Национална Дивизия - Люксембург
неделя, 28.03.2021
15:00
15:00

Етцела Етелбрюк

Диферданж
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Етелбрюк |
| Гост: | Диферданж |
| Разстояние: | 39.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ам Дейх |
| Капацитет: | 2 020 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.86 | 3.68 | 1.66 | X2 | 1.99 | 1.15 | |||
| 13% | 39% | 48% | 1.15 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.74 | 1.75 | 1.98 | 2.73 | 1.39 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-19 | Диферданж | 3 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2020-03-08 | Етцела Етелбрюк | 0 - 3 | Диферданж |
| 2019-09-01 | Диферданж | 2 - 1 | Етцела Етелбрюк |
| 2019-04-14 | Диферданж | 2 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2018-10-06 | Етцела Етелбрюк | 1 - 0 | Диферданж |
| 2016-04-30 | Диферданж | 2 - 1 | Етцела Етелбрюк |
| 2015-10-31 | Етцела Етелбрюк | 2 - 3 | Диферданж |
| 2015-02-22 | Етцела Етелбрюк | 1 - 2 | Диферданж |
| 2014-08-10 | Диферданж | 2 - 1 | Етцела Етелбрюк |
| 2014-03-23 | Диферданж | 3 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2013-09-15 | Етцела Етелбрюк | 1 - 3 | Диферданж |
| 2013-03-03 | Етцела Етелбрюк | 0 - 4 | Диферданж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 11 | 11 | 10 | 3 | |
| 8% | 0% | 92% | 92% | 83% | 25% |
Етцела Етелбрюк последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Роданж 91 | 1 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2021-03-14 | Етцела Етелбрюк | 2 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2021-03-10 | Етцела Етелбрюк | 0 - 1 | Пр. Нидеркорн |
| 2021-03-07 | Етцела Етелбрюк | 0 - 1 | Мондорф-ле-Бен |
| 2021-03-03 | Петанж | 0 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2021-02-28 | Викт. Роспорт | 0 - 3 | Етцела Етелбрюк |
| 2021-02-24 | Етцела Етелбрюк | 0 - 0 | Суифт Есперанж |
| 2021-02-20 | Фола Еш | 3 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2020-11-22 | Етцела Етелбрюк | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика |
| 2020-10-21 | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2020-10-04 | Етцела Етелбрюк | 2 - 4 | УНА Щрасен |
| 2020-09-27 | Юн. Люксембург | 3 - 1 | Етцела Етелбрюк |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 58% | 25% |
Диферданж последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Диферданж | 1 - 2 | Мондорф-ле-Бен |
| 2021-03-14 | Викт. Роспорт | 3 - 2 | Диферданж |
| 2021-03-10 | Диферданж | 1 - 0 | Ф91 Дюделанж |
| 2021-03-07 | Диферданж | 1 - 4 | Фола Еш |
| 2021-03-03 | УНА Щрасен | 1 - 1 | Диферданж |
| 2021-02-28 | Пр. Нидеркорн | 1 - 1 | Диферданж |
| 2021-02-24 | Диферданж | 2 - 2 | Петанж |
| 2021-02-21 | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | Диферданж |
| 2021-01-28 | Жюнес Еш | 0 - 1 | Диферданж |
| 2020-11-22 | Диферданж | 2 - 1 | Юн. Люксембург |
| 2020-10-21 | Жюнес Еш | 1 - 4 | Диферданж |
| 2020-10-03 | Диферданж | 1 - 1 | Вилц 71 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Класиране Национална Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фола Еш | 17 | +26 | 42 |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 17 | +23 | 39 |
| 3 | Суифт Есперанж | 17 | +22 | 37 |
| 4 | Диферданж | 17 | +4 | 26 |
| 5 | Жюнес Еш | 17 | -2 | 26 |
| 6 | Вилц 71 | 16 | +8 | 25 |
| 7 | Пр. Нидеркорн | 17 | +3 | 25 |
| 8 | Юн. Люксембург | 17 | +1 | 25 |
| 9 | ЮС Хостерт | 16 | -2 | 20 |
| 10 | УНА Щрасен | 17 | -9 | 20 |
| 11 | Викт. Роспорт | 18 | -10 | 20 |
| 12 | Роданж 91 | 17 | -10 | 18 |
| 13 | Мондорф-ле-Бен | 17 | -13 | 16 |
| 14 | Петанж | 17 | -10 | 13 |
| 15 | РМ Хам Бенфика | 18 | -15 | 11 |
| 16 | Етцела Етелбрюк | 17 | -16 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Етцела Етелбрюк | |
| Диферданж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Етцела Етелбрюк | Диферданж |
|---|---|---|---|
| 1 | Фола Еш | ||
| 2 | Ф91 Дюделанж | ||
| 3 | Суифт Есперанж | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Диферданж | - | |
| 5 | Жюнес Еш | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 6 | Вилц 71 | ||
| 7 | Пр. Нидеркорн | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Юн. Люксембург | ||
| 9 | ЮС Хостерт | 2 - 2 | 4 - 5 |
| 10 | УНА Щрасен | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 11 | Викт. Роспорт | 3 - 2 | |
| 12 | Роданж 91 | 1 - 1 | |
| 13 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | Петанж | ||
| 15 | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Етцела Етелбрюк | - |
Класиране в шампионата
| Етцела Етелбрюк | Диферданж | |
| Позиция | 16 | 4 |
| Точки | 11 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 7 | 12 |
Форма в шампионата
| Етцела Етелбрюк | Диферданж | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 10 |
7
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
4 3 |
3
3 2 |
Голове в шампионата
| Етцела Етелбрюк | Диферданж | |
|
Вкарани Получени |
13
29 |
32
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
11 |
18
15 |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (136) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (392) | |
| Средно голове на мач | 2.88 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.57 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.31 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 30% |
Етцела Етелбрюк следващи 6 срещи
| 2021-04-05 | Жюнес Еш | - | Етцела Етелбрюк |
| 2021-04-10 | Етцела Етелбрюк | - | Юн. Люксембург |
| 2021-04-18 | УНА Щрасен | - | Етцела Етелбрюк |
| 2021-04-21 | Етцела Етелбрюк | - | Ф91 Дюделанж |
| 2021-04-25 | РМ Хам Бенфика | - | Етцела Етелбрюк |
| 2021-04-28 | Етцела Етелбрюк | - | Петанж |
Диферданж следващи 6 срещи
| 2021-04-05 | Диферданж | - | ЮС Хостерт |
| 2021-04-11 | Роданж 91 | - | Диферданж |
| 2021-04-18 | Вилц 71 | - | Диферданж |
| 2021-04-21 | Диферданж | - | Жюнес Еш |
| 2021-04-25 | Юн. Люксембург | - | Диферданж |
| 2021-04-28 | Диферданж | - | УНА Щрасен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.86 | 3.68 | 1.66 |
| Вероятност | 13% | 39% | 48% |
| X2 @ 1.15 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.99 | 1.15 |
| Вероятност | 21% | 79% |
| X2 @ 1.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 3.74 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 1.98 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.73 | 1.39 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.39 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 2.04 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-28 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
