Национална Дивизия - Люксембург
неделя, 04.12.2022
13:30
13:30

Ф91 Дюделанж

Викт. Роспорт
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дюделанж |
| Гост: | Роспорт |
| Разстояние: | 46.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Йос Носбаум |
| Капацитет: | 2 558 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 6.25 | 12.00 | 1 | 1.03 | 4.60 | |||
| 66% | 13% | 21% | 1.17 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.29 | 3.30 | 1.71 | 2.00 | ||||||
| 85% | 15% | 74% | 26% | 66% | 34% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-10 | Викт. Роспорт | 0 - 5 | Ф91 Дюделанж |
| 2021-10-24 | Ф91 Дюделанж | 4 - 1 | Викт. Роспорт |
| 2021-04-10 | Викт. Роспорт | 0 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2020-09-27 | Ф91 Дюделанж | 2 - 0 | Викт. Роспорт |
| 2019-09-29 | Викт. Роспорт | 0 - 7 | Ф91 Дюделанж |
| 2019-05-05 | Ф91 Дюделанж | 2 - 0 | Викт. Роспорт |
| 2018-11-25 | Викт. Роспорт | 2 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2018-03-18 | Ф91 Дюделанж | 4 - 0 | Викт. Роспорт |
| 2017-09-17 | Викт. Роспорт | 0 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2017-03-12 | Викт. Роспорт | 0 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2016-09-25 | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | Викт. Роспорт |
| 2016-02-21 | Викт. Роспорт | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 12 | 10 | 8 | |
| 92% | 8% | 0% | 100% | 83% | 67% |
Ф91 Дюделанж последни 12 срещи
| 2022-11-27 | Каерйенг | 2 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-11-13 | Мондерканж | 2 - 3 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-11-06 | Ф91 Дюделанж | 0 - 4 | Суифт Есперанж |
| 2022-10-23 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 7 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-10-16 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | Диферданж |
| 2022-10-09 | Фола Еш | 0 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-09-18 | Ф91 Дюделанж | 4 - 0 | Етцела Етелбрюк |
| 2022-09-11 | Петанж | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-09-04 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | УНА Щрасен |
| 2022-08-28 | Юн. Люксембург | 2 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-08-25 | Ф91 Дюделанж | 1 - 1 | Лех Познан |
| 2022-08-21 | Ф91 Дюделанж | 3 - 1 | ЮС Хостерт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 12 | 10 | 9 | |
| 83% | 8% | 8% | 100% | 83% | 75% |
Викт. Роспорт последни 12 срещи
| 2022-11-27 | Викт. Роспорт | 0 - 0 | Суифт Есперанж |
| 2022-11-13 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 6 | Викт. Роспорт |
| 2022-11-06 | Викт. Роспорт | 2 - 3 | Диферданж |
| 2022-10-30 | Мондерканж | 0 - 2 | Викт. Роспорт |
| 2022-10-23 | Фола Еш | 4 - 1 | Викт. Роспорт |
| 2022-10-16 | Викт. Роспорт | 3 - 1 | Етцела Етелбрюк |
| 2022-10-09 | Петанж | 5 - 1 | Викт. Роспорт |
| 2022-09-18 | Викт. Роспорт | 0 - 0 | УНА Щрасен |
| 2022-09-10 | Юн. Люксембург | 2 - 2 | Викт. Роспорт |
| 2022-09-04 | Викт. Роспорт | 2 - 2 | ЮС Хостерт |
| 2022-08-28 | Пр. Нидеркорн | 1 - 0 | Викт. Роспорт |
| 2022-08-20 | Викт. Роспорт | 1 - 1 | Жюнес Еш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 7 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 58% |
Класиране Национална Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 13 | +27 | 36 |
| 2 | Суифт Есперанж | 13 | +33 | 35 |
| 3 | Юн. Люксембург | 14 | +7 | 25 |
| 4 | Петанж | 13 | +12 | 24 |
| 5 | Пр. Нидеркорн | 13 | +5 | 23 |
| 6 | Жюнес Еш | 13 | +4 | 19 |
| 7 | Диферданж | 13 | +5 | 18 |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 13 | -11 | 16 |
| 9 | Вилц 71 | 13 | -1 | 15 |
| 10 | Каерйенг | 14 | -8 | 15 |
| 11 | Мондерканж | 14 | 0 | 14 |
| 12 | УНА Щрасен | 13 | -11 | 13 |
| 13 | Викт. Роспорт | 13 | -8 | 11 |
| 14 | ЮС Хостерт | 13 | -14 | 11 |
| 15 | Етцела Етелбрюк | 14 | -18 | 11 |
| 16 | Фола Еш | 13 | -22 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Ф91 Дюделанж | |
| Викт. Роспорт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ф91 Дюделанж | Викт. Роспорт |
|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | - | |
| 2 | Суифт Есперанж | 0 - 4 | |
| 3 | Юн. Люксембург | 2 - 2 | |
| 4 | Петанж | 5 - 1 | |
| 5 | Пр. Нидеркорн | 1 - 0 | |
| 6 | Жюнес Еш | 5 - 0 | |
| 7 | Диферданж | 3 - 1 | |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 6 | |
| 9 | Вилц 71 | 3 - 1 | |
| 10 | Каерйенг | ||
| 11 | Мондерканж | 5 - 1 | |
| 12 | УНА Щрасен | 3 - 1 | |
| 13 | Викт. Роспорт | - | |
| 14 | ЮС Хостерт | 3 - 1 | |
| 15 | Етцела Етелбрюк | 4 - 0 | |
| 16 | Фола Еш | 4 - 1 |
Класиране в шампионата
| Ф91 Дюделанж | Викт. Роспорт | |
| Позиция | 1 | 13 |
| Точки | 36 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 15 | 4 |
Форма в шампионата
| Ф91 Дюделанж | Викт. Роспорт | |
|
Победи Равни Загуби |
12
0 1 |
2
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 1 |
1
1 5 |
Голове в шампионата
| Ф91 Дюделанж | Викт. Роспорт | |
|
Вкарани Получени |
43
16 |
20
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
7 |
12
21 |
Обща статистика за Национална Дивизия
| Мачове (106) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (355) | |
| Средно голове на мач | 3.35 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.75 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.59 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 46% |
Ф91 Дюделанж следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Вилц 71 | - | Ф91 Дюделанж |
| 2023-01-27 | Ф91 Дюделанж | - | Улсан ХД |
| 2023-02-12 | Ф91 Дюделанж | - | Пр. Нидеркорн |
| 2023-02-19 | ЮС Хостерт | - | Ф91 Дюделанж |
| 2023-02-26 | Ф91 Дюделанж | - | Юн. Люксембург |
| 2023-03-05 | УНА Щрасен | - | Ф91 Дюделанж |
Викт. Роспорт следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Викт. Роспорт | - | Каерйенг |
| 2023-02-12 | Викт. Роспорт | - | Вилц 71 |
| 2023-02-19 | Жюнес Еш | - | Викт. Роспорт |
| 2023-02-26 | Викт. Роспорт | - | Пр. Нидеркорн |
| 2023-03-05 | ЮС Хостерт | - | Викт. Роспорт |
| 2023-03-12 | Викт. Роспорт | - | Юн. Люксембург |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 6.25 | 12.00 |
| Вероятност | 66% | 13% | 21% |
| 1 @ 1.17 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.03 | 4.60 |
| Вероятност | 75% | 25% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 3.30 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 2.5 @ 1.29 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.71 | 2.00 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 3.5 @ 1.71 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.95 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Г/Г @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-04 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
