперанс Тунис | |
| Сфаксиен Сфакс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Есперанс Тунис | Сфаксиен Сфакс |
|---|---|---|---|
| 1 | Етоал дю Сахел | ||
| 2 | Есперанс Тунис | - | |
| 3 | Чеба | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Хамам-Сус | ||
| 5 | Стад Тунизиен | ||
| 6 | УС Татауин | 3 - 0 | |
| 7 | Бизертин | ||
| 8 | Сфаксиен Сфакс | - | |
| 1 | Бен Гердан | ||
| 2 | Олимпик Бежа | ||
| 3 | Монастир | ||
| 4 | Солиман | ||
| 5 | Режиш | ||
| 6 | Сиди Бузид | ||
| 7 | Метлауи | ||
| 8 | Клуб Африкан |
Класиране в шампионата
| Есперанс Тунис | Сфаксиен Сфакс | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 10 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 14 |
| Точки | 6 | 0 |
Форма в шампионата
| Есперанс Тунис | Сфаксиен Сфакс | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 0 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Есперанс Тунис | Сфаксиен Сфакс | |
|
Вкарани Получени |
6
1 |
0
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
1 |
0
2 |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (43) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 35% |
| Победа за госта | 21% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (79) | |
| Средно голове на мач | 1.84 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.09 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.74 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 47% |
| Гол/Гол | 33% |
| Над 1.5 | 51% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 14% |
Есперанс Тунис следващи 6 срещи
| 2022-12-21 | Стад Тунизиен | - | Есперанс Тунис |
| 2023-01-07 | Сфаксиен Сфакс | - | Есперанс Тунис |
| 2023-01-12 | Есперанс Тунис | - | Етоал дю Сахел |
| 2023-01-18 | Сфаксиен Сфакс | - | Есперанс Тунис |
| 2023-01-21 | Чеба | - | Есперанс Тунис |
| 2023-01-25 | Есперанс Тунис | - | Стад Тунизиен |
Сфаксиен Сфакс следващи 6 срещи
| 2022-12-14 | Сфаксиен Сфакс | - | Стад Тунизиен |
| 2022-12-21 | Етоал дю Сахел | - | Сфаксиен Сфакс |
| 2022-12-25 | Сфаксиен Сфакс | - | Бизертин |
| 2022-12-30 | УС Татауин | - | Сфаксиен Сфакс |
| 2023-01-07 | Сфаксиен Сфакс | - | Есперанс Тунис |
| 2023-01-18 | Сфаксиен Сфакс | - | Есперанс Тунис |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 3.30 | 8.00 |
| Вероятност | 69% | 13% | 18% |
| 1 @ 1.46 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 2.50 |
| Вероятност | 79% | 21% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.10 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 1.5 @ 1.63 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 1.36 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 2.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 6.00 | 1.11 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.11 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.30 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Без @ 1.30 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-10 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
