Професионална Лига 1 - Тунис
сряда, 19.05.2021
14:00
14:00

Есперанс Тунис

Метлауи
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тунис |
| Гост: | Метлауи |
| Разстояние: | 320.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.03 | 3.07 | 3.88 | 1 | 1.36 | 1.48 | |||
| 53% | 29% | 18% | 2.03 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 2.54 | 2.33 | 1.56 | 4.60 | 1.16 | ||||||
| 52% | 48% | 25% | 75% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-07 | Метлауи | 1 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2020-09-10 | Есперанс Тунис | 2 - 1 | Метлауи |
| 2019-12-24 | Метлауи | 1 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2019-02-24 | Есперанс Тунис | 1 - 1 | Метлауи |
| 2018-11-18 | Метлауи | 1 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2018-04-08 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Метлауи |
| 2017-11-16 | Метлауи | 0 - 3 | Есперанс Тунис |
| 2017-04-23 | Есперанс Тунис | 3 - 0 | Метлауи |
| 2017-02-26 | Метлауи | 0 - 2 | Есперанс Тунис |
| 2017-02-15 | Есперанс Тунис | 3 - 0 | Метлауи |
| 2016-11-20 | Метлауи | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2016-02-20 | Метлауи | 1 - 2 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 10 | 8 | 0 | |
| 92% | 8% | 0% | 83% | 67% | 0% |
Есперанс Тунис последни 12 срещи
| 2021-05-15 | КР Белуиздад | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2021-05-09 | Бизертин | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| 2021-05-05 | Клуб Африкан | 1 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2021-05-01 | Стад Тунизиен | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2021-04-25 | Есперанс Тунис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-04-18 | Есперанс Тунис | 3 - 1 | Кайруан |
| 2021-04-14 | УС Татауин | 1 - 3 | Есперанс Тунис |
| 2021-04-10 | Есперанс Тунис | 1 - 1 | МК Алжир |
| 2021-04-07 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Олимпик Бежа |
| 2021-03-27 | Есперанс Тунис | 1 - 0 | Монастир |
| 2021-03-21 | Режиш | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2021-03-16 | Замалек | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 2 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 17% | 17% |
Метлауи последни 12 срещи
| 2021-05-09 | Метлауи | 2 - 0 | Монастир |
| 2021-05-05 | Режиш | 1 - 0 | Метлауи |
| 2021-04-07 | Метлауи | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-04-04 | УС Татауин | 0 - 0 | Метлауи |
| 2021-03-31 | Метлауи | 1 - 0 | Стад Тунизиен |
| 2021-03-20 | Олимпик Бежа | 1 - 0 | Метлауи |
| 2021-03-17 | Метлауи | 0 - 0 | Клуб Африкан |
| 2021-03-14 | Метлауи | 2 - 1 | Солиман |
| 2021-03-10 | Кайруан | 1 - 1 | Метлауи |
| 2021-03-07 | Бизертин | 1 - 1 | Метлауи |
| 2021-03-03 | Метлауи | 1 - 1 | Етоал дю Сахел |
| 2021-02-27 | Бен Гердан | 0 - 0 | Метлауи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 5 | 1 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 42% | 8% | 0% |
Класиране Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 25 | +22 | 60 |
| 2 | Етоал дю Сахел | 25 | +20 | 49 |
| 3 | Бен Гердан | 25 | +10 | 41 |
| 4 | Солиман | 25 | +1 | 39 |
| 5 | Сфаксиен Сфакс | 25 | +13 | 39 |
| 6 | Режиш | 25 | +4 | 35 |
| 7 | УС Татауин | 25 | -7 | 30 |
| 8 | Олимпик Бежа | 25 | -1 | 30 |
| 9 | Монастир | 25 | -1 | 30 |
| 10 | Клуб Африкан | 25 | -5 | 30 |
| 11 | Метлауи | 25 | -5 | 29 |
| 12 | Стад Тунизиен | 25 | +1 | 29 |
| 13 | Бизертин | 25 | -7 | 28 |
| 14 | Кайруан | 25 | -45 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Есперанс Тунис | |
| Метлауи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Есперанс Тунис | Метлауи |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | - | |
| 2 | Етоал дю Сахел | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Бен Гердан | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Солиман | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Сфаксиен Сфакс | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Режиш | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | УС Татауин | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Олимпик Бежа | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Монастир | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Клуб Африкан | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Метлауи | - | |
| 12 | Стад Тунизиен | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Бизертин | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Кайруан | 3 - 1 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Есперанс Тунис | Метлауи | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 60 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 32 | 8 |
Форма в шампионата
| Есперанс Тунис | Метлауи | |
|
Победи Равни Загуби |
19
3 3 |
7
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 0 |
1
5 6 |
Голове в шампионата
| Есперанс Тунис | Метлауи | |
|
Вкарани Получени |
36
14 |
15
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
4 |
4
10 |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (175) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (352) | |
| Средно голове на мач | 2.01 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.18 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.83 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 54% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 58% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 18% |
Есперанс Тунис следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | Есперанс Тунис | - | КР Белуиздад |
| 2021-05-26 | Есперанс Тунис | - | Етоал дю Сахел |
| 2021-06-19 | Есперанс Тунис | - | Ал Ахли |
| 2021-06-26 | Ал Ахли | - | Есперанс Тунис |
| 2021-06-30 | Есперанс Тунис | - | Монастир |
| 2021-09-18 | Есперанс Тунис | - | Монастир |
Метлауи следващи 6 срещи
| 2021-10-28 | Метлауи | - | Бен Гердан |
| 2021-10-31 | УС Татауин | - | Метлауи |
| 2021-11-03 | Метлауи | - | Хамам-Сус |
| 2021-11-06 | Бизертин | - | Метлауи |
| 2021-11-14 | Сфаксиен Сфакс | - | Метлауи |
| 2021-11-18 | Метлауи | - | Хамам-Лиф |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.03 | 3.07 | 3.88 |
| Вероятност | 53% | 29% | 18% |
| 1 @ 2.03 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.48 |
| Вероятност | 74% | 26% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 2.54 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 1.5 @ 1.45 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.33 | 1.56 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 2.5 @ 1.56 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.60 | 1.16 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.17 | 1.64 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Без @ 1.64 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-19 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
