Примера - Венецуела
сряда, 14.09.2022
22:00
22:00

Ест. де Мерида

Замора Баринас
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мерида |
| Гост: | Баринас |
| Разстояние: | 102.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Метрополитано де Мерида |
| Капацитет: | 42 200 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.00 | 2.35 | X2 | 1.52 | 1.39 | |||
| 21% | 45% | 34% | 1.39 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.10 | 1.63 | 3.80 | 1.23 | ||||||
| 74% | 26% | 34% | 66% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-04 | Замора Баринас | 2 - 0 | Ест. де Мерида |
| 2021-10-22 | Замора Баринас | 0 - 0 | Ест. де Мерида |
| 2021-09-05 | Ест. де Мерида | 0 - 0 | Замора Баринас |
| 2021-07-17 | Замора Баринас | 0 - 1 | Ест. де Мерида |
| 2021-05-30 | Ест. де Мерида | 1 - 0 | Замора Баринас |
| 2019-08-11 | Ест. де Мерида | 0 - 0 | Замора Баринас |
| 2019-02-09 | Замора Баринас | 1 - 0 | Ест. де Мерида |
| 2018-10-18 | Замора Баринас | 1 - 1 | Ест. де Мерида |
| 2018-05-31 | Замора Баринас | 3 - 1 | Ест. де Мерида |
| 2018-05-27 | Ест. де Мерида | 1 - 3 | Замора Баринас |
| 2018-05-05 | Ест. де Мерида | 3 - 0 | Замора Баринас |
| 2017-08-17 | Ест. де Мерида | 0 - 0 | Замора Баринас |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 42% | 25% | 17% |
Ест. де Мерида последни 12 срещи
| 2022-09-09 | Карабобо | 0 - 0 | Ест. де Мерида |
| 2022-09-05 | Ест. де Мерида | 2 - 1 | Арагуа Маракай |
| 2022-08-26 | Депортиво Лара | 2 - 2 | Ест. де Мерида |
| 2022-08-22 | Ест. де Мерида | 2 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2022-08-13 | Метрополитанос | 2 - 0 | Ест. де Мерида |
| 2022-08-08 | Ест. де Мерида | 1 - 1 | Португеза |
| 2022-07-28 | Интер де Баринас | 1 - 1 | Ест. де Мерида |
| 2022-07-23 | Ест. де Мерида | 1 - 3 | Пуерто Кабейо |
| 2022-07-16 | Каракас | 3 - 1 | Ест. де Мерида |
| 2022-07-10 | Ест. де Мерида | 2 - 0 | Сулия |
| 2022-07-02 | Ест. де Мерида | 1 - 1 | Монагас Матурин |
| 2022-06-20 | Минерос Гуаяна | 1 - 1 | Ест. де Мерида |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 11 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 92% | 42% | 25% |
Замора Баринас последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Замора Баринас | 3 - 3 | Каракас |
| 2022-09-01 | Ун. Сентрал | 1 - 1 | Замора Баринас |
| 2022-08-26 | Замора Баринас | 1 - 0 | Карабобо |
| 2022-08-19 | Минерос Гуаяна | 2 - 2 | Замора Баринас |
| 2022-08-12 | Арагуа Маракай | 0 - 1 | Замора Баринас |
| 2022-08-06 | Замора Баринас | 2 - 0 | Деп. Тачира |
| 2022-07-30 | Метрополитанос | 2 - 0 | Замора Баринас |
| 2022-07-25 | Замора Баринас | 5 - 1 | Сулия |
| 2022-07-18 | Португеза | 2 - 3 | Замора Баринас |
| 2022-07-10 | Замора Баринас | 2 - 0 | Депортиво Лара |
| 2022-07-04 | Пуерто Кабейо | 0 - 0 | Замора Баринас |
| 2022-06-17 | Замора Баринас | 2 - 3 | Деп. Ла Гуайра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 42% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Замора Баринас | 28 | +19 | 51 |
| 2 | Метрополитанос | 28 | +15 | 50 |
| 3 | Монагас Матурин | 28 | +14 | 47 |
| 4 | Карабобо | 28 | +10 | 42 |
| 5 | Деп. Ла Гуайра | 28 | +3 | 42 |
| 6 | Деп. Тачира | 28 | +3 | 40 |
| 7 | Пуерто Кабейо | 28 | -2 | 40 |
| 8 | Ест. де Мерида | 28 | +2 | 38 |
| 9 | Каракас | 28 | +1 | 36 |
| 10 | Интер де Баринас | 28 | -2 | 36 |
| 11 | Португеза | 28 | -2 | 33 |
| 12 | Сулия | 28 | -9 | 32 |
| 13 | Депортиво Лара | 28 | -8 | 30 |
| 14 | Минерос Гуаяна | 28 | -12 | 30 |
| 15 | Ун. Сентрал | 28 | -16 | 27 |
| 16 | Арагуа Маракай | 28 | -16 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Ест. де Мерида | |
| Замора Баринас | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ест. де Мерида | Замора Баринас |
|---|---|---|---|
| 1 | Замора Баринас | - | |
| 2 | Метрополитанос | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Монагас Матурин | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Карабобо | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Деп. Тачира | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Пуерто Кабейо | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 8 | Ест. де Мерида | - | |
| 9 | Каракас | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Интер де Баринас | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | Португеза | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 12 | Сулия | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 13 | Депортиво Лара | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Минерос Гуаяна | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Ун. Сентрал | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Арагуа Маракай | 2 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Ест. де Мерида | Замора Баринас | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 38 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 2 |
| Точки | 26 | 23 |
Форма в шампионата
| Ест. де Мерида | Замора Баринас | |
|
Победи Равни Загуби |
9
11 8 |
13
12 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
5 2 |
5
8 1 |
Голове в шампионата
| Ест. де Мерида | Замора Баринас | |
|
Вкарани Получени |
35
33 |
41
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
12 |
17
12 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (224) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 34% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (530) | |
| Средно голове на мач | 2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 24% |
Ест. де Мерида следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Деп. Тачира | - | Ест. де Мерида |
| 2022-10-01 | Ест. де Мерида | - | Интер де Баринас |
| 2022-10-04 | Деп. Ла Гуайра | - | Ест. де Мерида |
| 2022-10-07 | Каракас | - | Ест. де Мерида |
| 2022-10-14 | Ест. де Мерида | - | Каракас |
| 2022-10-18 | Ест. де Мерида | - | Деп. Ла Гуайра |
Замора Баринас следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Замора Баринас | - | Интер де Баринас |
| 2022-10-02 | Карабобо | - | Замора Баринас |
| 2022-10-06 | Замора Баринас | - | Монагас Матурин |
| 2022-10-08 | Метрополитанос | - | Замора Баринас |
| 2022-10-16 | Замора Баринас | - | Метрополитанос |
| 2022-10-19 | Монагас Матурин | - | Замора Баринас |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.00 | 2.35 |
| Вероятност | 21% | 45% | 34% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 1.39 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 2.80 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.63 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 2.5 @ 1.63 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 1.23 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.23 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.87 | 1.80 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.87 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-14 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
